Skocz do zawartości

Jakie macie styl?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#21 książkowa14

książkowa14

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • MiejscowośćOkolice Krakowa

Napisano pon, 22 gru 2014 - 20:26

Martensy. Czasami glany.
Jeansy, t-shirty (czarne) albo koszule w kratkę (uwielbiam, szczególnie czerwono-czarne i szaro-czarne).
I pierścionki na palcach. Taki znak rozpoznawczy ;)

#22 Zuzia

Zuzia

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • MiejscowośćWrocław

Napisano nie, 04 sty 2015 - 02:08

Normalnie. Z reguły wygląda to tak; szare/czarne dość obcisłe spodnie, jakiś tshirt, ewentualnie koszula w kratkę, albo zwykła, biała, do tego jak wychodze na dwór do zielono-brązowa parka, czarne martensy i jak jest zimno to nauszniki. Włosy mam albo rozpuszczone średniej długości i grzywka na bok, albo wysoka/niska kitka, czasem jak chcę się wyróżnic z tłumu to dwa, luźne warkocze. Nie noszę torebek, najczęściej to jest granatowo-brązowy plecak vintage, bo taki jest po prostu najwygodniejszy. Nie maluję się, jak nie mam szkoły to paznoknie mam pomalowane na ciemny granat. Jak mam gdzieś wyjść, to najczęściej ubieram czarną spódniczke z złotym zamkiem z tyłu, białą koszule z czarnym kołnierzem i ćwiekiem zamiast jednego guzika, czarne zakolanówki i martensy. Jeśli chodzi o biżuterie, to na codzień raczej nie noszę, oprócz sztucznej,czarnej spiralki, tylko jak jest jakieś elegantsze wyjście to ubieram jakieś bransoletki, czasem naszyjniki c:

#23 Karmelek

Karmelek

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisano nie, 04 sty 2015 - 22:06

Mój styl... każdy w jednej chwili powiedziałby: "ona zawsze chodzi na czarno". Z tym zawsze to może przesada, ale tak mniej więcej jest :) Zazwyczaj noszę czarne t-shirty/bluzki/koszule, czasem narzucam bluzę z kapturem albo marynarkę - zależy, co pasuje.
No nogach dżinsy, czarne spodnie albo spódniczki. Nie gardzę też sukienkami, również na co dzień :) Buty - jakieś wygodne koturny, trampki, baleriny.

Biżuterię zazwyczaj noszę - jakiś naszyjnik, bransoletka, kolczyki - w różnych zestawieniach, bez przepychu, zazwyczaj srebrne albo czarne. Tu jakieś ćwieki, tu jakieś zwierzątko, tu jakieś kwiatki. Jak mam "fazę", to maluję paznokcie na jakiś ciemniejszy kolorek, w kwestii makijażu to zazwyczaj tusz+błyszczyk, jak mam więcej czasu rano to jakieś kolorowe cienie do powiek.

#24 Recea_pl

Recea_pl

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano śro, 07 sty 2015 - 11:48

Cięzko określić mój styl,ale myślę że jest on raczej uniwersalny i prosty-często zakładam jeansy i do tego koszule lub sweterki. Latem nie pogardzę ciekawym t-shirtem a jako dodatkową ozdobę zawsze mam zegarek:)

#25 daga92

daga92

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • MiejscowośćKąty Wrocławskie

Napisano pią, 06 lut 2015 - 12:52

ja też lubię dżinsy i do tego jakiś top i sweterek. czasem zakładam sukienki ale zwykle wybieram spodnie.

#26 gosienkaaa

gosienkaaa

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów
  • MiejscowośćKalisz

Napisano pią, 06 lut 2015 - 13:11

a ja wolę spódniczki i sukienki ;)) i jakieś fajne kolczyki i bransoletki :)

#27 gala

gala

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano pią, 27 lut 2015 - 15:59

Ja bardzo lubię ciuchy, którymi mogę się wyróżniać, które rzucają się w oczy - ale pozytywnie. Natomiast nie lubię nudy. To wszystko dotyczy szczególnie obuwia - klasycznych kolorów w moim przypadku nie uraczycie ;-)

#28 UrbanLegend

UrbanLegend

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisano czw, 05 mar 2015 - 16:48

Zazwyczaj chodzę w bluzie z kapturem i powycieranych jeansach (pamiątka po rowerowych wyjazdach :D). Buty "skejty" (takie sprzedają na osiedlu ) nie wiem nawet jakiej firmy czarno-czerwone. Bluz mam kilkanaście :) Spodnie muszą być luźne, kaptur od bluzy obszerny by słuchawki się zmieściły. Do tego na lato czapka z daszkiem.

Na firmy uwagi nie zwracam, ciuchy kupuję w "second-handach" albo na targu bo na firmowe kasy brakuje :P
Nie lubię garniturów, koszul, spodni galowych i rurek...

