Skocz do zawartości

Boicie się zmarszczek?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 kiwka

kiwka

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano śro, 20 gru 2017 - 13:35

jak kobieta będzie o siebie dbała odpowiednio to jakieś objawy starzenia się wystąpią zdecydowanie później. A jak zacznie zwalczać pierwsze objawy to jeszcze długo jest w stanie ukryć swoje niedoskonałości. U mnie np. jak pojawiły się pierwsze mało widoczne jeszcze cienie pod oczami to zaczęłam używać kremu Remescar, który bardzo szybko ukrywa ten mój mały defekt i nie muszę się o nic martwić :)

#22 hela

hela

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano śro, 03 sty 2018 - 19:06

Nie ma się czego bać, bo to normalne . Każdy wcześniej czy później  będzie je miał i wydaje mi się że trzeba przyjąć to z godnością. Dbając teraz o cerę to można opóźnić ten proces.

#23 paparazzzo

paparazzzo

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisano czw, 11 sty 2018 - 07:56

A tam, każdego to czeka, czym się więc przejmować? Chyba tylko kobiety są z jakiegoś powodu przerażone faktem posiadania zmarszczek.

#24 gunkires12

gunkires12

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano pon, 15 sty 2018 - 21:43

A może warto byłoby o to popytać znajomych? Według mnie jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie :)
Złe myśli są jak szczury. Nadchodzą stadami. Pojawia się jedna i już po chwili jest ich pełno.

#25 cukiereczka

cukiereczka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano czw, 15 lut 2018 - 10:58

Smarowac sie czyms tam mozesz ale na zbyt wiele efektow bym nie liczyla :D Ja sie smarowalam jak skonczylam 21 ale niestety moje uwarunkowania genetyczne daly mi zmarszczki juz w wieku 25 lat, na poczatku walczylam sposobami domowymi niestety bez efektow, wiec zdecydowalam sie na laserowy zabieg w mirackim http://klinikamirack...kory-pico-sure/ i to on sprawil ze czuje sie mloda piekna i seksowna

#26 sweety

sweety

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano pią, 16 lut 2018 - 10:43

Dziewczyny sama mam takie pytanie.Mianowicie czy ktoraś z Was odważyła sie może na botoks?
http://www.uroda24.c...tkie-zmarszczki
Mianowicie mam problem z lwią zmarsczzką pomiędzy brwiami. Jestem młodą osoba poniewaz mam 25 lat ale mam niesamowita mimikę i ta zmarszczkami się właśnie zrobila dość wcześnie :(

Przez to moja twarz nabrała posępnego wyglądu :(