Skocz do zawartości

Wyszłam z friendzone....

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lilka2535

Lilka2535

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano wto, 11 kwi 2017 - 18:45

Hej.. Jestem tu nowa i mam nadzieję, że nie reaguje tu się źle na osoby "wyżalające" się.

Ogólnie sprawa wygląda tak: Mam na imię Lilia, a chłopak, którego tu opiszę - Maciek.   Znaliśmy się z Maćkiem już w podstawówce, jednak to była taka relacja - znajomi ze szkoły. Nawet ze sobą nigdy nie rozmawialiśmy. Pół roku temu Maciek zaczął mnie zgadywać, pisał do mnie bardzo często... Wtedy był dla mnie nadal kolegą, więc chyba kilka razy go zfriendzonowalam... Maciek jednak dalej się starał, ale w końcu odpuścił, gdy znalazł sobie dziewczynę... Od tamtej pory sama zostałam zamknięta w tymże okropnym zjawisku. Jako dobra przyjaciółka bardzo wspierałam Maćka. Pomagalam, pocieszałam gdy mu się nie układało w związku, ale ciągle czułam do niego coś więcej... Tak, tkwiłam w tym 5 miesięcy. Dobrze wiem, że ma dziewczynę, ale po prostu nie dawałam już rady. Powiedziałam mu to wczoraj( wiem że w jego związku się nie układa, a wcześniej bardzo mu się podobałam, więc postanowiłam zaryzykować). Nic od niego nie oczekiwałam. Powiedziałam: " Maciek, proszę ograniczmy nasze kontakty (...) Po prostu dla mnie to już nie jest tylko przyjaźń" I wiecie co? Po prostu straciłam przyjaciela... Straciłam bardzo ważną dla mnie osobę przez moją głupotę :|

Tak jak wspominałam napisałam to bo chciałam się tym z kimś podzielić.. :/

#2 princess_tears007

princess_tears007

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano wto, 11 kwi 2017 - 20:49

Nie wiem co Ci powiedzieć.. Jeśli by mu zależało na Tobie to by się nie poddał. A Ty kicia nie płacz, bo nie ma sensu - uwierz. Ja też niedawno straciłam ważną osobę,  ale myślę,  że najlepszym sposobem na wyleczenie się jest poznanie kogoś innego. Może wtedy zobaczy,  że to on właśnie stracił mega ważną osobę?  Nie smutaj,  nie przez faceta 😘

#3 Gall Anonim

Gall Anonim

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano wto, 11 kwi 2017 - 22:04

Jeśli był prawdziwym przyjacielem to z czasem odnowi kontakt, ale zastanów się czy tego naprawdę chcesz.  Wiesz już że on nie czuje tego co ty więc taki odpoczynek od siebie dobrze wam zrobi.

#4 waitforit

waitforit

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 65 postów

Napisano czw, 13 kwi 2017 - 13:52

Eeee niestety ale przyjaźń damsko-męska nie istnieje.

#5 Lilka2535

Lilka2535

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano czw, 13 kwi 2017 - 19:35

Też w nią nie wierzyłam... I chyba nadal nie wierzę 😕

Dziękuję wam za odpowiedzi. 😘 Co do Maćka, postanowiliśmy, że zapomnimy o tamtej rozmowie i spróbujemy naprawić naszą dawną relację :)  Chociaż w sumie nie wierzę, że będzie ona taka sama..

Kiedyś codziennie rozmawialiśmy po kilka godzin, a teraz.... No zobaczymy :)

#6 katieee

katieee

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano czw, 04 maj 2017 - 16:56

Miałam taką samą sytuacje, wiem co czujesz..
Zaproponował mi, żebyśmy  o tym zapomnieli i próbowali odnowić przyjaźń. Jednak kontakt się urwał z jego strony i teraz spotykamy się przez wspólnych znajomych, ale jesteśmy jak obcy. Z perspektywy czasu cieszę się, że jednak tak się stało i że mu o wszystkim powiedziałam zamiast ukrywać uczucie i cierpieć. W

#7 Lilka2535

Lilka2535

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano śro, 10 maj 2017 - 22:03

Wyświetl postUżytkownik katieee dnia czw, 04 maj 2017 - 16:56 napisał

Miałam taką samą sytuacje, wiem co czujesz..
Zaproponował mi, żebyśmy  o tym zapomnieli i próbowali odnowić przyjaźń. Jednak kontakt się urwał z jego strony i teraz spotykamy się przez wspólnych znajomych, ale jesteśmy jak obcy. Z perspektywy czasu cieszę się, że jednak tak się stało i że mu o wszystkim powiedziałam zamiast ukrywać uczucie i cierpieć. W

Tak.. U mnie to wygląda teraz tak:
Postanowiliśmy, że zapomnimy o tamtej rozmowie i wrócimy do relacji " najlepsi przyjaciele"... Na razie nie jest chyba najgorzej :) Tylko jakoś przy okazji dowiedziałam się od niego, że jest zakochany w mojej najlepszej przyjaciółce ( mam dwójkę tych najlepszych Maćka i Agatę) od bardzo dawna...

Też się cieszę że to powiedziałam :) Mimo że nie potoczyło się tak jak bym chciała, to jednak on o wszystkim wie :)

#8 Aragorn

Aragorn

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisano pon, 05 cze 2017 - 14:18

Pewnie, lepsze to niż trwać w niewiedzy.