Skocz do zawartości

Pierwszy raz dziewczyny.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maakhan

Maakhan

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano sob, 28 sty 2017 - 14:55

Witam wszystkich. Mamy mały problem razem z dziewczyną, więc postanowiliśmy zapytać was tutaj. Oboje mamy po 18 lat, niedługo 19 i ostatnio chcieliśmy odbyć nasz pierwszy raz, ale pojawił się mały problem, otóż jest ona za ciasna. W czasie pieszczot bardzo się relaksowaliśmy, przygotowywaliśmy się do tego, ale jej szparka jest tak ciasna, że nawet jak chciałem powoli włożyć tam palec było to dla niej bolesne, a skoro mój palec jest bolesny to co dopiero mój penis, który jest po prostu dość gruby. To na 100% nie jest wina stresu czy nawilżenia, ponieważ dobrze się do tego przygotowaliśmy zawczasu, a pieszczoty przed tym trwały dość długo. Możecie nam coś doradzić, czy to normalne by dziewczyna była aż tak ciasna? Miałem wcześniej inną partnerkę i nie było z tym żadnego problemu. Dziewczyna jest dość mała, 160cm wzrostu i szczupła. Ludzie, pomóżcie!

#2 sylwia20

sylwia20

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano pon, 30 sty 2017 - 18:29

Powinna iść z tym do ginekologa, spytaj jej się czy miała jakieś problemy zdrowotne.

#3 Maakhan

Maakhan

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano śro, 01 lut 2017 - 01:13

Użytkownik sylwia20 dnia pon, 30 sty 2017 - 18:29 napisał

Powinna iść z tym do ginekologa, spytaj jej się czy miała jakieś problemy zdrowotne.
Jedyne co to migreny, a do ginekologa nie chce iść za nic, jest dziewicą nadal i się niesamowicie wstydzi choćby o tym rozmawiać, niestety to nie takie proste u niej jak "pokonać nieśmiałość/zmusić się" dlatego pytam o radę tutaj, anonimowo

#4 asela

asela

Stały bywalec

• Moderators
  • 2003 postów
  • Numer GG:44524155
  • MiejscowośćKatowice

Napisano śro, 01 lut 2017 - 09:47

Dziewczyna jest dziewicą i od tak to już jest problem.
Będzie ją to boleć, może nawet krwawić.
Kucie sobie jakiś żel nawilżający i w ten sposób próbuje.
Ból raczej nie unikniony.
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż sama śmierć..
www.photoblog.pl/asela

#5 waitforit

waitforit

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 65 postów

Napisano wto, 28 mar 2017 - 12:22

Dokładnie, najwyżej pójdziecie do lekarza.

#6 leni1996

leni1996

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano śro, 26 lip 2017 - 13:34

Hah spokojnie, ona po prostu jest mega spieta. Wykluczamy tu napewno problemy zdrowotne...
Wiadomo ze palec nawet ja boli skoro nie miala nic nigdy w srodku czlowieku hello.. -_-
pierwszy raz bedzie ja wtedy bolal....ale przezyje jak bedzie chciala ten bol ;)