Skocz do zawartości

Problem z rodzicami dziewczyny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 DeVort

DeVort

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano nie, 16 paź 2016 - 19:29

Siema. Mam pewien dość typowy problem. Rodzice mojej dziewczyny (z którymi zresztą ma problem i często się kłóci) bez jej zgody przeglądają jej FB. Mam z nią wiele tematów osobistych i nie chcę żeby ktoś o nich wiedział prócz niej. Ostatnio zboczyliśmy sb tak niewinnie i jej matka akurat weszła na jej Fb i po pierwsze dostała szlaban na telefon. Już wiele razy mieliśmy z nią takie akcje. Ani ja ani moja dziewczyna nie chcemy żeby od tak jej matka właziła jej na fb. Ale co możemy zrobić?

#2 Agatoja

Agatoja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 757 postów

Napisano nie, 16 paź 2016 - 20:33

Przerzućcie się na Gg :)

#3 vittoria

vittoria

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano wto, 15 lis 2016 - 14:57

Ja troche nie rozumiem skąd mama ma dostęp do jej facebooka, przecież są hasła...

#4 _wktr_

_wktr_

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano nie, 16 lip 2017 - 18:47

Według mnie twoja dziewczyna powinna jej powiedziecz pare słów bo każdy zasługuje na trochę prywatności.
Niech porozmawia z nią na spokojnie żeby matka zrozumiała że jej córka jest odpowiedzialna :)

#5 brazoweoczy

brazoweoczy

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano wto, 18 lip 2017 - 14:19

Ile macie lat?
Niech twoja dziewczyna zmieni hasło, no chyba że się boi konsekwencji. Skoro jej mama wchodzi na jej konto nawet w tym czasie, gdy piszecie to usuwanie wiadomości na bieżąco niestety nie ma chyba sensu :wacko: tak jak ktoś wyżej napisał - GG może byłoby spoko, ale twoja dziewczyna musiałaby dopilnować, by jej mama się o tym nie dowiedziała.