Skocz do zawartości

Jak ćwiczyć?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sue

Sue

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano nie, 14 maj 2017 - 10:42

Chodzi mi o wyrobienie brzucha i pupy. Problem w tym że jak zaczynam się męczyć to przestaje. Jestem dziewczyną 1.50 wzrostu i 52 kg. Ile brzuszków? Może inne ćwiczenia? Ile przysiadów? Ile czasu dziennie? Po jakim czasie będą widoczne +/- rezultaty?

#2 kryśku

kryśku

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisano czw, 06 lip 2017 - 09:08

Poszukaj jakiegoś sportu, który sprawia Ci przyjemność. Ja powiem Ci uczciwie, że nienawidzę brzuszków, męczę się od razu. Za to uwielbiam tańczyć, pływać, chodzę na squasha i badmintona do Squash Parku w Wieliczce, czasami biegam, staram się być stale w ruchu i widzę po mojej sylwetce, że to działa.

#3 asiek993

asiek993

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano pią, 07 lip 2017 - 17:17

Musisz dopasować to do organizmu i systematycznie zwiekszać.

#4 brazoweoczy

brazoweoczy

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano nie, 09 lip 2017 - 23:05

na brzuch, a właściwie na całe ciało super sprawdza się skakanka, ale to dla wytrwałych ;) potem możesz zająć się robieniem tyłka :D

#5 Karolka

Karolka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisano pon, 24 lip 2017 - 12:29

Powiem Ci,ze sama próbuję w ostatnim czasie ukształtować brzuszek i pupę. Troche zapuściłam sie po zimie tak więc zorientowałam się , ze brzuch mam bardziej wypukły od mojej płaskiej pupki :D
Polecam:
6 weidera
pływanie ( ale nie pryczenie sie w jacuzzi w aquaparku ale takie sportowe pływanie w basenie)/
Dla pupy i nóg bieganie:
https://sklepgwinner...egac-na-wiosne/

Masz zresztą o wiele więcej powodów, aby biegać niż tylko kształtowanie pupy

#6 paparazzzo

paparazzzo

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisano czw, 12 paź 2017 - 12:07

Może dobrze byłoby poszukać w sieci takich rad? Ewentualnie pójść na siłownie czy do klubu fitness

#7 lirka

lirka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 51 postów

Napisano pią, 13 paź 2017 - 17:52

Zanim jednak zaczniemy ćwiczyć warto zainwestować w dobrą odzież termoaktywna no i przy okazji będziemy mieć motywację żeby w końcu się ruszyć :P

#8 karolcia17

karolcia17

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano pon, 16 paź 2017 - 06:49

Wyświetl postUżytkownik lirka dnia pią, 13 paź 2017 - 17:52 napisał

Zanim jednak zaczniemy ćwiczyć warto zainwestować w dobrą odzież termoaktywna no i przy okazji będziemy mieć motywację żeby w końcu się ruszyć :P
otóż to. No i będzie się też lepiej ćwiczyło ze względu na dobrą wentylację ciała

#9 Hajdux

Hajdux

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 66 postów

Napisano wto, 17 paź 2017 - 18:14

Wyświetl postUżytkownik lirka dnia pią, 13 paź 2017 - 17:52 napisał

Motywacja najważniejsza :D Ja do treningów mam jeszcze rekawice mechanixa zeby nie miec odcisków

Wyświetl postUżytkownik karolcia17 dnia pon, 16 paź 2017 - 06:49 napisał

otóż to. No i będzie się też lepiej ćwiczyło ze względu na dobrą wentylację ciała
Wentylacja dobra jest i dla nas i dla innych ludzi na siłce, bo przynjamniej nie zostawiamy śladów potu na sprzęcie :)

Co do samych ćwiczeń to należy zacząć od podstaw, czyli dietetyk, badania, dieta, plan treningowy. Jeżeli chcemy od tak sobie poćwiczyć to luz, ale nie można wtedy liczyć na długofalowe efekty

#10 lirka

lirka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 51 postów

Napisano pią, 20 paź 2017 - 18:00

Wyświetl postUżytkownik Hajdux dnia wto, 17 paź 2017 - 18:14 napisał

Motywacja najważniejsza :D Ja do treningów mam jeszcze rekawice mechanixa zeby nie miec odcisków
bezpalcowe ? ja mechanixy mam tylko do paintballa

Wyświetl postUżytkownik Hajdux dnia wto, 17 paź 2017 - 18:14 napisał

Wentylacja dobra jest i dla nas i dla innych ludzi na siłce, bo przynjamniej nie zostawiamy śladów potu na sprzęcie :)

