Skocz do zawartości

(bardzo) Dziwna sytuacja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 N.fox

N.fox

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano czw, 30 mar 2017 - 17:11

Witam!

Otóż od pewnego czasu borykam się z pewnym problemem.Chodzi nauczycielkę uczącą mnie od 1 klasy gimnazjum.Od zawsze wydawała mi się spoko i nie miałam problemów
jeśli chodziło o relacje z nią. Ale od kiedy zaczęłam chodzić do 3 klasy zaczęła się zachowywać dosyć dziwnie w stosunku do mnie. Wspomnę też, że jest batdzo ładna ;) ma ok.25 lat i mieszka sama (wiem od kumpeli xd).Na początku marca wychowawca zorganizował nam noc filmową i było spk ale drugim nauczycielem "pilnującym uczniów" okazała się ona.Leżałyśmy z koleżankami na materacach i później zajęły sb moje miejsce dla żartów a jedyne wolne było niestety obok Niej.Oczywiście zaproponowała żebym położyła się na materacu z Nią. Z biegiem czasu (gdzieś po 3 filmie) zaczęła nieudolnie zaczynać rozmowę ale jakoś nie szło więc żeby tg uniknąć powiedziałam że idę do łazienki.Jak wróciłam leciał już kolejny film, tym razem jakieś romansidło (nie cierpię) i gdy leżalysmy powiedziała że sie do mnie przysunie jeśli mi to nie przeszkadza .Później niespodziewanie objęła mnie ramieniem i przytuliła do mnie opierając głowę o moje ramie(!!)Była już z 2.00  i większość osób kimało. Potem zasnęła i jakoś się od niej odsunełam.Rano jak wracaliśmy z nocy filmowej zaproponowała mi że odwiezie mnie do domu (nie umiem odmawiać) i gdy miałam wysiadać pożegnała sie ze mna przytuleniem (!!).Od kiedy się to wydarzyło to często przyłapuje ją na tym że gdy na lekcji wszyscy piszą i podnoszę wzrok znad zeszytu to parzy na mnie.Czasami na fb zagaduje co u mnie słychać i wgl.Na przerwach ciągle patrzy w moją stronę i chyba myśli ze tg nie widzę.Powiedzcie co sądzicie o tych sytuacjach.Ja nie wiem co zrobić. Ogólnie bardzo ją lubie ale jest nauczycielką i jest to troche dziwne.Sorki że się tak rozpisałam hehe.

#2 Setra

Setra

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisano wto, 04 kwi 2017 - 11:58

jak dla mnie powinnaś to zgłosić.
Nie powinna tak do uczennicy, to karalne.

#3 N.fox

N.fox

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano śro, 05 kwi 2017 - 12:19

Wiem o co chodzi.Ale jestem dość nieśmiała i wstydziłabym się o tym powiedzieć dyrektorowi biorąc pod uwagę, że mógł by mi nie uwierzyć.. I od niedawna moje trzy koleżanki które o tym wiedzą zaczęły mnie z nią shippować...

#4 Setra

Setra

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisano pią, 07 kwi 2017 - 14:26

No w sumie tak, mógłby nie uwierzyć. Musisz zebrać jakieś dowody, nwm, nagraj tą sytuację czy coś.

#5 Agatoja

Agatoja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 775 postów

Napisano sob, 08 kwi 2017 - 07:11

Wydaje mi się, że przesadzasz. Po prostu Cię polubiła.

#6 N.fox

N.fox

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano sob, 08 kwi 2017 - 10:30

Chyba tak ale moje koleżanki ciągle mówią,że to dziwne.

#7 Setra

Setra

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisano sob, 08 kwi 2017 - 18:29

Jestem w bardzo podobnej sytuacji i uwierz, zbieraj dowody od zaraz.
Może nie jestem w identycznej, ale podobnej, bo ja mam problem z nauczycielem-facetem. Po prostu PRZY CAŁEJ KLASIE potrafi podejść mnie od tyłu, przytrzymać za ramię czy o zgrozo położyć rękę na mojej ręce ( biurka obok siebie, cóż, informatyka... ). Raz prawie wpadł na mnie na ulicy ( co uznałam za śledzenie ). Aktualnie zbieram dowody a na koniec roku wszystko pójdzie do dyrekcji.
Tobie radzę to samo, reaguj. Bo ta Twoja sytuacja mi wygląda na nauczycielkę-lesbijkę...

#8 N.fox

N.fox

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano nie, 09 kwi 2017 - 12:16

W tą środę gdy mieliśmy rekolekcje i robiliśmy prace i przyszła popilnować mojej klasy żeby nikt nie odwalał i znów do mnie zagadywała.Tym razem pytała sie co u mnie słychać itp. i czy jak bd miała czas to bedziemy chodzić na spacery z psami(tak ma psa,i swoją drogą mega uroczego hehe).Wgl mówiła,że kupiła sb rolki i pytała czy lubie jeździć( to pytanie w stylu żeby znią xd) ale mowie jej że nie lubię a ona ,że szkoda.(W pewnym momencie rozmowy wyglądało to jak flirt..)Później jak miała już wychodzić bo wrócił nasz wychowawca to powiedziała do mnie coś w stylu:- ej ..chodź ze mną -i mnie pociągnęła za sobą za rękę i po chwili sie zatrzymała i mówi- a nie bo ja musze.(moment namysłu)..dobra idź do klasy pa- Szczerze to nwm o co jej chodziło xd.

#9 Setra

Setra

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisano pon, 10 kwi 2017 - 18:30

I Ty się jeszcze zastanawiasz ?.....
Wygląda mi to w 99% na lesbijkę. Reaguj natychmiast. Opcje masz dwie :
- Zbierasz dowody, jak uzbierasz odpowiednią wdg Ciebie ilość idziesz do dyrekcji
- porozmawiaj z nią co ona od Ciebie chce, jednak to jest ryzykowne ( chyba )

#10 N.fox

N.fox

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano wto, 11 kwi 2017 - 06:07

Obie opcje dobre ale musze się zastanowić.