Skocz do zawartości

Co mam robić?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 sadhuman

sadhuman

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano pią, 12 maj 2017 - 20:28

Wszystko to zaczęło się jakoś pod koniec drugiej klasy gimnazjum. Poznałam Bartka, chłopaka z równoległej klasy, który był zupełnie inny niż wszyscy, inteligentny, przystojny, błyskotliwy, zabawny,o oszałamiającym uśmiechu oraz co najważniejsze nie zachowywał się jak typowy gimnazjalista. Pewnego dnia napisał do mnie, aż w końcu zaczęliśmy rozmawiać w szkole, nawet przez dłuższy okres czasu wracaliśmy razem do domu. Nasza znajomość przerodziła się w przyjaźń (jeśli tak to można nazwać), zawsze znajdował dla mnie czas, pocieszał mnie jak nikt inny, wystarczyła jego jedna wiadomość aby doprowadzić mnie do szaleństwa. Nadszedł grudzień a nasza relacja z każdym dniem stawała się  mocniejsza. Dotychczas do dnia, w którym napisał do mnie, że mu się podobam i myślałam, że postanowi coś z tym zrobić. Jednak od tego czasu jest coraz gorzej. W ogólne nie rozmawiamy(pomijając  marne słowo "hej" na korytarzu), a piszemy co jedynie raz na miesiąc. Problem jest w tym iż z tygodnia na tydzień podoba mi się coraz bardziej, cały czas mi się śni ani nie mogę wymazać go z pamięci. Nie mogę wytrzymać kiedy pożera mnie wzrokiem niczym mały szczeniak w schronisku. Bartka staram się unikać, po prostu zapomnieć ale ja chyba zwyczajnie nie potrafię... Chyba oczekuję ode mnie jakiegoś kroku ale nie wiem co robić, kiedy stoi obok mnie jest bardzo niezręcznie, nie mam pojęcia co wtedy powiedzieć a moje serce mało co nie dostaje zawału.

#2 cukiereczek2003

cukiereczek2003

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano wto, 16 maj 2017 - 19:16

Umów się z nim po szkole i szczerze porozmawiajcie w cztery oczy. Powiedz mu szczerze co do niego czujesz, bez żadnego oszukiwania. Unikanie nie jest najlepszym rozwiązaniem. Powodzenia :)

#3 granda122

granda122

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano czw, 18 maj 2017 - 13:35

Może bezpieczniej i mniej krępująco będzie napisać. Napisz że się ewidentnie ochłodziło między wami i nie wiesz z czego to wynika, zobaczysz jak zareaguje. Może od słowa do słowa zaproponuje spotkanie a potem będzie już tylko lepiej :)