Skocz do zawartości

Zęby

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 darek9512

darek9512

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano pon, 01 maj 2017 - 19:24

Ludzie nie zdają sobie sprawy, że potrzebne są kontrolne wizyty u dentysty. Jest to złe, ale równie złe jest to, że nie każdy dentysta gwarantuje odpowiednią pomoc. Dowodem na to jest Dentalux w Warszawie. W moim przypadku niezadowolenie dotyczyło jakości usług, jak i podejścia do klienta.

#2 kryśku

kryśku

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisano czw, 08 cze 2017 - 09:35

Trzeba też dbać o zęby na co dzień. Pisałam już o sklepie prozakupy.pl w innym wątku, ale może admin mnie nie zabije, jak napiszę i tutaj ;) bo tam można kupić naprawdę tanio świetne pasty do zębów CREST, różne nici dentystyczne, irygatory i inne rzeczy.

#3 kate_20

kate_20

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano śro, 16 sie 2017 - 13:15

Higiena stomatologiczna i profilaktyka to kilka elementów. Podstawa to regularne kontrole u stomatologa, częste mycie zębów, używanie płynu do płukania (np. Listerine) i ograniczenie kawy, coli i słodyczy. Warto wiedzieć, że po zjedzeniu owoców jamę ustną płuczemy czystą wodą a szczotkować można dopiero po odstępie około 30 minut.

#4 hela

hela

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 30 postów

Napisano wto, 19 wrz 2017 - 06:46

Trzeba przyznać że i tak obecnie ludzie bardziej dbają o zęby niż dawniej.Pamiętam jak wizyta u dęntysty to był dramat. Na szczęście mamy już to za sobą.Gabinety są wyposażone jedynie nie wszyscy stomatolodzy podchodzą do swego zawodu z pasją.

#5 ankafiliżanka

ankafiliżanka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano śro, 20 wrz 2017 - 14:42

Ja nitki nie mogę używać, nie mam jak, mam zbyt zwarte zęby. Ale po myciu płucze je dokładnie różowym listerine. Do stomatologa obowiązkowo dwa razy w roku i doraźnie szybko, jak coś boli. Na szczęście boli rzadko.

#6 hipka

hipka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano pon, 06 lis 2017 - 12:34

To ja wam powiem że ja mam większe zęby niż moja szczęka jest w stanie pomieścić. Przez to zęby mam krzywe, ósemki mi wychodzą i robi się sajgon w gębie, mnie polecali dentystów z kliniki stomatologiczej we Wrocławiue wiecej tutaj można o nich poczytać. Jestem młoda i chce mieć ładny uśmiech, ktoś ma podobnie?

#7 Jolin

Jolin

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano pon, 20 lis 2017 - 12:11

A jakich past używacie do mycia zębów? Chciałabym mieć taką, która mocno wybiela.