Co do samych ćwiczeń to należy zacząć od podstaw, czyli dietetyk, badania, dieta, plan treningowy. Jeżeli chcemy od tak sobie poćwiczyć to luz, ale nie można wtedy liczyć na długofalowe efekty
macie jakąś sprawdzoną odzież termo

#11 karolcia17

karolcia17

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano nie, 22 paź 2017 - 21:20

Wyświetl postUżytkownik lirka dnia pią, 20 paź 2017 - 18:00 napisał

jako zimowe rękawiczki są super. Bardzo ciepłe i wygodne

jest trochę firm. Under armour, fjord nansen to moje dwie ulubione

#12 Hajdux

Hajdux

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 66 postów

Napisano czw, 26 paź 2017 - 18:15

Nie, pełne mam, ze względu na wygodę. Bezpalcowe kiepsko mi pasowały. Jakieś kolorowe masz na paintball?

Ja lubię Undear Armoura i teraz własnie kupiłem w militariach koszulkę za 100zł więc mega przecena, bo UA to ogólnie droga firma.

Wyświetl postUżytkownik karolcia17 dnia nie, 22 paź 2017 - 21:20 napisał

jest trochę firm. Under armour, fjord nansen to moje dwie ulubione
Nansen to wszystko w sumie robi, jak z jakością ubrań? Gdzie kupujesz żeby nie przepłacać?

#13 Puraks

Puraks

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano sob, 28 paź 2017 - 18:58

Wyświetl postUżytkownik Hajdux dnia czw, 26 paź 2017 - 18:15 napisał

Nie, pełne mam, ze względu na wygodę. Bezpalcowe kiepsko mi pasowały. Jakieś kolorowe masz na paintball?

a czemu akurat mechanixy? co czyni je takie super extra wow ?

Ja lubię Undear Armoura i teraz własnie kupiłem w militariach koszulkę za 100zł więc mega przecena, bo UA to ogólnie droga firma.

Ja niedługo będą zamawiac do chłopaka koszulkę, bo widziałam ze własnie militaria fajne przeceny na UA mają :D

Nansen to wszystko w sumie robi, jak z jakością ubrań? Gdzie kupujesz żeby nie przepłacać?

Ja mam tylko koszulkę od FN, taką termoaktywną. Co jeszcze godnego uwagi można od niego brać?  Macie coś ?

#14 Therese

Therese

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano nie, 05 lis 2017 - 13:00

płaski brzuch to oczywiście ćwiczenia, ale i dieta! to powinno iść ze sobą w parze, jeśli efekt ma być na dłużej. tutaj http://obk.pl/cwicze...poczatkujacych/ wrzucam kilka cwiczen dla poczatkujacych i info na temat prawidlowego odzywiania

#15 Kolport

Kolport

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano wto, 14 lis 2017 - 13:57

I jak zwykle wszyscy zapominają o nogach. Klata, biceps, płaski brzuch, sylwetka i w ogóle, ale nogi pokurczone i bez mięści, a samo chodzenie nic nie da. Równowaga to podstawa.

#16 Hajdux

Hajdux

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 66 postów

Napisano śro, 15 lis 2017 - 11:30

Wyświetl postUżytkownik Kolport dnia wto, 14 lis 2017 - 13:57 napisał

I jak zwykle wszyscy zapominają o nogach. Klata, biceps, płaski brzuch, sylwetka i w ogóle, ale nogi pokurczone i bez mięści, a samo chodzenie nic nie da. Równowaga to podstawa.
Masz rację, a czy np. intensywny rower czy narty zimą nie wystarczą żeby stworzyć jako tako wyglądające mięśnie nóg?

Wyświetl postUżytkownik Puraks dnia sob, 28 paź 2017 - 18:58 napisał

a czemu akurat mechanixy? co czyni je takie super extra wow ?
Każdy może mieć inne zdanie w tym temacie, ale według mnie są wow ze względu na materiał, wykonanie i ogólnie wysoki stosunek jakości do ceny :)

Ja niedługo będą zamawiac do chłopaka koszulkę, bo widziałam ze własnie militaria fajne przeceny na UA mają :D
Na jakieś konkretne koszulki czy wszystko co Under Armour to przecenili?

Ja mam tylko koszulkę od FN, taką termoaktywną. Co jeszcze godnego uwagi można od niego brać?  Macie coś ?
Namioty, maty, śpiwory, gadżety :D Co dusza zapragnie.

#17 Puraks

Puraks

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano śro, 15 lis 2017 - 21:10

Wyświetl postUżytkownik Hajdux dnia śro, 15 lis 2017 - 11:30 napisał

Każdy może mieć inne zdanie w tym temacie, ale według mnie są wow ze względu na materiał, wykonanie i ogólnie wysoki stosunek jakości do ceny :)

czyli nie są to rękawiczki na 1 sezon z tego co piszesz :P A masz jakieś ? Możesz któryś model polecić ?

