Skocz do zawartości

Włosy- pomocy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Anonimowa ja

Anonimowa ja

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano nie, 04 wrz 2016 - 15:37

Hej dziewczyny! Macie może sposób na słabe i wypadające włosy. Bardzo prosze o pomoc to bardzo wazne. :) Z góry dziękuje za odpowiedź!

#2 waitforit

waitforit

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 65 postów

Napisano śro, 07 wrz 2016 - 14:02

Podobno pomaga olejek kokosowy i arganowy ;)

#3 MariaRum

MariaRum

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano pon, 03 paź 2016 - 17:33

Ja na wypadające włosy wypróbowałam wszystko nawet olejek rycynowy, który strasznie schodził z moich włosów. Dopiero tabletki Vitapil te z biotyną i bambusem pomogły mi pozbyć się problemu. W dodatku włosy ładnie urosły :) :wub:

#4 kryśku

kryśku

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisano śro, 05 lip 2017 - 11:02

Jeżeli wypadają ci włosy, to spróbuj kurację plastrami dermastic. Można je kupić w aptece i są naprawdę bardzo dobre. Ja zauważyłam, że po nich włosy przestały mi wypadać i stały się naprawdę mocne.

#5 Jolin

Jolin

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 85 postów

Napisano pią, 07 lip 2017 - 10:01

A jakieś działania niepożądane tych plastrów?

#6 asiek993

asiek993

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano pią, 07 lip 2017 - 17:18

Ja stosuje naturalne kosmetyki i nie mam zadnych problemow z wlosami

#7 Ernestina

Ernestina

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano wto, 01 sie 2017 - 17:30

Mnie to tabletkach na włosy bolał żołądek, więc musiałam je odstawić i znaleźc inny sposób na ich wzmocnienie. Pani w aptece doradziła mi stosowanie plastrów dermastic. Muszę wam powiedzieć, że to świetna alternatywa dla tabletek! A moje włosy naprawdę się wzmocniły i przestały wypadać.

#8 hipka

hipka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano sob, 30 wrz 2017 - 20:43

Wiesz co w Myszkowie jest taka hurtownia neonail i oni generalnie mają wiele innych kosmetyków. Pracują tam profesjonalistki, one doradzają może wybierz się tam powiedz jaki masz problem z włosami, a one dobiorą Ci odpowiednie kosmetyki. Każdy włos jest inny i potrzebuje innej pielęgnacji. Poradź się specjalistów którzy mają o tym pojęcie.

#9 Therese

Therese

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano śro, 04 paź 2017 - 21:10

tak naprawde tyle ile nas jest tyle będzie przyczyn wypadających włosów - tutaj zreszta same zobaczcie http://www.vichy.pl/...ag64456.aspx  U mnie temat pojawia sie wlasnie zazwyczaj w okolicach jesieni - widzę juz teraz nawet na gumce ile wlosow wypada gdzie latem tematu nie ma... przynajmniej nie w takim stopniu. może to faktycznie dieta albo zmiana warunkow atmosferycznych czy tez zwyczajne oslabienie, bo w momencie gdy przychodzi marzec - jest i poprawa

#10 janked

janked

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano wto, 10 paź 2017 - 20:25

Podam ci taką stronkę http://e-mezczyzna.p...-porost-wlosow/ i tutaj masz różne domowe sposoby po najlepsze tabletki. Na pewno coś ci pomoże

#11 sasanka

sasanka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano pią, 27 paź 2017 - 10:31

Tak jak pisze karolka, uważaj z odżywkami i nie ładuj ich nie wiadomo ile na włosy, jak już to jakies na same końcówki, bo tylko niepotrzebnie obciążysz włosy

#12 dan27pro

dan27pro

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano sob, 11 lis 2017 - 21:52

Mi pomogły zwykłe witaminy. Dodatkowo w aptece polecono mi Biotebal i muszę powiedzieć, że już po tygodniu widziałam różnicę. Włosy przestały wypadać i rosły nowe.
Wkroczyć do świata marzeń i nigdy go nie opuszczać. Żyć marzeniami już do końca

#13 Jolin

Jolin

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 85 postów

Napisano pon, 13 lis 2017 - 09:00

Witaminy to dobry pomysł, mnie także bardzo pomagają olejki.

#14 pre_Gosia

pre_Gosia

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano wto, 19 gru 2017 - 09:40

Można łykać jakieś tabletki/witaminy np. ze skrzypem, bo  dobrze wzmacniają. Podobno też olejek rycynowy jest dobry albo siemię lniane. Moja znajoma psikała sobie wodą różaną, którą zrobiła sama z płatków róży, bo wyczytała gdzieś, że jest dobra na wypadające włosy.