Skocz do zawartości

Boicie się zmarszczek?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Karolinea

Karolinea

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano pon, 19 wrz 2016 - 16:56

Bo ja się boję... Mam dopiero 25 lat, a jestem przerażona tym, że zaczynam się starzeć... Kto by pomyślał, że pięć lat temu jeszcze się z tego śmiałam. Powinnam już coś używać na zmarszczki?

#2 Agatoja

Agatoja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 775 postów

Napisano wto, 20 wrz 2016 - 06:36

Jeśli tak się tym martwisz, to tak-dla własnego spokoju! Ja się nie przejmuję, jak się zestarzeję, to z godnością-ze zmarszczkami od uśmiechów, a nie krzywych min ;)

#3 coperion

coperion

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano sob, 24 wrz 2016 - 23:20

tez przechodzilam taki etap ale juz minal na szczescie :P trzeba dbac o siebie i tyle. spojrz http://www.cosmopoli...emu-kosmetykowi sa rozne mozliwosci na opoznienie pojawienia sie zmaszczek wiec do dziela :P

#4 kryśku

kryśku

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisano śro, 25 sty 2017 - 17:58

Ja też się boję zmarszczek, bo mam urodę po mamie a na jej twarzy dosyć szybko pojawiły się głębokie bruzdy. Na szczęście mówię sobie, że są na to sposoby. Moja mama była niedawno na zabiegu wypełniania zmarszczek w dermedika w krakowie i powiem Wam, że efekt jest świetny. Fajnie jej te zmarszczki wygładziło i od razu odjęło jej lat.

#5 ośka

ośka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano wto, 31 sty 2017 - 16:22

Nie ukrywam że się boję, mam cerę problematyczną i może się szybko starzeć :(

#6 dronkross

dronkross

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano wto, 14 lut 2017 - 10:40

Wystarczy odpowiednio zadbać o skórę. Można delikatnie ją wypełnić ;) zobacz np tutaj http://www.imeso.pl/...lniacze-ha.html są różne możliwości walki ze starościa i zmarszczkami ;) Wystarczy poczytać i zdecydowac się na coś.

#7 rosemary33

rosemary33

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 85 postów

Napisano śro, 08 mar 2017 - 11:32

Ja się nie boję. Zmarszczki dodają uroku :)

#8 Kinidziak

Kinidziak

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano pią, 07 kwi 2017 - 11:24

Zastanów się czy zwracasz uwagę na zmarszczki swojej Babci (Dziadka,Mamy,Taty ...itd) ...
nie ,
odpowiedź brzmi nie ...
bo tak naprawdę nie zwracamy uwagi na wygląd innych których lubimy czy kochamy
i czy będziesz miała super płaską twarz bez jednej zmarszczki
czy pełno zmarszczek
to dla tych którzy Ciebie lubią nie będzie to miało żadnego znaczenia
a ci co Ciebie nie lubią co Ciebie obchodzą ???

#9 Izka123

Izka123

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano pon, 24 kwi 2017 - 11:37

trzeba starzeć się z godnością;)  ja mam 24 lata i widzę, zmarszczki pod oczami i na czole ale przecież jestesmy ludzmi a nie lalkami, wiec dobrze ze mamy mimikę twarzy :D nie spinaj się!

#10 rozsadnie

rozsadnie

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 82 postów

Napisano pią, 12 maj 2017 - 09:08

Nie trzeba się bać zmarszczek. Teraz jest tyle zabiegów, które pozwalają walczyć ze zmarszczkami, że można wybierać. Świetnym zabiegiem nawilżającym skórę jest na przykład mezoterapia igłowa. Napina, ujędrnia i splyca pierwsze zmarszczki. Mozna ją sobie zrobić w gabinecie dermedika w krakowie.

#11 silka

silka

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano wto, 16 maj 2017 - 15:40

Ja wychodzę z założenia, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć więc odpowiedni kosmetyk na pewno nie zaszkodzi a może pomóc. W celu zapobiegania i opóźnienia procesu starzenia i powstawania zmarszczek należy przede wszystkim zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry i jej dokładne oczyszczanie. Polecam produkty z Biodermy z linii Hydrabio http://www.bioderma....odukty/hydrabio. Ja stosuję je regularnie i skóra jest rewelacyjnie nawilżona. Myślę, że warto spróbować.

