Skocz do zawartości

Zmiana szkoły dla dorosłych

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 vittoria

vittoria

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano wto, 13 gru 2016 - 15:38

Cześć! Razem z siostrą przekonałyśmy mamę żeby poszła do szkoły dla dorosłych i zdała maturę, będzie miała w ten sposób szansę na awans albo zupełną zmianę pracy bo tam gdzie pracuje teraz to ją tylko wykorzystują bo wiedzą że będzie miała trudności ze znalezieniem innej. No i dała się przekonać tylko ja teraz nie wiem czy wybralismy dobrze. Chyba jej tam za dobrze nie przygotuja do tej matury jednym słowem. Ja wiem że dopiero kilka miesiecy chodzi ale moim zdaniem juz widać że jest za niski poziom. Może by się przeniosła póki właśnie jest wczesnie, np od nowego semestru. No bo płaci za to jednak a zajęcia albo sa odwoływane ale tak prowadzone że ona mówi ze nic z tego nie wie. Mam nadzieję że nie będzie problemu ze zmianą tej szkoły, tylko na jaką? Polecicie coś w Krakowie?

#2 shmayd

shmayd

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano śro, 14 gru 2016 - 10:08

To jest przykre co piszesz, że człowiek się zbiera w sobie po latach, przełamuje, bonie wierze że to komuś łatwo przychodzi wrócić do szkoły w tym wieku, a jednak sie decyduje a tu rozczarowanie. Ja sie niestety nie orientuje w temacie za bardzo ale jakbym miał coś poradzić to tak samo jak w normalnej szkole zapytałabym o zdawalność matur w takiej szkole i ile w ogóle osób podchodzi. To jest chyba sensowny wskaznik szkoly i jakis mierzalny przynajmniej

#3 LOD.krakow

LOD.krakow

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano czw, 15 gru 2016 - 12:19

Jeżeli mama nie jest zadowolona, warto na poważnie rozważyć zmianę szkoły. Być może zainteresuje Cię oferta naszego Prywatnego Liceum dla Dorosłych. Prowadzimy zajęcia w trybie zaocznym (w soboty i niedziele od godziny 9:00), po każdym semestrze przeprowadzamy egzaminy potwierdzające opanowanie materiału przez uczestników i kwalifikujące ich do przejścia na kolejny poziom. Organizowanie zajęć w małych grupach umożliwia indywidualny kontakt nauczyciela i ucznia. Zgadzam się z przedmówczynią, wskaźnik zdawalności matur jest dosyć miarodajny w ocenie poziomu danego liceum. U nas utrzymuje się na wysokim poziomie, a dodatkowym atutem naszej placówki jest wykwalifikowana kadra nauczycielska, z sukcesem przygotowująca słuchaczy do egzaminów. W razie zainteresowania, chętnie udzielę więcej informacji.

#4 vittoria

vittoria

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano pią, 16 gru 2016 - 09:43

A bardzo duzo wynosi u was opłata?

#5 LOD.krakow

LOD.krakow

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano pon, 19 gru 2016 - 09:29

Czesne w naszej szkole to 100 złotych za miesiąc. Rekrutacja odbywa się w naszej siedzibie, przy ulicy Sławkowskiej. Zapraszam też do kontaktu telefonicznego, udzielimy więcej szczegółowych informacji: http://www.lod.krakow.pl/kontakt.

#6 rozsadnie

rozsadnie

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 82 postów

Napisano wto, 30 maj 2017 - 10:21

Moja mama chodziła do Kreatoredukacji we Wrocławiu. Była bardzo ale to bardzo zadowolona. Maturę zdała dobrze i teraz codziennie wspomina, że jej brakuje tego klimatu, tych lekcji i całego grona pedagogicznego :)

#7 kryśku

kryśku

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisano pon, 05 cze 2017 - 14:20

Do kreatoredukacji chodzi mój wujek :D On ma swoją działalność gospodarczą, zarabia dobre pieniądze ale zdecydował, że stać go na to aby się dokształcić jeszcze i po prostu to robi :) Jest dla mnie ideałem jeżeli chodzi o podejmowanie życiowych decyzji, wzór do naśladowania :)