Skocz do zawartości

Dlaczego się nie odzywa?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 princess_tears007

princess_tears007

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano wto, 25 kwi 2017 - 18:15

Miesiąc temu poznałam chłopaka,pisaliśmy ze sobą,  ale niedługo mieliśmy się spotkać. Bardzo mu na mnie zależało - przynajmniej tak mówił i to okazywał. Poświęcał mi naprawdę dużo czasu - pisał codziennie, martwił się - zaufałam mu. Błagał żebym dała mu szansę,  żebym pozwoliła mu się wykazać. Wszystko było dobrze aż do soboty. W południe jeszcze mówił do mnie 'kochanie',  a od tamtego czasu już nie pisze,  nie odpisuje. Wcześniej się martwiłam,  albo usprawiedliwiałam to brakiem czasu,  ale nie ma czasu mi odpisać,  a komentować zdjęcia innych dziewczyn ma. Boże, pr

#2 Stokrotka2

Stokrotka2

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano pią, 28 kwi 2017 - 21:31

Może już podoba mu się inna dziewczyna

#3 ada.

ada.

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano nie, 30 kwi 2017 - 20:10

Cześć ;)

Mi nasuwa się tylko jedno, chłopak-zdobywca ;/ Jak mówisz poznaliście się miesiąc temu. Najpierw próbował Cię adorować abyś dała mu szansę,ale po tym co piszesz była to dla niego gra? Zabawa? Przykre, wiem. Poczuł,że dałaś mu zielone światło i zaczyna się wycofywać. Choć to mogą być tylko i wyłącznie moje domysły. Dam Ci radę, nie angażuj się, nabierz dystansu ;) I poczekaj. Nie pisz, nie dzwoń. Jeśli będzie mu zależało, prędzej czy później będzie szukał kontaktu z Tobą.

Powodzenia

#4 Stokrotka2

Stokrotka2

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano nie, 30 kwi 2017 - 20:46

Dokładnie. Zgadzam się z ada.

#5 kate_20

kate_20

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano śro, 16 sie 2017 - 13:02

Nie jest zainteresowany.

#6 *Julka*

*Julka*

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano wto, 07 lis 2017 - 16:13

Zazwyczaj internetowe znajomości się tak kończą , myśle że jak nie odpisuje ci i cię olewa to rób to samo. A najlepiej odpuść go sobie bo nie warto na takiego marnować czasu.