Skocz do zawartości

Cześć

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 niemamnazwy99

niemamnazwy99

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano czw, 11 maj 2017 - 20:38

Pisząc  w dużym skrócie mam problem z dziewczyną/koleżanką,,Nie chciałbym pisać Wam całej historii mojego życia no bo nie jest ona potrzebna w sumie..A więc tak.. mniej więcej od 1.5 roku piszę z jedną koleżanką z klasy,praktycznie nie ma dnia byśmy nie pisali,na każdy temat ,zaczynając od szkoły ,kończąc na jakiś sprawach   muzyki  czy czegoś innego..jest tylko jeden mały problem no bo właśnie PISZEMY, w realu  czytaj w szkole praktycznie nie rozmawiamy...ona  mi się  bardzo podoba  no ale nie mam tej odwagi by powiedzieć jej o tym ,albo by ją gdzieś zaprosić, niby parę razy coś sugerowałem ale zawsze brakło tego zdecydowania,ja nie jestem typem jakiegoś super rozmówcy w szkole,tylko że no z każdym potrafię coś powiedzieć a z nią nie..Spróbowałem bardziej zakolegować się z jej koleżankami ,by wiadome wiedzieć więcej i być bliżej..tylko jest mały problem bo te koleżanki to sobie coś więcej wyobrażają a jak wiadomo nic nie będzie.Teraz  w najbliższym czasie będą 4 imprezy na których ona będzie ..no i nie wiem co robić  w sumie..Warto próbować?

#2 Lilka2535

Lilka2535

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano czw, 11 maj 2017 - 22:02

Oczywiście, że warto.. Może ona właśnie na to czeka.. Miałam podobną sytuację, pisałam dużo z chłopakiem ale on nie miał odwagi zagadać.. Bardzo długo na to czekałam... To było bardzo dawno, ale z   Tego co  pamiętam przez jakiś czas byliśmy związkiem :)