Na jakieś konkretne koszulki czy wszystko co Under Armour to przecenili?

W sumie to większość koszulek UA mają poprzecenianych, a co do reszty sprzętu to juz zależy, trzeba popatrzeć na to co Cię intresuje :P

Namioty, maty, śpiwory, gadżety :D Co dusza zapragnie.

o kurcze, nie sadziłam ze maja az taki szeroki wybór :D a tak w ogóle co sądzicie o zimowych wypadach pod namiot?  moja znajoma mi zaproponowała, aczkolwiek wiązałoby się to z kupnem namiotu i sama nie wiem czy warto sie w cos takiego angażowac, nie bedzie za zimno ?

#18 lirka

lirka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 51 postów

Napisano czw, 16 lis 2017 - 09:53

Wyświetl postUżytkownik Puraks dnia śro, 15 lis 2017 - 21:10 napisał

czyli nie są to rękawiczki na 1 sezon z tego co piszesz :P A masz jakieś ? Możesz któryś model polecić ?
no jeżeli chodzi o rękawiczki to chyba teraz na zimę to :P mój chłopak ma mechanixy waer winter impact już 2 sezon i nadal wyglądają jak nowe

W sumie to większość koszulek UA mają poprzecenianych, a co do reszty sprzętu to juz zależy, trzeba popatrzeć na to co Cię intresuje :P
ooo to super to muszę zobaczyć jak z tymi koszulkami ze wzorami z marvela bo strasznie mi się podobają ale niestety też cena odstrasza

o kurcze, nie sadziłam ze maja az taki szeroki wybór :D a tak w ogóle co sądzicie o zimowych wypadach pod namiot?  moja znajoma mi zaproponowała, aczkolwiek wiązałoby się to z kupnem namiotu i sama nie wiem czy warto sie w cos takiego angażowac, nie bedzie za zimno ?
nie wiem ale ja bym na takie coś nie poszła, lubię ciepełko i jakby miałam spać na noc w namiocie to nie wiem czy bym nie zamarzła :P ale kiedyś czytałam że są właśnie śpiwory specjalne do tego przystosowane czyli tak jakby zimowe, myślę że od tego jakaś mata samopomująca i koc i można spać.

#19 Hajdux

Hajdux

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 66 postów

Napisano pią, 17 lis 2017 - 10:30

Wyświetl postUżytkownik lirka dnia czw, 16 lis 2017 - 09:53 napisał

no jeżeli chodzi o rękawiczki to chyba teraz na zimę to :P mój chłopak ma mechanixy waer winter impact już 2 sezon i nadal wyglądają jak nowe
Ja też mam te impacty tylko ze w wersji pro :P Extra są i na penwo nie na jeden sezon, a na zdecydowanie dłużej

ooo to super to muszę zobaczyć jak z tymi koszulkami ze wzorami z marvela bo strasznie mi się podobają ale niestety też cena odstrasza
Jakie to są te z marvela, jakoś nie kojarzę o czym mówisz??

nie wiem ale ja bym na takie coś nie poszła, lubię ciepełko i jakby miałam spać na noc w namiocie to nie wiem czy bym nie zamarzła :P ale kiedyś czytałam że są właśnie śpiwory specjalne do tego przystosowane czyli tak jakby zimowe, myślę że od tego jakaś mata samopomująca i koc i można spać.
Są takie śpiwory tylko ze kosztują koło 300zł więc jeżeli ma to być jednorazowy wypad zimowy to szkoda kasy wydawać :P

#20 Puraks

Puraks

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano śro, 22 lis 2017 - 23:25

Wyświetl postUżytkownik Hajdux dnia pią, 17 lis 2017 - 10:30 napisał

Ja też mam te impacty tylko ze w wersji pro :P Extra są i na penwo nie na jeden sezon, a na zdecydowanie dłużej

A wiecie może czy produkują rękawiczki z merino?:D

Jakie to są te z marvela, jakoś nie kojarzę o czym mówisz??

To są takie z 6 pakiem narysowanym ? Dobrze kojarzę,że to UA ma w swojej kolekcji ?

Są takie śpiwory tylko ze kosztują koło 300zł więc jeżeli ma to być jednorazowy wypad zimowy to szkoda kasy wydawać :P

Eh, no to ja chyba odpuszczę faktycznie jednorazowy wydatek 300 ot tak to troche droga zachcianka, poza tym wypadałoby się jeszcze zaopatrzyć w jakieś ogrzewacze i kubki termiczne, bo nie mam totalnie nic :C