Skocz do zawartości

Jakie macie styl?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#1 Idealna

Idealna

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 470 postów

Napisano sob, 09 mar 2013 - 13:58

Jaki macie styl? Może pokażecie kilka Waszych ubrań? A co z dodatkami? Nosicie? Jakie są Wasze ulubione?

#2 satoruokabe

satoruokabe

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 64 postów
  • Numer GG:42714206
  • MiejscowośćPrzeworsk

Napisano sob, 09 mar 2013 - 17:50

ja bardziej rockowo, metalowo :) uwielbiam czerń, ćwieki, glany, dużo biżuterii itp :) a ulubiony dodatek to różnie, zazwyczaj pieszczochy i kolczyki :-)

#3 asela

asela

Stały bywalec

• Moderators
  • 2004 postów
  • Numer GG:44524155
  • MiejscowośćKatowice

Napisano sob, 09 mar 2013 - 18:23

Jeżeli chodzi o ubrania to spotkałam się z wieloma opiniami na mój temat jak ja wygladam :)
Ale mówi się kto co lubi..
Zazwyczaj są to ciasne jeansy rurki, do tego koszulka obowiązkowo z dekoldem.
albo leginsy i tunika mmm uwielbiam po prostu.
Sukienki raczej noszę jak jest ciepło.
Jeżeli chodzi o biżuterie to na ręce noszę rozmaite bransoletki i tylko w prawym uchu kolczyki..
to tyle :)
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż sama śmierć..
www.photoblog.pl/asela

#4 Bunny

Bunny

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano sob, 09 mar 2013 - 19:41

Z moimi ubraniami ... to zwykle zależy od mojego nastroju. Zwykle, lubię zakładać spódniczki ( niektórzy twierdzą, że za krótkie ). Ale często zdarza mi sie wyjść po prostu w dżinach i jakiejś bluzie. Ogólnie, to staram się podkreślić to, co w sobie lubię - czyli długie nogi. Co do dodatków ... to nie pogardzę parą ślicznych kolczyków. No i buty na obcasie :P

#5 lovedancehall

lovedancehall

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano nie, 10 mar 2013 - 01:17

rajstopy <3 , spódniczki , koronki , wszystko w kwiatki , kołnierzyki , <3

#6 Smietanka

Smietanka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów
  • MiejscowośćJastrzębie Zdrój

Napisano śro, 13 mar 2013 - 19:44

Sweterek i dżinsy :D Lubię duże pierścionki i wisiorki  ;)

#7 hjrbdfjbgksabgksjd

hjrbdfjbgksabgksjd

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano śro, 13 mar 2013 - 20:15

martensy, czarne rajstopy/legginsy (nie noszę w ogóle spodni) do tego spódnica albo szorty i zwykle czarny t-shirt z nadrukiem albo duże swetry i bluzy z kapturem, czasem dżinsowe kamizelki, ogólnie wszystko na czarnoczarno i trochę nudno

#8 DeIntegro

DeIntegro

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • MiejscowośćLublin

Napisano sob, 16 mar 2013 - 12:53

Styl? Ubieram się na sportowo, ale mieszam to z "glamour", ale nie do przesady. :) Mam długie nogi (około 110 cm) więc spodnie potrzebuję tak około 115 cm, że jak usiądę to nie były krótkie. Spodnie ciężko znaleźć, szczególnie, że szukam typu rurek, więc jak są krótkie nogawki to noszę takie getry kolorowe, które są podkreśleniem bluzki. Jak się zima skończy, będę mogła komponować ubrania, nosić legginsy. Lubię założyć rajstopy + zakolanówki + krótkie spodenki. Podkreśla to moje długie, chude nogi. :) Noszę koszule, kolorowe, luźne bluzy. Szpilek co prawda nie noszę, bo bym wyglądała jak olbrzym, ale buty sportowe - trampki i baleriny. Śledzę to co jest w modzie. A dodatki? Kocham, naszyjniki długie, np z sową, truskawką, sercem, kolczyki, zegarki, bransoletki - lubię takie perełki związane wstążką. :) Mam parę zdjęć, więc jak chcesz to napisz do mnie, to Ci wyślę. :)

