Skocz do zawartości

Jestem Bogiem - film o PFK

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Martin

Martin

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 31 postów
  • MiejscowośćWarszawa

Napisano pon, 10 gru 2012 - 13:15

Jakie są wasze odczucia po obejrzeniu filmu? Ja byłem w kinie i to dwa razy! Jak dla mnie rewelacyjny film i nawet odzwierciedla historię Paktofoniki, oczywiście są kwestie, które sa niekoniecznie poprawnie wyreżyserowane i niewiele mają wspólnego z rzeczywistością, ale ogólnie mi się bardzo podobał! po zakończeniu projekcji przyznam się szczerze, że siedziałem wciśnięty w fotel jeszcze z dobre 5 minut!

#2 KasiaBuu

KasiaBuu

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • MiejscowośćZamość

Napisano pon, 10 gru 2012 - 17:19

Ja również byłam w kinie bo nie odpuściłabym TAKIEGO filmu.. ale miałam mieszane uczucia przed obejrzeniem, bo wielu moich znajomych miało różne opinie, jedni pozytywne a drudzy negatywne.. jednakże musiałam się przekonać sama! I po obejrzeniu filmu stwierdziłam, że jest to jedna z lepszych produkcji ostatnich lat pod względem polskiego kina! film mnie nie rozczarował - wręcz przeciwnie został tak realistycznie nakręcony, że aż ciarki momentami przechodziły.. jak dla mnie REWELACJA i nie mogę doczekać się jak tylko wyjdzie na DVD - na pewno zakupię! :)

#3 KarolaZ

KarolaZ

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • MiejscowośćWrocław

Napisano pon, 10 gru 2012 - 19:34

a mi z kolei tak średnio się podobał, spodziewałam się czegoś bardziej naturalnego, niektóre kwestie były bardzo przesadzone a niektóre nakręcone tak, że nijak się miały z rzeczywistością.. ale byłam pod ogromnym wrażeniem, że reżyserowi udało się znaleźć aktorów bardzo moim zdaniem podobnych do chłopaków z PFK - Fokus tak samo przystojny :)

#4 Roxy

Roxy

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • MiejscowośćPabianice

Napisano pon, 10 gru 2012 - 23:01

świetny film! szacunek dla chłopaków za wierne odtworzenie postaci Magika, Rahima i Fokusa! Oglądałam film z zapartym tchem i baaaardzo mi się podobał.. zresztą kiedy w końcu byłam w stanie podnieść się z fotela po końcówce, która mnie pozamiatała dosłownie.. to wszędzie słychać było tylko i wyłącznie same pozytywne opinie i komentarze, więc ludziom się podobało!

#5 Anetkaaa

Anetkaaa

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • MiejscowośćSuwałki

Napisano wto, 11 gru 2012 - 22:11

film warty obejrzenia, ale szczerze mówiąc - na kolana mnie nie rzucił.. fabuła znana wszystkim fanom Paktofoniki, racja, że dobrali bardzo podobnych aktorów, no i muzyka nieśmiertelna, której można słuchać zawsze i zawsze będzie tak samo dobra jak za pierwszym razem.. ciekawie nakręcone kwestie z Magikiem.. ogólnie film dość dobry.

#6 AdamEx

AdamEx

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano pią, 14 gru 2012 - 23:12

film zaj***sty !!! rozwalil mnie totalnie, wiedzialem, ze musi byc dobry ale idac do kina nie spodziewalem sie, ze bedzie az tak realistycznie nakrecony! jestem facetem a przyznam, ze byly momenty, gdzie mialem lzy w oczach, bo wychowalem sie na polskim hip-hopie i dobrze znam historie K44 a potem PFK.. z checia obejrze go jeszcze na pewno nie raz, nie dwa!

#7 bum^^

bum^^

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 43 postów

Napisano nie, 16 gru 2012 - 10:53

Mi także się podobał. Jak już wcześniej zostało powiedziane role zostały odegrane świetnie. Moim zdaniem bardzo dobrze została pokazana końcówka, cisza jaka zapanowałą w kinie poraziła mnie.

#8 GosiaQ

GosiaQ

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • MiejscowośćWarszawa

Napisano nie, 16 gru 2012 - 18:06

no dokładnie ta cisza po końcowej scenie była straszna.. u nas też całe kino jakieś dobre z dwie minuty siedziało w totalnej całkowitej ciszy, nikt ani słowem się do nikogo nie odzywał, chyba każdy na swój sposób przyswajał sobie tą końcówkę filmu.. to właśnie między innymi sprawiło, iż ten film zebrał takie pozytywne recenzje i miał tak ogromną oglądalność po premierze..

#9 skubidubidu

skubidubidu

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano wto, 08 sty 2013 - 18:50

Szczerze powiedziawszy, film nie był dla mnie jakiś nie wiadomo jak super, ale ogólnie dobry.

#10 TheVicro

TheVicro

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów
  • MiejscowośćWyrzysk

Napisano pią, 18 sty 2013 - 22:22

Oglądałam i nie byłam aż tak bardzo zafascynowana. Film jak film :)

#11 Zaczarowana

Zaczarowana

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano nie, 27 sty 2013 - 13:43

Oglądałam z zaciekawieniem, wszystko przedstawione w bardzo dobry sposób. Generalnie film bardzo na plus :)

#12 Smietanka

Smietanka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów
  • MiejscowośćJastrzębie Zdrój

Napisano nie, 27 sty 2013 - 14:09

Jak to polska biografia. Można porównać do Skazanego na Bluesa. Dobra produkcja, dobrze odegrane role...Chwile grozy i wzruszenia. Raczej OK. :)

#13 /HESHER/

/HESHER/

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów

Napisano czw, 04 kwi 2013 - 20:58

Nie interesuję się hip-hopem, zwyczajnie tego nie słucham. Ale film trzeba było zobaczyć z czystej ciekawości. Film niezły, dobrze obsadzone role, robi wrażenie.

#14 asela

asela

Stały bywalec

• Moderators
  • 2004 postów
  • Numer GG:44524155
  • MiejscowośćKatowice

Napisano czw, 04 kwi 2013 - 21:00

Nie słucham i nie słuchałam nigdy Paktofoniki.
ale film obejrzałam z wielką chęcią i z ciekawości w sumie..
Film godny obejrzenia że tak powiem
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż sama śmierć..
www.photoblog.pl/asela

#15 Guest_moniz_*

Guest_moniz_*
  • Guests

Napisano pią, 26 lip 2013 - 11:33

Strasznie mi sie podobal-po tym filmie polski rap wciagnal mnie bez reszty :D

#16 Cobain23

Cobain23

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano nie, 04 sie 2013 - 15:53

Polskie biografie dla Polaków są (zazwyczaj) dobre, podobnie jak niemieckie dla Niemców etc. Filmu nie oglądałem ponieważ nie interesuję się tą formacją jak i zresztą całym środowskiem hip-hopowym ale czytałem recenzje i były bardzo pochlebne.

#17 kropeczka.3

kropeczka.3

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano pon, 06 paź 2014 - 17:04

Byłam na tym filmie w kinie, ale po około 20 minutach wyszlam z kina. Nie podobał mi się

#18 Mysza99

Mysza99

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 95 postów

Napisano wto, 29 lis 2016 - 13:57

Mnie się ten film bardzo podobał i chętnie go jeszcze raz obejrzę