Skocz do zawartości

Pytania na asku a hejty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 NicaBerenica

NicaBerenica

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisano czw, 28 mar 2013 - 19:58

Pewnie wiele z was ma konto na ask.fm lub formspring.me . Zdarzyło wam się, że ktoś zaczął was hejtować ? Co zrobiłyście ? Odpowiedziałyście czy olałyście ? Dalej macie konta ?

Podoba wam się taka forma zabijania nudy ? Oto mój profil http://ask.fm/NicaBerenica ^^

#2 nymphetamine

nymphetamine

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 31 postów
  • MiejscowośćSieradz

Napisano pią, 29 mar 2013 - 18:02

Mam, zazwyczaj odpowiadam na krytykę, bo jak nie odpowiesz to nie dają spokoju... Wkurzająca jest tylko ten beznadziejny hejting, który jest niczym nieuzasadniony, np. "dzi*ka". Na takie coś nie odpowiadam, no chyba, że nie dają żyć.
I feel so much destruction in everything that you do
Anger is creeping in me, watch i don't expolde on you

#3 ELEN143

ELEN143

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisano pią, 29 mar 2013 - 18:16

Ja uważam przeciwnie, że jak zignorujesz to ktoś, kto Cię stara się obrazić po prostu się znudzi i już. To nie hejterzy tylko dzieci. Ja nie mam aska, nie mam zamiaru mieć, po co mi to :D

#4 ELEN143

ELEN143

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisano pią, 29 mar 2013 - 18:16

Wyświetl postUżytkownik ELEN143 dnia pią, 29 mar 2013 - 18:16 napisał

Ja uważam przeciwnie, że jak zignorujesz to ktoś, kto Cię stara się obrazić po prostu się znudzi i już. To nie hejterzy tylko dzieci. J

#5 asela

asela

Stały bywalec

• Moderators
  • 1749 postów
  • Numer GG:44524155
  • MiejscowośćKatowice

Napisano pią, 29 mar 2013 - 18:33

Posiadałam kiedyś konto na tym, ale skasowałam..
Takie pytania jakie tam do mnie padały były głupie i bezsensowne..
ale strona sama z siebie głupia nie jest..
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż sama śmierć..
www.photoblog.pl/asela

https://www.facebook...813251792058954

#6 pendulu_m

pendulu_m

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • MiejscowośćGdańsk

Napisano pon, 01 kwi 2013 - 02:09

Ask jest teraz takim źródłem hejtu. Ci co mają konta to piszą coś w stylu: "czekam na hejt, niech mnie ktoś pociśnie", a anonimki wysilają te swoje łepetyny, żeby kogoś zranić. Takie błędne kółeczko ^^ ale większości to odpowiada.

#7 Idealna

Idealna

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 451 postów

Napisano pon, 01 kwi 2013 - 02:38

Jestem bardzo charakterystyczną osobą. Często ubieram się również inaczej niż reszta i nigdy nie wstydziłam się mówić otwarcie o tym, czyją fanką jestem, jakiej słucham muzyki, czy jakie lubię filmy. Tak więc tłumy mnie nienawidzą ;D
Konto na asku mam. Hejty? Pewnie, pełno :) W końcu zakompleksione dzieci muszą się w jakiś sposób wyładować. Głównie to odpowiadałam.
Nie usunęłam konta. Niby dlaczego? Bo ktoś, kto mnie nie zna wypowie się błędnie na mój temat? Nie interesuje mnie to. Niech sobie myślą, co chcą, ja jestem sobą i sobą pozostanę. Gdybym miała zachowywać się, ubierać i postępować tak, by przypasować się innym, by o mnie dobrze mówili, żyłabym dla innych, nie dla siebie.
W zasadzie wyznam, że te hejty w stosunku do mojej osoby, stanowią dla mnie formę rozrywki. Poważnie, mam ubaw, gdy czytam takie rzeczy. To mnie po prostu śmieszy. Po prostu śmieję się z tego, tak jak z większości irracjonalnych rzeczy, które ludzie o mnie wymyślą. Dosłownie. ;)

#8 kasiulka19980321

kasiulka19980321

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano nie, 14 kwi 2013 - 17:39

wiesz, ja też miałam taki kłopot. bolało mnie, że są takie osoby, które potrafią napisać. ale pocieszyłam się tym, że  nie potrafią mi tego powiedzieć wprost. czyli tez maja wady. pamiętaj "w twoim drzazgę widzą a w swoim belki nie widzą". ludzie widzą u kogoś swoje wady. tak nam ksiądz na religii opowiadał;d

#9 justysia13

justysia13

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano nie, 14 kwi 2013 - 22:24

To normalne, że znajdzie się ktoś kto będzie chciał cię hajtować . Niestety nie ma ludzi idealnych. nie tylko ty natknęłaś się na taki przypadek, tekich jak ty jest wiele. Współczuję, wiem jak się czujesz. Po prostu nie zwracaj uwagi na to. Ignoruj takich ludzi, a szybko się tobą znudzą, tak było w moim przypadku. Pamiętaj, żeby nie podburzać ognia, bo tak do niczego nie dojdziesz. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

#10 Seba94

Seba94

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 84 postów
  • MiejscowośćSzczecin

Napisano wto, 16 kwi 2013 - 22:38

Żałosnych hejterów zawsze się znajdzie dużo... ale po co się przejmować? Przecież wiadomo, że najczęściej są to ofiary losu i nieudacznicy życiowi, którzy musza sobie odreagować tak niepowodzenia we własnym życiu...

#11 Smietanka

Smietanka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • MiejscowośćJastrzębie Zdrój

Napisano śro, 17 kwi 2013 - 19:40

Wyświetl postUżytkownik asela dnia pią, 29 mar 2013 - 18:33 napisał

Posiadałam kiedyś konto na tym, ale skasowałam..
Takie pytania jakie tam do mnie padały były głupie i bezsensowne..
ale strona sama z siebie głupia nie jest..
yyyyy? nic nie rozumiem xD