Skocz do zawartości

Sucha skóra

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Therese

Therese

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano śro, 04 paź 2017 - 19:37

a co zazwyczaj stosujesz masło czy balsam do ciała? czytałam tutaj http://www.vichy.pl/.../vmag64429.aspx że masło w przypadku suchej skóry moze przyniesc lepsze efekty, działa głęboko nawilżająco i napina skórę. ja zazwyczaj zimą własnie przechodze na masło bo w tym czasie skóra jest przesuszona - także spróbuj z masłem - dobrze natłuszcza

#22 kiwka

kiwka

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano śro, 20 gru 2017 - 13:32

ja mam suchą skórę, na której lubią pojawiać się pryszcze. A do tego ostatnio zauważyłam worki pod oczami :/ przez jakiś czas byłam załamana tym faktem, ale poczytałam trochę w internecie i natkęłam się na krem Remescar na cienie i worki pod oczy. Dużo osób go zachwala wiec postanowiłam i ja go sprawdzić. Już pierwszego dnia zauważyłam znaczną poprawę :)

#23 paparazzzo

paparazzzo

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisano czw, 11 sty 2018 - 07:58

No cóż, to dolegliwość i kobiet i mężczyzn, sam mam problem z suchością skóry i tym jak mi się łuszczy, szczególnie na nosie i policzkach. Ale tu potrzebna odpowiednia pielęgnacja i dobre czyszczenie, tyle.

#24 gunkires12

gunkires12

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano pon, 15 sty 2018 - 21:49

Poszukajcie sobie też informacje w Internecie. Sporo tam sprawdzonego info :)
Złe myśli są jak szczury. Nadchodzą stadami. Pojawia się jedna i już po chwili jest ich pełno.

#25 Wirka

Wirka

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano czw, 15 lut 2018 - 07:57

Genialnym produktem jest krem Atoperal https://www.wapteka....m-50-ml-11358,p. Miałam AZS i go stosowałam, świetny produkt, pomógł mi z problemem. Myślę, że i u Ciebie się sprawdzi.

#26 sweety

sweety

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano pią, 16 lut 2018 - 10:43

Świetne sa kosmetyki firmy Sylveco. Idealne ;)