Skocz do zawartości

Czy to możliwe ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 klaudia5

klaudia5

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisano nie, 20 lis 2016 - 16:23

Witam mam pytanko do was i mam nadzieje że odpowiecie .A więc z moim chłopakiem używamy prezerwatyw ale czasami zdarza się że zapomni nam się . Ale nie o o chodzi od 9 dni spóźnia mi się miesiączką zrobiłam test ale najpierw pojawiła się kreska przy T a potem pojawiła się C i T znikła więc nie wiem dziś dostałam jakieś krwawienia ale jest tego bardzo mało nie wiem co o tym myśleć .A wy co myślicie ?

#2 Nikola9;)

Nikola9;)

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • MiejscowośćKraków

Napisano pon, 21 lis 2016 - 14:16

Nigdy nie robiłam testu ciążowego więc nie wiem jak to tam jest i Ci nie pomogę :/ Może przejdź się do lekarza ?
Ale myślę że jednak jeśli nie chcesz zajść w ciążę to warto jednak zainwestować w te prezerwatywy i o nich nie zapominać, żeby potem nie zastanawiać się czy mogę być w ciąży czy nie :)

#3 klaudia5

klaudia5

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisano pon, 21 lis 2016 - 14:45

Nie chodzi mi o to że nie chce jakby było to fajnie ale chce wiedzieć nie moge iść do lekarza bo mój lekarz jest na urlopie a inni mają dopiero terminy na połowę grudnia

#4 asela

asela

Stały bywalec

• Moderators
  • 2004 postów
  • Numer GG:44524155
  • MiejscowośćKatowice

Napisano wto, 22 lis 2016 - 11:57

Ponów test ciążowy, jeżeli to jest bardzo małe krwawienie to może być to krwawienie które sygnalizuje  że jest się w ciąży (bardzo często mylone z miesiączką) najlepiej ponowić test.
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż sama śmierć..
www.photoblog.pl/asela

#5 klaudia5

klaudia5

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisano wto, 22 lis 2016 - 15:40

W sumie nie jest to małe krwawienie ale w razie co powtórzę test

#6 Ksobieraj

Ksobieraj

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 43 postów

Napisano pon, 28 lis 2016 - 19:54

Po tym teście jak jeszcze raz tak będzie to warto się udać do lekarza

#7 kilkau

kilkau

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano pon, 24 lip 2017 - 10:20

idź do ginekologa, jeśli okres Ci sie spóźnia :)

#8 Helenka21

Helenka21

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano czw, 25 sty 2018 - 22:17

Takie objawy mogą świadczyć o ciąży. Najlepiej jak najszybciej sobie zrobić test z krwi i się dowiedzieć. To będzie najszybsze i najpewniejsze rozwiązanie. A jeśli to faktyczni ciąża to trzeba od razu trochę zmienić tryb życia na bardziej zdrowy i wykonywać odpowiednie badania (http://www.gyncentru...ania-prenatalne). Wtedy już trzeba dbać o dwie osoby, a nie tylko o jedną.

#9 monetka

monetka

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano nie, 11 lut 2018 - 21:52

W takiej sytuacji ciaza jest jak najbardziej mozliwa jednak pojscie do lekarza mija sie z celem bo nie bedzie jeszcze nic widac.. najlepiej zrobic testy z krwi i sprawdzic poziom beta hcg... Ja aktualnie biore tabletki belara bo gumkom nie ufam jak mi kiedys pekly.. mam pewnosc ze wpadki nie zalicze i swiety spokoj :D