Skocz do zawartości


Szlaban za ferie spędzone z ojcem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 anonimowyanonimowiec

anonimowyanonimowiec

    Początkujący

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Płeć:Chłopak

Napisano nie, 08 sty 2017 - 22:36

Moja mama uważa, że moje oceny nie są zadowalające z powodu komputera. Obecny semestr skończę ze średnią około 3,54. Muszę dodać, że oceny w moim gimnazjum są zaniżone i żeby na sprawdzianie dostać dwójkę to trzeba napisać go na 50%, gdzie w innych gimnazjach dostałbym już trójkę. Podobnie u mnie sprawa wygląda z innymi ocenami - 3 u mnie = 4 gdzie indziej itd.
Mimo takiej skali ocen moja mama (jak i tata) uważają, że słabo się uczę. Reszta klasy ma oceny podobne do moich, a nawet wielu przedmiotach jestem jednym z najlepszych w klasie (np. informatyka, chemia)
Mieszkam daleko od szkoły (około 30km), do domu wracam busami, więc na chodzenie do znajomych nie ma mowy :P. Moja jedyna forma rozrywki to komputer.
Moi rodzice są rozwiedzeni i dodatkowo mieszkają daleko (około 100km). Normalnie mieszkam u mamy, ale zwykle na ferie i wakacje wyjeżdżałem do ojca. Mogłem wtedy odpocząć od codziennych obowiązków i zajmowania się bratem (przyrodnim, z drugiego małżeństwa - jakby się ktoś pytał dlaczego jadę sam). Jednak teraz jak powiedziałem mamie o moich planach na ferie to dała mi dwie opcje: tydzień z ojcem i tydzień z mamą, lub całe ferie z ojcem i szlaban do wakacji. Dodam, że oficjalnie taki szlaban już miałem w poprzednim semestrze - bo nauka... Denerwuje mnie to, że nie mogę "legalnie" pooglądać YouTuba, pograć w gry czy nawet PISAĆ programów i gier...