Skocz do zawartości

Poznajmy się wszyscy ;)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#41 SmileLia

SmileLia

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano pon, 14 paź 2013 - 18:00

@Smietanka co do @dumheten popieram :D

#42 SmileLia

SmileLia

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano pon, 14 paź 2013 - 18:03

dumheten zgadzam się z Smietanka:D

#43 natusia0509

natusia0509

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 66 postów
  • MiejscowośćParyż

Napisano czw, 17 paź 2013 - 22:17

Siemka, jestem Natalka, mam 14 lat i jestem z Paryża, tam się urodzilam.
Za rok ide do liceum :P
Mam mlodszą siostre :)
Mowie po francusku, po polsku i angielsku :)
Tanczylam przez 10 lat w balecie w tym roku zrobilam "przerwe" za rok znowu.
Lubie śpiewać, a nawet kocham :D
Nooo i tyle xd

#44 Maja

Maja

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano pon, 02 lis 2015 - 14:34

Hej:-h Moje imię: Maria. Jestem z Wielkopolski, chodzę do 2LO. Co lubię? Lubię czytać książki,  słuchać muzyki. Jestem osobą spokojną,cierpliwą :-)

#45 Maja

Maja

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano pon, 02 lis 2015 - 14:34

Hej:-h Moje imię: Maria. Jestem z Wielkopolski, chodzę do 2LO. Co lubię? Lubię czytać książki,  słuchać muzyki. Jestem osobą spokojną,cierpliwą :-)

#46 Ann

Ann

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 83 postów
  • MiejscowośćWarszawa

Napisano wto, 03 lis 2015 - 18:59

Ania, 16 lat. Nie lubię mówić zbyt dużo o sobie. Uwielbiam pływać i kocham wszystko co związane z naturą i jej ochroną.

#47 Snickers16

Snickers16

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano czw, 05 lis 2015 - 22:04

Patryk 17 lat, województwo lubelskie. Chodze do 2 lo nie mam dziewczyny :D Kocham disco polo. Moim hobby jest glosne sluchanie muzyki na altusach 140 :D i jazda skuterami  oraz grzebanie w nich.Nie lubie ukraińców jestem przeciw imigrantom. Chce pracowac w drogówce :D

#48 JustSail

JustSail

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano czw, 12 lis 2015 - 23:07

Michał 17 lat, Pomorze Zachodnie. Chodzę do 2 klasy technikum. Uczę się na elektryka. Nie mam dziewczyny. Moją pasją jest żeglarstwo

#49 Iwona_09

Iwona_09

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano czw, 07 kwi 2016 - 21:19

Hej mam 14 lat jestem z Warszawy zawsze chciałam jeździć na koniach gram na gitarze co prawda dopiero się uczę, chciałabym mieć przyjaciela z którym zawsze o wszystkim mogłabym porozmawiać ale chętnie też komuś pomogę z kimś pogadam :)

#50 olaszka

olaszka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano pon, 26 wrz 2016 - 21:15

Jestem Ola. Mam 16 lat i mieszkam w Poznaniu. :) interesuję się modą i urodą oraz psychologią.

#51 agatka14

agatka14

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano śro, 05 lip 2017 - 21:21

Hejka! Jestem Agata i mam 14 lat. Mieszkam w wiosce w powiecie limanowskim (Małopolska). Umiem grać na klarnecie i pianinie z czego pianino kocham ale z powodu mojego lenistwa wciąż jestem na średnim poziomie:/ w tym roku skończyłam szkołę muzyczną (cykl cztero letni)i bardzo się z tego powodu cieszę. Nie mam zamiaru iść do II stopnia a muzykę traktuję hobbystycznie. Bardzo lubię rysować i zastanawiam się nad liceum plastycznym. Jestem piątkową uczennicą i dobrze idą mi przedmioty ścisłe. Polski i historia to nie moja bajka. Mimo to bardzo lubię lekcje historii. To zasługa nauczyciela. On tak bosko opowiada o wszystkich zdarzeniach! Kocham tego człowieka i lekcje z nim choć ciężko mi się nauczyć wszystkich dat i postaci. Kocham czytać i jak to moja przyjaciółka powiedziała jestem uzależniona od książek. Moje ulubione to: seria "Felix, Net i Nika","Baśniobór", książki Richarda Paula Evansa, pamiętnik nastolatki, saga ognia i wody(lub wody i ognia, nie pamiętam) oraz pan samochodzik. To tak w dużym skrócie xd z muzyki lubię wszystko a szczególnie rock. Lubię zespoły takie jak Skillet, the TFK, All good things. Lubię też smutne piosenki np. "Echo" J. Walker, "Hurts like hell". Lubię poznawać nowych ludzi i staram się być dla wszystkich miła. Jestem dość lubiana, ale postrzegana za taką co ma dobre stopnie, tylko się uczy i niewiadomo kiedy znajduje czas na czytanie megagrubych książek. Do 4 klasy podstawówki przyjaźniłam się tylko z moją jedną najlepszą przyjaciółką(całkowitym przeciwieństwem mnie) a od 5 do 2 gimnazjum tworzymy paczkę z jeszcze dwiema dziewczynami. Lubię spędzać czas sama ze sobą i to czasem irytujące jak w wolne popołudnie, idealny czas na poczytanie czegoś, przyjaciółka dzwoni i pyta czy nie pójdziemy na spacer. A ja jako ta która nie umie odmawiać prawie zawsze się zgadzam. Ale to w sumie dobrze bo inaczej kisiłabym się cały dzień w domu. Jestem chrześcijanką i biorę moją wiarę dość na powarznie. Nie palę, nie piję. Nawet nie przeklinam choć kiedyś mi się zdarzało. Chodzę do kościoła i słucham na lekcjach Religi. Przez to niektórzy kpili sobie ze mnie i mówili jaką to ja świętą zostanę. A tak naprawdę mówią tak bo mnie nie znają a ja robię o wiele gorsze rzeczy o których wolę nie pisać. Dobra kończę bo tak się już rozpisałam a ciąglę przypominam sobie o nowych rzeczach o których nie napisałam xd. Szukam też kogoś w moim wieku chętnego do popisania. Kogoś komu mogłabym się wygadać, porozmawiać na ciekawe tematy, wymienić się poglądami i czasem pośmiać z głupot.

#52 brazoweoczy

brazoweoczy

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano śro, 05 lip 2017 - 23:03

Hej, ja jestem Patrycja, po wakacjach idę do klasy maturalnej :) niestety nie mam konkretnych zainteresowań, ale na pewno znajdzie się coś, co lubię. trafiłam tutaj przypadkiem, jeszcze nie wiem co i jak :D