Skocz do zawartości

rozszerzona matematyka po humanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Madeleine

Madeleine

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano wto, 18 kwi 2017 - 14:00

cześć! Chodze do drugiej klasy liceum, do humana. Po maturze chce zdawać na architekurę. Od roku chodze na zajęcia z rysunku, ale chcialabym sie troche podciągnąc się z matematyki. Z poziomem podstawowym nie mam problemu, ale chciałabym zdawać rozszerzoną na maturze. Oprócz tego bede zdawać rozszerzony angielski i historię sztuki. Myślicie, że dam rade ogarnąć w rok wyższy poziom?

#2 millenia

millenia

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano śro, 19 kwi 2017 - 08:42

Dasz radę! U mnie w klasie kilka osób w połowie liceum stwierdziło, że chce iść na architekturę, czy ochronę środowisko i uczyli sie, żeby zdawać rozszerzoną maturę z majcy i biologii. Z tego co pamiętam, to zapisując sie na rozszerzoną maturę nic nie ryzykujesz, nie da się jej nie zdać, więc tym bardziej warto spróbować ;) Zapisz się na jakieś korepetycje albo kursy, trzymam kciuki!

#3 LAB.kursy

LAB.kursy

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano czw, 20 kwi 2017 - 07:34

Witaj, wszystko zależy od Twojej wytrwałości i systematyczności w nauce. Wiele osób w trakcie liceum zmienia zdanie co do profilu swojej przyszłej drogi zawodowej i decyduje się na zdawanie innych przedmiotów rozszerzonych niż reszta klasy. Ze swojej strony mogę ci zaproponować rozważenie oferty kursów maturalnych. W naszym Laboratorium Wiedzy prowadzimy siedmiomiesięczne kursy przygotowujące do matury, trwające od października do kwietnia. Standardowy kurs to dwugodzinne zajęcia raz w tygodniu, a kurs intensywny - dwa razy po dwie godziny zegarowe. Termin i godzina kursu są dostosowywane do możliwości uczestników, wszystkie szczegóły są omawiane na pierwszym spotkaniu. Pracujemy głównie na arkuszach maturalnych z poprzednich lat oraz na autorskich materiałach. Nasza kadra składa się z nauczycieli licealnych, którzy są również egzaminatorami OKE. Więcej informacji na temat naszych kursów znajdziecie na naszej stronie: http://www.laboratoriumwiedzy.pl/.
Przedstawiciel Laboratorium Wiedzy, ul. Sławkowska 20, 31 - 016 Kraków
tel. 12 422 00 75, kursy@laboratoriumwiedzy.pl

#4 shmayd

shmayd

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano pią, 21 kwi 2017 - 08:45

Własnie zastanawiam się nad takim kursem przedmaturalnym, tylko mam pytanie, czy jest opcja indywidualnych korepetycji?

#5 LAB.kursy

LAB.kursy

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano pon, 24 kwi 2017 - 07:26

Oczywiście, istnieje możliwość wyboru korepetycji indywidualnych, cena jednak jest wtedy wyższa niż w przypadku zajęć w grupie. Dobrym rozwiązaniem jest możliwość umówienia się kilku znajomych osób, aby wspólnie wykupić jeden kurs. Zajęcia w takim gronie mogą dodatkowo zmotywować uczniów do pracy oraz sprzyjają przyjaznej atmosferze zajęć. Jeżeli macie Państwo jeszcze jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem.
Przedstawiciel Laboratorium Wiedzy, ul. Sławkowska 20, 31 - 016 Kraków
tel. 12 422 00 75, kursy@laboratoriumwiedzy.pl

#6 dn_maz

dn_maz

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 59 postów

Napisano pon, 24 kwi 2017 - 09:20

Matematyka to królowa nauk. Przy pomocy matematyki można opisać w zasadzie wszystko.

#7 razorx

razorx

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano nie, 01 paź 2017 - 07:45

To prawda, że matematyka to królowa nauk i tak jak napisał poprzednik kursy są bardzo pomocne i myslę, że dużo mozna dzieki nim zyskac. Ja osobiscie uczeszczalem jeszcze rok temu na korepetycje do Pana Michała z https://www.swiatliczb.com i przyznam, ze te kilkanascie godzin w tygodniu pomogło mi zdać maturę i to znacznie... im wiecej zadan rozwiazywalem tym bylem lepszy dlatego polecam!

#8 tebri

tebri

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano czw, 12 paź 2017 - 05:31

Faktycznie tego typu kursy są fajne, przydatne, ale pod warunkiem, że nas na nie stać. Ja jestem zwolennikiem brania tego co "za darmo" (tak, tak, cebula z Polski) i korzystam ze strony http://aztekium.pl/ w celu nauki nie tylko matematyki, ale też roznych innych przedmiotow. Zainteresowanych rozwojem osobistym ta stronka na pewno zaskoczy pozytywnie :D