Skocz do zawartości

Druga dziewczyna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 madzieex

madzieex

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano pią, 17 mar 2017 - 10:12

Hej :)
Jestem z moim facetem już prawie 3 lata i przez ten czas nie mieliśmy ze sobą jakiś wielkich problemów, jest nam ze sobą dobrze. Pewnego dnia nagle zaczęła pisać do niego jakaś dziewczyna z uczelni, no po prostu go podrywała, leciały teksty typu "ale masz piękne oczy", "może się spotkamy w weekend" itd. Zauważyłam to przez przypadek i zrobiła się z tego wielka awantura. Mój chłopak twierdzi, że ona wie że jest zajęty a mimo tego, tak do niego pisze a poza tym on w żadnym wypadku nie chce tego samego co ona. Myślałam, że tej dziewczynie przejdzie po kilku dniach jak zobaczy, że się z nią nie umówi ale ona cały czas do niego pisze! Od kilku dni ciągle się o to kłócimy, on twierdzi, że jest dla niego tylko koleżanką i nie pisze już więcej do niego z takimi tekstami tylko rozmawiają "po koleżeńsku". Ale ja po prostu nie ufam tej dziewczynie, nie podoba mi się, że piszą ze sobą codziennie prawie cały czas. Natomiast mój chłopak twierdzi, że nie robi nic złego i że postara się mniej z nią pisać.
A ja po prostu chce żeby ona się odczepiła od niego, boje się że zaczną się widywać na uczelni i w końcu coś się złego stanie.
Nigdy wcześniej nie miałam problemów z jego koleżankami/przyjaciółkami. Nie wiem co teraz, czy zdać się na zaufanie do niego i nie przejmować się tym czy coś zrobić?
Pomóżcie bo ja już kompletnie nie wiem co mam o tym myśleć, mam straszny mętlik w głowie :(

#2 Anku

Anku

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano pią, 17 mar 2017 - 21:54

Wyświetl postUżytkownik madzieex dnia pią, 17 mar 2017 - 10:12 napisał

Hej :)
Jestem z moim facetem już prawie 3 lata i przez ten czas nie mieliśmy ze sobą jakiś wielkich problemów, jest nam ze sobą dobrze. Pewnego dnia nagle zaczęła pisać do niego jakaś dziewczyna z uczelni, no po prostu go podrywała, leciały teksty typu "ale masz piękne oczy", "może się spotkamy w weekend" itd. Zauważyłam to przez przypadek i zrobiła się z tego wielka awantura. Mój chłopak twierdzi, że ona wie że jest zajęty a mimo tego, tak do niego pisze a poza tym on w żadnym wypadku nie chce tego samego co ona. Myślałam, że tej dziewczynie przejdzie po kilku dniach jak zobaczy, że się z nią nie umówi ale ona cały czas do niego pisze! Od kilku dni ciągle się o to kłócimy, on twierdzi, że jest dla niego tylko koleżanką i nie pisze już więcej do niego z takimi tekstami tylko rozmawiają "po koleżeńsku". Ale ja po prostu nie ufam tej dziewczynie, nie podoba mi się, że piszą ze sobą codziennie prawie cały czas. Natomiast mój chłopak twierdzi, że nie robi nic złego i że postara się mniej z nią pisać.
A ja po prostu chce żeby ona się odczepiła od niego, boje się że zaczną się widywać na uczelni i w końcu coś się złego stanie.
Nigdy wcześniej nie miałam problemów z jego koleżankami/przyjaciółkami. Nie wiem co teraz, czy zdać się na zaufanie do niego i nie przejmować się tym czy coś zrobić?
Pomóżcie bo ja już kompletnie nie wiem co mam o tym myśleć, mam straszny mętlik w głowie :(

#3 maswin

maswin

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano pon, 24 lip 2017 - 09:56

Moim zdaniem Twój chłopak nie zachowuje się wobec Ciebie w porządku i masz prawo się niepokoić. Powinien zerwać kontakt z tamtą dziewczyną, bo ewidentnie coś jest na rzeczy. Nie rozumiem zazdrości o rozmowy z koleżankami, o ile te faktycznie przebiegają na stopie koleżeńskiej, ale tu chyba mamy do czynienia z flirtowaniem i z chemią pomiędzy nimi.

#4 Doris

Doris

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • MiejscowośćGliwice

Napisano nie, 06 sie 2017 - 08:33

Też uważam, że to nie w porządku wobec Ciebie z jego strony. Biorąc pod uwagę fakt, że jesteście już razem 3 lata, masz prawo być zaniepokojona i oczekiwać, a wręcz żądać zmiany jego zachowania. Chodzi nie tylko o kategoryczny zakaz odpisywania jej, ale o cały szereg Twoich nowych lub zmodyfikowanych zachowań wobec niego, tak by zaczął Cię prawdziwie szanować i cenić. Poczytaj sobie na temat związków Female Led Relationship i femdom, gdzie to kobieta modyfikując nieco swój własny charakter kształtuje zachowania swojego faceta, stając się dla niego jedyną, wspaniałą i niepowtarzalną istotą, której pragnie ponad wszystko i potrafi jej to zawsze i wszędzie odpowiednio okazywać. Nie warto tracić życia i czasu na facetów, którzy Cię nie szanują ! Ale pamiętaj też, że to Ty poznając nieco lepiej męską naturę oraz sposoby na tworzenie udanych relacji, jesteś w stanie w dużym stopniu wpłynąć na niego, a przez to na Twoje samopoczucie w związku z mężczyzną.

Powodzenia  !