#9 1334

1334

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • MiejscowośćKraina Czarów

Napisano nie, 30 cze 2013 - 22:10

Po pierwsze glany. Ludzie się naśmiewają, że przyrosły do mnie i nawet ich już nie zdejmuję, bo tak bardzo przywykłąm do chodzenia w nich, że ubierając chociażby trampki niemal się zabijam :D Co do ubioru, czasem chodze ubrana jak menel, jakieś podarte spodnie, koszulka zespołu, mundur, pieszczochy i cała masa tego wszystkiego, czasem ubieram czerne spodnie, koszulę, ogólnie coś eleganckiego, lubię marynarki, czasem potrafię ubrac gorset, czy zwiewne koronkowe sukienki, ale raczej ciężko zobaczyć mnie w kolorze. Moja szafa składa się z różnych odcieni czerni, jakiś białych rzeczy, szarych, czasem ewentualnych koloowych dodaktów. Poza tym kocham DIY, robienie szortów, koszulek. Jak mam wenę potrafię wstać w środku cony i zacząć coś rpzerabiać :D

"Na samą myśl, że muszę kimś zos­tać, ogar­niał mnie nie tyl­ko strach, ale wręcz mdłości. Nie mogłem znieść myśli, że zos­tanę praw­ni­kiem, rad­nym, inżynierem czy czymś ta­kim. Ożenię się, będę miał dzieci, dam się złapać w struk­turę rodzinną. Codzien­nie będę chodził do pra­cy i wra­cał. Niemożli­wa sprawa."

#10 Abunair

Abunair

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Numer GG:24898408

Napisano nie, 18 sie 2013 - 12:30

Preferuję raczej kobiecy styl ubierania się :) Jak byłam w gimnazjum, to chodziłam do szkoły w spodniach dresowych, bluzie z kapturem i było dobrze :D Ale teraz po prostu nie wyobrażam siebie w takowym stroju, nie lubię dżinsów, wyjątek stanowią jakieś ciemnogranatowe rurki, poza tym bardzo lubię nosić leginsy, tuniki + jakieś buty na obcasie, koturnach. W balerinach czuję się jakoś tak niekobieco :) Sukienki noszę takie rozkloszowane, lekko przed kolana, spódnice lubię nosić takie w stylu szkolnym, np. w kratę, też rozkloszowane, bo mam biodra i uda, więc nie mogę sobie pozwolić na jakąś długość mini czy krój tuby, aczkolwiek nie martwię się tym faktem spektakularnie :) Podoba mi się poza tym styl retro, mam taką jedną sukienkę, bluzkę i ze dwa płaszcze w takim klimacie.Lubię od czasu do czasu nosić koronkowe tuniki ;)

#11 tenebris

tenebris

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano śro, 21 sie 2013 - 01:05

Zazwyczaj nie przykładam szczegolnej uwagi, do tego, co mam na sobie. Do szkoły noszę standardowy zestaw, dżinsy i jakąś bluzkę. Ogólnie dużo w tym czerni. I dekolty spore noszę, koleżanki niekiedy krzywo patrzą, koledzy nie widzą przeciwskazań;) W wakacje i po domu często szlajam się w bluzach brata. Niby jest młodszy, ale te jego rzeczy jakieś takie duże ;) Teraz jestem w trakcie oszczędzania na glany. Na chwilę obecną mój fundusz wynosi zero zł, więc łażę w tenisówkach z motywem galaxy. Co do dodatków: nie lubię się z nimi bawić. Jeśli już, to kolczyki, zazwyczaj w jednym uchu. W moim przypadku to marnotractwo, w ciągu miesiąca potrafię trzy gdzieś zapodziać i kasa idzie w błoto xd

#12 anka8

anka8

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 61 postów

Napisano śro, 21 sie 2013 - 15:28

Ja wszelkiego rodzaju szorty http://www.favore.pl...-lubelskie.html coś w stylu zdj nr, 3, koszule w każdym wydaniu np. http://allegro.pl/zj...3457543165.html, koszule jeansowe itd. zimą rurki ;)