#12 Barakuda777

Barakuda777

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano pią, 19 maj 2017 - 14:05

Ja uważam tak samo :D Lepiej wcześniej zacząć dbać o odpowiednie nawilżenie skóry, niż potem szukać ratunku w intensywnie działających kosmetykach lub nie daj boże gabinetach kosmetycznych :D

#13 gizmo

gizmo

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano czw, 08 cze 2017 - 22:33

Myślisz, że kremy Cię uchronią przed zmarszczkami? :) Taka niestety nasza natura, one się prędzej czy później pojawią. Rzecz jasna należy dbać o skórę od najmłodszych lat, nawilżać, ujędrniać, unikać złej diety i używek. To ten proces nieco opóźni, ale prawda jest taka, że z czasem zmarszczki będą się pojawiać - wokół ust, na czole, koło oczu. Moja siostra ma niecałe 40 lat i juz boryka się z tym problemem. Całe życie o siebie dbała, ale to nie oznacza, że jej skóra nie straciła na witalności. W każdym razie temu przeciwdziała, korzysta z zabiegów laserem Beladona w centrum medycznym Arnica, aby pobudzić skórę do produkcji kolagenu i elastyny. Powtarzanie takich zabiegów co kilka miesięcy naprawdę wiele jej daje, bo skórę ma ładnie wygładzoną, nie wygląda na swój wiek. Ale to kwestia zabiegów, bez nich nie mogłaby się cieszyć tak gładką skórą

#14 joasia33

joasia33

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano śro, 14 cze 2017 - 20:24

Teraz jest tyle rozwiązań, że nie ma co się bać :) Po pierwsze, to można pielęgnować cerę już za wczasu, niekoniecznie mam tu na myśli kremy przeciwzmarszkowe, ale i odpowiednie nawilżenie i oczyszczenie. Ja od czasu do czasu lubię sobie zafundować peeling medyczny, np. Yellow Peel. Ja to robię bardziej ze względu na tłustą cerę (póki co), ale pani doktor mi mówiła, że panie też go stosują na pierwsze objawy starzenia :)

#15 leliana

leliana

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 62 postów

Napisano śro, 21 cze 2017 - 06:32

Wyświetl postUżytkownik Karolka dnia czw, 16 mar 2017 - 06:33 napisał

Haha. Mamy podobny avatar :)

Powiem Wam,ze sama nieco boję się zmarszczek z racji tego,ze mam do tego skłonność. Podobnie jak mama mam suchą skóre oraz na takiej skórze zmarszczki pojawiają się o wiele szybciej jak wiadomo. Obecnie staram się używać odpowiednich kremów nawilżających . Mam 23 lata ale pomimo to widzę pierwsze zmarszczki pod oczami.

W ramach profilaktyki proponuję kupić sobie serum Richevon. U mnie dało naprawdę fajne rezultaty ponieważ odżywiło skórę, sprawiło,ze jest gładsza. Nie jest takie tanie ale mega wydajne tak wiec jestem zdania,ze warto.

No wląśnie cos takiego by mi się również przydało. Trochę spaliłam się na wakacjach i jednak moja skóra potrzebuje większego nawilżenia. Określisz ile za nie dałaś i gdize kupię?

#16 kryśku

kryśku

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisano śro, 05 lip 2017 - 10:25

Ja się zmarszczek nie boję. Robię co prawda wszystko, żeby im zapobiec, ale ich pojawienie się jest nieuniknione z wiekiem. Są jednak fajne zabiegi na zmarszczki, takie jak na przykład wypełnianie. Moja mama robiła sobie taki zabieg w gabinecie dermedika w krakowie. Od razu wygląda lepiej.

#17 rudadagusia

rudadagusia

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano pią, 28 lip 2017 - 11:32

Straaaaaaaaaassssszzzznie się boje! Zresztą już pierwsze widzę u siebie! Nawet kupiłam sobie preparat na to Estee Lauder Advanced Advanced Night Repair i stosuje od jakiegoś czasu. W ogóle mam wrażenie że nasze pokolenia to teraz jakoś bardziej są podatne na starzenie. Moja mama pamiętam, że dopiero po 40 stosowała takie preparaty. A ja już muszę po 30 :(:( No ale mam nadzieję, że mi pomogą chociaż!

#18 Therese

Therese

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano nie, 20 sie 2017 - 09:40

no to wcale nie jest śmieszne i ja tez tego nie lekceważę! Moja mama miała pierwsze zmarszczki już w wieku 34 lata, babcia podobno podobnie jesli dobrze pamięta. Widocznie takie mamy skłonności... Mamie strasznie się z tym żyło z tego co pamietam z dzieciństwa, a że nigdy nie było nas stać na jakieś zabiegi dla niej to sprezentowaliśmy jej na 50-urodziny zabieg laserowego liftingu twarzy w Klinice Beauty Skin. Była 2 tygodnie temu, ale jeszcze się nie widzialyśmy po zabiegu - jestem baaardzo ciekawa efektu

#19 hela

hela

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano wto, 19 wrz 2017 - 06:43

Czego się bać Natura dała urodę i z wiekiem ją zabiera Trzeba o siebie dbać i godnie godzić się że wraz z metryką będziemy się zmieniać.

#20 Jolin

Jolin

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 91 postów

Napisano czw, 21 wrz 2017 - 12:48

Właśnie, zmarszczki to naturalny proces.