Skocz do zawartości

Problem z "robieniem dobrze"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Jaturaczejanonimowo

Jaturaczejanonimowo

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano czw, 11 maj 2017 - 22:48

Dobry wieczór!

To ja może przejdę od razu prawie do rzeczy :/
To moja pierwsza dziewczyna, więc brak mi nieco doświadczenia, jakiś czas temu doszło do nieco bardziej erotycznych kontaktów. Póki co ograniczamy się do zadowalania się dłonią czy ustami, bez narządów płciowych, ale tu pojawił się problem. Jej to idzie całkiem sprawnie, ale ja niestety sobie nie radzę :/ Na początku było gorzej, obecnie daję jej orgazmy, ale wychodzi tylko przez ubranie, a to według tego co mówi jest dużo mniej intensywne i nie wystarczająco przyjemne. Kiedy próbuję zrobić coś na gołe ciało, to ciągle ręka mi się ześlizguje z tego czułego punktu (tego serio się nie czuje, wszystko tam w dotyku wydaje się być podobne), mam problem ze stałym tempem, naciskiem etc. Jestem cierpliwy i zdeterminowany, ale gorzej z moją drugą połówką, która zawsze po nieudanej próbie staje się smutna, markotna i mówi, że "to nigdy się nie uda". I im więcej nieudanych prób, tym gorzej. Jakieś wskazówki, jak robić to dobrze? Triki, pomysły?

Obecnie jest na wyjeździe i wraca za tydzień, do tego czasu bardzo mi zależy, żeby uczynić jakiś postęp, dowiedzieć się czegoś, cokolwiek?

Pozdrawiam i miłego dnia/wieczoru/nocy, czy czego tam sobie chcecie :)

#2 moniczka

moniczka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisano wto, 13 cze 2017 - 09:31

A próbowaliście ustami?

Tak jest o wiele przyjemniej :)
...publiczność okazuje największe nieposłuszeństwo, na jakie jest w stanie się zdobyć. Milczy. W ten sposób mówimy, że nie ma zgody. Nie ma aprobaty. Wszystko jest nie tak.