Skocz do zawartości

Długość penisa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#1 Qwhy

Qwhy

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • MiejscowośćKraków

Napisano pią, 08 mar 2013 - 00:38

Słyszałem że średnia długość penisa to ok. 13-14cm a powyżej 17 to już rzadkość, przynajmniej w naszym kraju. Słyszeliście może jakieś dane na ten temat jeszcze? Kobiety przywiązują wagę do rozmiarów członka swojego faceta? Słyszałem wiele porównań typu długość stopy do członka itd. ale wszystkie są nieprawdziwe, jest faktycznie możliwe określenie długości penisa osoby po przez porównanie innej części ciała? Wiem że więcej jest pań na tym forum, ale one pewnie też będą coś wiedziały na ten temat :)

#2 Mario

Mario

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • MiejscowośćKołobrzeg

Napisano pią, 08 mar 2013 - 08:29

Na teenzone w arcie Długość penisa, jest podane tak jak piszesz. Wg. mnie, no... przynajmniej w moim wypadku, te wszystkie porównania się nie sprawdzają. A czy wielkość penisa ma znaczenie? Wg. mnie ma, choć chyba bardziej "grubość" niż sama długość...

Ja się bardziej mieszczę w okolicach górnej normy i powiem, że czasami taki rozmiar może przeszkazać - jak chcemy z dziewczyną zrobić "szybki" numerek, taką eksplozje namiętności, musimy uważać bo jej to może sprawić ból.... z mniejszym sprzętem nie byłoby tego problemu :D

#3 laluna

laluna

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano pią, 08 mar 2013 - 12:30

17 cm to tez malo:P

#4 asela

asela

Stały bywalec

• Moderators
  • 1752 postów
  • Numer GG:44524155
  • MiejscowośćKatowice

Napisano pią, 08 mar 2013 - 13:19

Jako dziewczyna muszę powiedzieć, że nie liczy się długość penisa a jakość :)
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż sama śmierć..
www.photoblog.pl/asela

https://www.facebook...813251792058954

#5 Qwhy

Qwhy

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • MiejscowośćKraków

Napisano pią, 08 mar 2013 - 19:22

Bo mi się wydaje że 14cm czyli średnia to mało, sam też trzymam się w górnych granicach

#6 salihah

salihah

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 62 postów
  • MiejscowośćWarszawa

Napisano pią, 08 mar 2013 - 19:41

Do Qwhy, czyżbyś chciał podnieść sobie samoocenę?
A tak w temacie: jak dziewczyna poznaje chłopaka to nie ocenia go przy pomocy linijki w jego spodniach ;)

#7 Qwhy

Qwhy

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • MiejscowośćKraków

Napisano pią, 08 mar 2013 - 20:56

Właśnie uważam że na odwrót, poza tym bardziej byłem ciekawy czy jest jakieś prawdziwe porównanie do innej części ciała. Co do oceny dziewczyn to oczywiste, byłem tylko ciekawy czy faktycznie rozmiar ma znaczenie.

#8 bezustannie.radosna.

bezustannie.radosna.

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano pią, 08 mar 2013 - 21:02

Rozmiar niee :D grubość? taak :)

#9 Idealna

Idealna

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 451 postów

Napisano sob, 09 mar 2013 - 09:43

Słyszałam, że ponoć jest porównanie do kciuka (3 x długość kciuka) oraz do dłoni (całą od nadgarstka aż do środkowego palca), ale nie wiem, czy to sprawdzone informacje. ; )

#10 salihah

salihah

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 62 postów
  • MiejscowośćWarszawa

Napisano sob, 09 mar 2013 - 10:36

A ja słyszałam, że długość penisa jest odwrotnie proporcjonalna do wielkości mózgu posiadacza tego penisa :)
Podobno też posiadacze małych penisów lubią duże samochody i odwrotnie :)
Też nie potrafię zweryfikować prawdziwości tych informacji ;)

#11 Mario

Mario

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • MiejscowośćKołobrzeg

Napisano sob, 09 mar 2013 - 13:55

Nic z tego nie jest prawdą :D A Wy, kobiety, nawet nie macie pojęcia jak my potrafimy się tym stresować, zastanawiając czasami, czy wszysko z nami w porządku, tym bardziej, że zewsząd wpaja się nam hasło "Duży penis - duża rozkosz dla kobiety"... Ja na szczęscie, choć na swoją długość nie narzekam, zostałem uświadomiony przez jedną z moich partnerek, że nie chodzi tyle o długość co raczej o grubość ;)

#12 rambo16

rambo16

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano sob, 09 mar 2013 - 14:00

