Skocz do zawarto艣ci

M贸j ojczym mnie molestuje 馃槶

• Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 AnimowaAnika

AnimowaAnika

Pocz膮tkuj膮cy

• Members
  • Pip
  • 1 post贸w
  • P艂e膰:Dziewczyna
  • Miejscowo艣膰L臋bork

Napisano sob, 25 lut 2017 - 00:33

Mam 14lat. Nigdy nikomu doros艂emu tego nie m贸wi艂am ale m贸j ch艂opak o tym wie 馃槶馃槶馃槶 chodzi o to 偶e nie wiem co mam zrobi膰 w tej sytuacji bo moja mama si臋 rozwiod艂a w tamtym roku ma ju偶 rok nowego faceta na samym pocz膮tku by艂o fajnie i mi艂o i wogule w ko艅cu zacz膮艂 do mnie po nocach przychodzi膰 facet mojej mamy zaczo艂 mnie obmacywac i rozbiera膰 i wk艂ada膰 r臋ce w majtki i stanik tym razem przesadzi艂 przyszed艂 do mnie ca艂y nagi zaczo艂 mnie obmacywa膰 艣ci膮ga膰 ubrania i w艂o偶y艂 mi swoje przyrodzenie do mojej no wiecie ja tego nie chcia艂am a on to na chama robi艂 boj臋 si臋 mieszka膰 w moim domu 馃槶馃槶馃槶馃槶A jak mamie powiedzia艂am to ca艂a zap艂akana 偶e przychodzi do mnie nagi i mnie obmacuje i dotyka wsz臋dzie i li偶e to mi nie wie偶y艂a i kaza艂a jeszcze przeprosi膰 za to 偶e tak powiedzia艂am 馃槶馃槶馃槶馃槶馃槶馃槶馃槶馃槶Szczerze m贸wi膮c boj臋 si臋 mieszka膰 w moim domu wola艂a bym ju偶 dom dziecka w S艂upsku i chce 偶eby kto kolwiek mi w tym pomug艂 馃槶馃槶馃槶A szczeg贸lnie nie czuj臋 si臋 jak ich c贸rka tylko jak zero jak zwyk艂a dziwka馃槶馃槶馃槶Czuj臋 si臋 teraz tak jak szmata a nie dziecko馃槶馃槶馃槶馃槶

#2 asela

asela

Sta艂y bywalec

• Moderators
  • 2001 post贸w
  • Numer GG:44524155
  • P艂e膰:Dziewczyna
  • Miejscowo艣膰Katowice

Napisano sob, 25 lut 2017 - 16:31

Jeste艣 ju偶 na tyle du偶a, 偶e powinna艣 to zg艂osi膰 na policj臋.

Wy艣wietl postU偶ytkownik AnimowaAnika dnia sob, 25 lut 2017 - 00:33 napisa艂

tym razem przesadzi艂 przyszed艂 do mnie ca艂y nagi zaczo艂 mnie obmacywa膰 艣ci膮ga膰 ubrania i w艂o偶y艂 mi swoje przyrodzenie do mojej no wiecie ja tego nie chcia艂am a on to na chama robi艂 boj臋 si臋 mieszka膰 w moim domu
Czy ja dobrze rozumiem rozumiem, 偶e on Ci臋 zgwa艂ci艂?
Id藕 na policj臋, zg艂o艣 to.
On p贸jdzie do wi臋zienia, za molestowanie i gwa艂t na ma艂oletniej (dziewczynkom wed艂ug prawa nie mo偶na wsp贸艂偶y膰 przed 15rokiem 偶ycia)
a matka? ehh no c贸偶 zostan膮 jej odebrane prawa do Ciebie.
I albo zostaniesz przeniesiona do swojego ojca, albo zostaniesz umieszczona w domu dziecka..
Cierpienie wymaga wi臋cej odwagi ni偶 sama 艣mier膰..
www.photoblog.pl/asela

#3 f伪懈褌伪z谞伪 褌蟽 j伪

f伪懈褌伪z谞伪 褌蟽 j伪

Pocz膮tkuj膮cy

• Members
  • Pip
  • 4 post贸w
  • P艂e膰:Nieokre艣lona

Napisano nie, 23 kwi 2017 - 11:16

Koniecznie zg艂o艣 to komu艣 doroslemu, np. zaufanej nauczycielce, cioci, albo komu艣 w tym rodzaju. Starsza osoba napewno Ci pomo偶e z t膮 spraw膮. Powodzenia, trzymam za Ciebie kciuki :)

#4 Sonet

Sonet

Rozkr臋ca si臋

• Members
  • PipPip
  • 10 post贸w
  • P艂e膰:Ch艂opak

Napisano pon, 21 sie 2017 - 11:11

U偶ytkownik AnimowaAnika dnia sob, 25 lut 2017 - 00:33 napisa艂

Mam 14lat. Nigdy nikomu doros艂emu tego nie m贸wi艂am ale m贸j ch艂opak o tym wie 頎巾腑頎巾腑頎巾腑 chodzi o to 偶e nie wiem co mam zrobi膰 w tej sytuacji bo moja mama si臋 rozwiod艂a w tamtym roku ma ju偶 rok nowego faceta na samym pocz膮tku by艂o fajnie i mi艂o i wogule w ko艅cu zacz膮艂 do mnie po nocach przychodzi膰 facet mojej mamy zaczo艂 mnie obmacywac i rozbiera膰 i wk艂ada膰 r臋ce w majtki i stanik tym razem przesadzi艂 przyszed艂 do mnie ca艂y nagi zaczo艂 mnie obmacywa膰 艣ci膮ga膰 ubrania i w艂o偶y艂 mi swoje przyrodzenie do mojej no wiecie ja tego nie chcia艂am a on to na chama robi艂 boj臋 si臋 mieszka膰 w moim domu 頎巾腑頎巾腑頎巾腑頎巾腑A jak mamie powiedzia艂am to ca艂a zap艂akana 偶e przychodzi do mnie nagi i mnie obmacuje i dotyka wsz臋dzie i li偶e to mi nie wie偶y艂a i kaza艂a jeszcze przeprosi膰 za to 偶e tak powiedzia艂am 頎巾腑頎巾腑頎巾腑頎巾腑頎巾腑頎巾腑頎巾腑頎巾腑Szczerze m贸wi膮c boj臋 si臋 mieszka膰 w moim domu wola艂a bym ju偶 dom dziecka w S艂upsku i chce 偶eby kto kolwiek mi w tym pomug艂 頎巾腑頎巾腑頎巾腑A szczeg贸lnie nie czuj臋 si臋 jak ich c贸rka tylko jak zero jak zwyk艂a dziwka頎巾腑頎巾腑頎巾腑Czuj臋 si臋 teraz tak jak szmata a nie dziecko頎巾腑頎巾腑頎巾腑頎巾腑
    wiem 偶e to stary temat ale je艣li problem si臋 nie rozwi膮za艂 to zr贸b anonimowe doniesienie na policje je艣li nikt nie reaguje na stronie policji masz formularz do takich zg艂osze艅 . Pozdrawiam