#29 I<3Music

I<3Music

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 82 postów

Napisano pią, 06 mar 2015 - 18:56

Ja z kolei lubię niezbyt obszerne bluzy z kapturem, czasem jakieś swetry, może luźne koszule, ciemne jeansy, które niestety wyglądają na rurki, gdyż (w przeciwieństwie do reszty ciała) mam dość szerokie łydki. Na nogi jakieś adidasy lub tenisówki. W zimie gustuje w płaszczach i ciemnych kartkach, może do tego jakiś jasny szalik i czapka w podobnych kolorach. :D
"to nie jest prawda co wykrzykują afisze
prawdę nosimy w zaciśnięty chustach
okrutna jest i nazbyt ciężka
więc dźwigamy ją sami..."
Zbigniew Herbert "Ze szczytu schodów" Raport z oblężonego miasta

#30 gala

gala

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano pon, 09 mar 2015 - 16:06

Lubię kupować szczególnie buty, który wizualnie rzucają się w oczy, ale też bez przesady... Szukam raczej obuwia taniego, w fajnych kolorach, ale też zależy mi, żeby te dwa sezony przetrwały. I w zasadzie za każdym razem udaje mi się trafić...

#31 Deus

Deus

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano pon, 09 mar 2015 - 22:00

Ciemne spodnie, luźne koszulki albo jakieś rozciągnięte swetry. Do tego trampki lub adidasy. Chociaż mam słabość do koszul w kratę.

#32 Alouette

Alouette

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano nie, 15 lis 2015 - 11:51

Noszę to co mi się podoba :P zwykle nic nadzwyczajnego lubię mieszać style, a co do dodatków to lubię drobne proste wisiorki :)

#33 Kruk

Kruk

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano nie, 15 lis 2015 - 12:10

Lubuję w czarnych ubraniach, bez dodatków a jako obuwie noszę czerwone trampki.

#34 OneTeenager

OneTeenager

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano czw, 21 sty 2016 - 09:48

Wyświetl postUżytkownik Nina93 dnia pią, 15 sty 2016 - 17:45 napisał

Taki żeby zawsze podobać się samej sobie ;)

U nas ostatnio zamawialiśmy torby materiałowe od producenta AllBag i widzę, że dziewczyny z tymi torbami chodzą do pracy i do wszystkiego im pasuję, no ale nie okłamujmy się, najchętniej ubierają jeansy i marynarki sportowe ;)

#35 JustSail

JustSail

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano sob, 19 mar 2016 - 00:16

Koszulka, dopasowana bluza, jeansy indygo, buty do kostki i czarny skórzany pasek

#36 Fabrik_Sklep

Fabrik_Sklep

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano pią, 20 sty 2017 - 11:40

Najważniejsze jest to aby dobrze czuć się w danym ubraniu oraz aby było one dla nas wygodne na co dzień, ja generalnie preferuję raczej styl sportowy, a kiedy trzeba to nie ma też problemu aby przestawić się na ten elegancki, bardziej oficjalny :)

#37 edgarx

edgarx

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano czw, 23 mar 2017 - 19:35

Witam a ja szukam takich ubran jak np. to
http://allegro.pl/bl...6756325333.html
zna ktos cos ?

#38 moniczka

moniczka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisano wto, 13 cze 2017 - 09:25

Ubieram się sportowo. Chociaż na wieczór lubię również i klasyczne stylizacje. W mojej szafie obowiązkowo muszą się znaleźć:
koszule materiałowe oraz jeansowe
wygodne jeansy rurki
sneackersy
oraz wysokie szpile ( szpilki czasami potrafią odmienić praktycznie każdy strój.....).
Mam również totalną słabość do marki Calvin Klein Jeans
https://gomez.pl/pl/...ein_jeans/women
Ubrania może nie są takie tanie ale jakość jest super.
...publiczność okazuje największe nieposłuszeństwo, na jakie jest w stanie się zdobyć. Milczy. W ten sposób mówimy, że nie ma zgody. Nie ma aprobaty. Wszystko jest nie tak.

#39 hipka

hipka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano śro, 14 cze 2017 - 21:28

głównie to jakaś tunika, leginsy i do tego baleriny. Dla mnie to najwygodniejsze, szczególnie w okresie wiosna lato, a nawet jesień jeśli jest w miarę ciepła. Jestem nieco większych rozmiarów i taki styl pozwala mi poczuć się kobieco. Co do butów baleriny bo są wygodne, kupuję na multu.pl jak mam się ubrać bardziej galowo to zwykle martensy jakieś ładne spodnie w kant i koszula.

#40 leliana

leliana

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 62 postów

Napisano śro, 21 cze 2017 - 06:31

Ubieram się na sportowo ( w sumie to co możecie innego pomysleć po moim awatarze :P). Na co dzien chodzę w krótkich spodenkach albo jeansach jak jest chłodno. Nakładam również wygodne buty  ( do biegania również).

Kupuję również przez internet.

ostatnio spore zakupki zrobiłam tutaj:
http://www.ataf.pl/

Buty udało mi się upolowac prawie 100 zł taniej niż stacjonarnie.