Jak już powyżej stwierdzono, bardziej się liczy grubość, a już na pewno jakość! Penis nie może być za długi, bo pochwa, choć rozciągliwa, nie jest aż tak długa. Więc te 13 czy 14 cm w zupełności powinno wystarczyć ;). A jeżeli ktoś chce wiedzieć, jakiej długości jest penis, to zamiast bawić się w łokcie, stopy, palce, czyli miary rodem z średniowiecza, najlepiej jest chyba wziąć linijkę ;)

#13 MichasJudo

MichasJudo

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano czw, 14 mar 2013 - 13:11

Moim zdaniem długość penisa nie jeż ważna , a waszym :D

#14 Roxy

Roxy

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • MiejscowośćPabianice

Napisano czw, 14 mar 2013 - 14:44

ja jako kobieta śmiem stwierdzić, że tak naprawdę to nie długość penisa jest najważniejsza dla kobiety.. dla kobiety jest bardzo ważne i istotne w jaki sposób chłopak tym swoim "sprzętem" potrafi operować i czy jest w stanie zadowolić kobietę.. jednym odpowiadają penisy długie, innym zaś grubsze.. jeszcze inne kobiety wolą jak jest "chudy" i długi.. zależy od upodobań.. wszystko można wzajemnie wypracować jeśli para się naprawdę kocha, to długość penisa nie ma znaczenia..

#15 Wiedźma

Wiedźma

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • MiejscowośćKatowice

Napisano czw, 14 mar 2013 - 19:52

Wyświetl postUżytkownik Mario dnia sob, 09 mar 2013 - 13:55 napisał

Nic z tego nie jest prawdą :D A Wy, kobiety, nawet nie macie pojęcia jak my potrafimy się tym stresować, zastanawiając czasami, czy wszysko z nami w porządku, tym bardziej, że zewsząd wpaja się nam hasło "Duży penis - duża rozkosz dla kobiety"... Ja na szczęscie, choć na swoją długość nie narzekam, zostałem uświadomiony przez jedną z moich partnerek, że nie chodzi tyle o długość co raczej o grubość ;)
Gdybyście chodzili do lekarzy i pytali, to nikt z Was by się nie stresował takimi głupotami.

Oczywiście, ze długość się liczy. Bo czemu by nie? Jeżeli mężczyzna ma trochę centymentrów może przebierać w większej ilości pozycji. Im krótszy... tym o to ciężej. I to jest minus dla par, które lubią eksperymentować.
Ale prawda jest taka, że większość kobiet jakie ja znam (kobiet, nie smarkatych panien, które myślą, ze palcem się zapładnia) preferuje grubość, niż długość. Bo mięśnie pochwy się rozciągają, więc taki cieniuteńki... za wiele nie zadziała. No chyba, że dobrać odpowiednią pozę.

#16 szymas

szymas

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 81 postów

Napisano pią, 15 mar 2013 - 08:12

Ok każdy koleś kiedyś sobie mierzył długość penisa...i dodał sobie te kilka cm :P Poza tym co z tego że koleś ma wielka pałę skoro może skończyć to kilku sekundach, moja dobra znajoma miała kiedyś takieggo kolesia, cieszyła się że ma wielka pałę a tutaj zonk krótko dystansowiec...

#17 laluna

laluna

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano śro, 20 mar 2013 - 13:18

grubość to swoją drogą ale co mi po małym grubasie ;)

#18 kinga19970704

kinga19970704

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 89 postów
  • MiejscowośćRadlin

Napisano śro, 20 mar 2013 - 18:01

Wyświetl postUżytkownik laluna dnia śro, 20 mar 2013 - 13:18 napisał

grubość to swoją drogą ale co mi po małym grubasie ;)

dokładnie, zgadzam się z Lalunia ;)

#19 /HESHER/

/HESHER/

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów

Napisano pią, 22 mar 2013 - 23:50

Wyświetl postUżytkownik kinga19970704 dnia śro, 20 mar 2013 - 18:01 napisał

dokładnie, zgadzam się z Lalunia ;)
napalone społeczeństwo, atfu!

#20 dumheten

dumheten

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 73 postów
  • MiejscowośćGOP

Napisano nie, 31 mar 2013 - 21:50

Hahaha, to było dobre :lol:
Tak naprawdę długość ma znaczenie. Zdecydowanie. Tylko sporo zależy też od kobiety. Boa dusiciel przechodzący przez otwór wielkości złotówki, ała. Takie rzeczy znosić... Albo od faceta. Nie wszystko do wszystkiego wejdzie.

Duży penis to zmartwienie. A weź - stanie ci, powiedzmy, w szatni. Ze sporym Wackiem tego nie ukryjesz. A koledzy na pewno przyuważą. I weź  się teraz wytłumacz, szczególnie, kiedy tak naprawdę jesteś biseksualny, prawdopodobnie ktoś o tym wie, a chcesz to ukryć -_-

Mój własny-osobisty jest za duży. 22,5 centymetra. I po prostu się nie mieści.