#13 Dokujutsu

Dokujutsu

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano śro, 21 sie 2013 - 19:08

Mój styl? Ja go lubię nazywać dyskretną elegancją ;) bardzo lubię czerń z innymi akcentami. Rzadko noszę spódnice, zwykle jednak spodnie - materiałowe, czarne bez kieszeni albo ciemne dżinsy, wszystko dopasowane, ale absolutnie nie obcisłe. Uwielbiam koszule, proste bluzki, eleganckie sweterki itp. Buty - maksymalnie kobiece, etap glanów już za mną, teraz chętnie coś na obcasie. Z biżuterii zegarek i łańcuszek na szyi od Drugiego Połówka, no bo prezent, to wiadomo :)
A na lato, kiedy wiadomo, są inne okazje, mniej oficjalne, zmieniam się i noszę bardziej kolorowe tuniki, luźne bluzki, koszule itp. Cały czas bardzo kobieco, dres zakładam tylko na treningi.

#14 Hella

Hella

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 50 postów
  • MiejscowośćWarszawa

Napisano nie, 03 sie 2014 - 19:28

Jestem kobieta-kameleon. :D Na co dzień ubieram się raczej zwyczajnie. Najchętniej noszę jeansy, trampki, jakiś t-shirt, bluzkę czy sweterek do tego, zależnie od pogody. Z okryć wierzchnich to albo rozpinana bluza, albo skórzana kurtka. Tak odświętnie zdarzy się założyć jakąś sukienkę czy spódnicę i eleganckie buty. Biżuteria jaką noszę to zazwyczaj naszyjnik w postaci korony norweskiej zawieszonej na łańcuszku, czasem zegarek w kształcie serca (też jako naszyjnik) i różnego rodzaju bransoletki.
Natomiast gdy wybieram się na koncert:

Wyświetl postUżytkownik satoruokabe dnia sob, 09 mar 2013 - 17:50 napisał

ja bardziej rockowo, metalowo :) uwielbiam czerń, ćwieki, glany, dużo biżuterii itp (...)
;)

#15 rettas

rettas

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano nie, 21 wrz 2014 - 11:06

Zmienny. Nie obawiam się nowości. Jestem odważna. Ale zawsze zachowuje klasę! W moim stroju prawie zawsze są obecne kolczyki, pierścionki i bransoletki. Najczęściej zabawne. Nie chodzę wyłącznie w spodniach, ani sukienkach. Nie przepadam za rurkami.

#16 Recea_pl

Recea_pl

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano sob, 18 paź 2014 - 12:02

Ja podobnie,zmienno sportowo-elegancki w zależności od tego gdzie się wybieram,z kim i na jaką okazję. Jestem zdania,że podstawą jest aby na co dzień było nam wygodnie w tym co mamy na sobie,abyśmy dobrze się czuli w danym stroju.

#17 Agatoja

Agatoja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 775 postów

Napisano czw, 11 gru 2014 - 08:14

Ja ubieram się po prostu normalnie-dżinsy, jakaś koszulka, tunika, do tego sweterek. Wyrzuciłam z szafy wszystkie czarne rzeczy, bo ich nie lubię i źle mi się kojarzą i dlatego można mój styl nazwać ,, kolorowym "

#18 Guest_snajper_*

Guest_snajper_*
  • Guests

Napisano czw, 11 gru 2014 - 12:32

macie mój "ałtfit"

Dołączona grafika

#19 Bomba

Bomba

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano wto, 16 gru 2014 - 15:40

wygodnie , ale z pomysłem. Jak dla mnie to wystarczy. :D

#20 Kares

Kares

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano pon, 22 gru 2014 - 15:09

Ja słucham hip hopu,więc kupuję hip hopowe ubrania,ale lubię modę i nie noszę tylko strojów sportowych ^^
Jeżeli szukasz jakiś inspiracji to razem z przyjaciółką zaczęłyśmy prowadzić bloga od wczoraj (21.12) i myślę,że każdy znajdzie coś dla siebie :) również jeśli chodzi o ubiór :) na razie nie jest tego dużo,ale zapraszamy ! :)