Skocz do zawartości

Jakie zabiegi na cellulit w Gdańsku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 trela

trela

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano śro, 28 wrz 2016 - 09:37

Cześć dziewczyny. Nie mam juz siły. Od prawie 5 miesięcy chodzżę regularnie na fitness, stosuję różne kosmetyki,ale nie jestem w stanie pozbyć się cellulitu z pupy ;/ Jetsem z Gdańska. Czy możecie mi polecić jakiś fajny gabient kosmetyczny  , ewentualnie masażu w którym można byłoby zapisać się na jakiś fajny zabieg?
Miał ktoś może bańkę chińska?

#2 leliana

leliana

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 62 postów

Napisano śro, 28 wrz 2016 - 09:57

Nie żadna kosmetyczka ale klinika cosmetologii. Skoro juz chcesz wydać swoją kasę na jakieś zabiegi niech będą to profesjonalne zabiegi, które dadzą jakiś efekt i na które nie wydasz niepotrzebnie kasy. W Gdańsku jest kilka takich sprawdzonych miejsc, ze swojej strony polecam clinica cosmetologica. Chodziłam tam na karboksyterapię. Co do masażu bańką chińską to niektózy polecają ale wiesz,że nie każdy moze na to chodzić?

#3 trela

trela

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano czw, 29 wrz 2016 - 09:41

Nie każdy? Czemu?  Możesz mi napisać na czym polega karboksyterapia? Jak efekty ?

#4 leliana

leliana

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 62 postów

Napisano nie, 02 paź 2016 - 10:43

od bańki chinskieij mogą się robić pajączki na nogach. Jeśli masz słabe naczynnia krwionośne to one pękają. U mnie tak było. Początkowo miałam po masażach siniaki, potm miałam okropie popękane naczynka i bałam sie że,to zostanie.Przestałam na to chodzić. Karboksyterapia polga na wprowadaniu dwutlenka pod skórę. Jest to bardzo skutecznie przy usuwaniu cellulitu. Dzięki temu przyspiesza się przeplyw krwi, produkuje się kolagen, rozbija sie tkanka tłuszczowa Pojedynczy zabieg kosztuje 250 zł ale komplet zabiegów to już zdecydowanie mniejszy koszt.

#5 trela

trela

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano pon, 03 paź 2016 - 14:23

Możesz dać mi tutaj nr telefonu do tego ośrodka? Ile kosztuje konsultacja.

#6 leliana

leliana

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 62 postów

Napisano pon, 03 paź 2016 - 15:01

Jest darmowa :) Pierwsza wizyta jest za free. Lekarz zobaczy Twój problem, doradzi Ci co robić, ajkie zabiegi będą skuteczne. Przynajmniej w moiim przypadku tak było :0 . Tutaj jest ich strona www: http://wymodelujsylw...sylwetke.pl/  - sama poczytaj sobie o poszczególnych zabiegach na cellulit.

#7 trela

trela

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano wto, 04 paź 2016 - 12:00

Dziękuję z namiary.Zapisałam się na wizytę, Wybieram sie jutro :) Jeszcze nie wiem czy wybiorę się na te zabiegi bo jednak trochę się obawiam , ale zobaczymy co mi tam powiedzą. Na bańkę jednak się nie zapiszę. Czytałam sobie co dziewczyny sądzą o tym na forum wiząż i jednak większość nie poleca tego zabiegu ;/

#8 miaja78

miaja78

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano czw, 25 sty 2018 - 12:36

hmm ja mam trochę do gdańska daleko : )