Skocz do zawartości

Jak ćwiczyć?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sue

Sue

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano nie, 14 maj 2017 - 10:42

Chodzi mi o wyrobienie brzucha i pupy. Problem w tym że jak zaczynam się męczyć to przestaje. Jestem dziewczyną 1.50 wzrostu i 52 kg. Ile brzuszków? Może inne ćwiczenia? Ile przysiadów? Ile czasu dziennie? Po jakim czasie będą widoczne +/- rezultaty?

#2 kryśku

kryśku

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisano czw, 06 lip 2017 - 09:08

Poszukaj jakiegoś sportu, który sprawia Ci przyjemność. Ja powiem Ci uczciwie, że nienawidzę brzuszków, męczę się od razu. Za to uwielbiam tańczyć, pływać, chodzę na squasha i badmintona do Squash Parku w Wieliczce, czasami biegam, staram się być stale w ruchu i widzę po mojej sylwetce, że to działa.

#3 asiek993

asiek993

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano pią, 07 lip 2017 - 17:17

Musisz dopasować to do organizmu i systematycznie zwiekszać.

#4 brazoweoczy

brazoweoczy

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano nie, 09 lip 2017 - 23:05

na brzuch, a właściwie na całe ciało super sprawdza się skakanka, ale to dla wytrwałych ;) potem możesz zająć się robieniem tyłka :D

#5 Karolka

Karolka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisano pon, 24 lip 2017 - 12:29

Powiem Ci,ze sama próbuję w ostatnim czasie ukształtować brzuszek i pupę. Troche zapuściłam sie po zimie tak więc zorientowałam się , ze brzuch mam bardziej wypukły od mojej płaskiej pupki :D
Polecam:
6 weidera
pływanie ( ale nie pryczenie sie w jacuzzi w aquaparku ale takie sportowe pływanie w basenie)/
Dla pupy i nóg bieganie:
https://sklepgwinner...egac-na-wiosne/

Masz zresztą o wiele więcej powodów, aby biegać niż tylko kształtowanie pupy

#6 paparazzzo

paparazzzo

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisano czw, 12 paź 2017 - 12:07

Może dobrze byłoby poszukać w sieci takich rad? Ewentualnie pójść na siłownie czy do klubu fitness

#7 lirka

lirka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano pią, 13 paź 2017 - 17:52

Zanim jednak zaczniemy ćwiczyć warto zainwestować w dobrą odzież termoaktywna no i przy okazji będziemy mieć motywację żeby w końcu się ruszyć :P

#8 karolcia17

karolcia17

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano pon, 16 paź 2017 - 06:49

Wyświetl postUżytkownik lirka dnia pią, 13 paź 2017 - 17:52 napisał

Zanim jednak zaczniemy ćwiczyć warto zainwestować w dobrą odzież termoaktywna no i przy okazji będziemy mieć motywację żeby w końcu się ruszyć :P
otóż to. No i będzie się też lepiej ćwiczyło ze względu na dobrą wentylację ciała

#9 Hajdux

Hajdux

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano wto, 17 paź 2017 - 18:14

Wyświetl postUżytkownik lirka dnia pią, 13 paź 2017 - 17:52 napisał

Motywacja najważniejsza :D Ja do treningów mam jeszcze rekawice mechanixa zeby nie miec odcisków

Wyświetl postUżytkownik karolcia17 dnia pon, 16 paź 2017 - 06:49 napisał

otóż to. No i będzie się też lepiej ćwiczyło ze względu na dobrą wentylację ciała
Wentylacja dobra jest i dla nas i dla innych ludzi na siłce, bo przynjamniej nie zostawiamy śladów potu na sprzęcie :)

Co do samych ćwiczeń to należy zacząć od podstaw, czyli dietetyk, badania, dieta, plan treningowy. Jeżeli chcemy od tak sobie poćwiczyć to luz, ale nie można wtedy liczyć na długofalowe efekty