Skocz do zawartości

Jak ćwiczyć?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Hajdux

Hajdux

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 70 postów

Napisano pon, 04 gru 2017 - 12:53

Wyświetl postUżytkownik lirka dnia sob, 25 lis 2017 - 23:41 napisał

coś takiego [...]?
Spora przecena :D  Chyba sam sobie kupie na gwiazdkę, będą jak znalazł na narty

był batman i superman nie można tego nie zauważyć
Dużo ciuchów fajnych jest. Macie jakieś pomysły na męskie prezenty? Ja szukam tutaj militaria.pl/meskie_prezenty_c1426.xml?product_name=&price_min=&price_max=&_order=-1&_limit=96&wkm=Slider&kr=Meskie-prezenty#list i faktycznie można ciekawe propozycje znaleźć

jak chcesz kubek termiczny to polecam fajny zestaw kubek + buff
Ten zestaw jak się domyślam militaria.pl/odziez/nakrycia_glowy/chusty/original_buff_c1640.xml?product_name=contigo&wkm=Slider&kr=contigo-buff  ? Super opcja na prezent :D

#22 lisek.amadeusz@tlen.pl

lisek.amadeusz@tlen.pl

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano wto, 05 gru 2017 - 15:10

Ja Ci polecam suple dodac. Np na zwiekszenie wytrzymałości a obniżenie zakwasów polecam Beta Alanine http://www.trecnutri...-i-zastosowanie mysle, że z efektów bedziesz syzbko zadowolona. A suple to fajna sprawa;)

#23 lirka

lirka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 59 postów

Napisano sob, 09 gru 2017 - 23:00

Wyświetl postUżytkownik Hajdux dnia pon, 04 gru 2017 - 12:53 napisał

Spora przecena :D  Chyba sam sobie kupie na gwiazdkę, będą jak znalazł na narty
tylko jak narazie nie są dostępne niestety, a myślicie że warto pójść do sklepu i się zapytać czy mająw sklepie czy jak na stronie nie mają to w sklepie tym bardziej ?

Dużo ciuchów fajnych jest. Macie jakieś pomysły na męskie prezenty? Ja szukam tutaj militaria.pl/meskie_prezenty_c1426.xml?product_name=&price_min=&price_max=&_order=-1&_limit=96&wkm=Slider&kr=Meskie-prezenty#list i faktycznie można ciekawe propozycje znaleźć
w sumie fajnie że zrobili taką osobną zakładkę, przynajmniej w tym roku kupię coś tacie oryginalnego a nie skarpetki myślicie że co będzie lepszym pomysłem multitool czy scyzoryk ?

Ten zestaw jak się domyślam militaria.pl/odziez/nakrycia_glowy/chusty/original_buff_c1640.xml?product_name=contigo&wkm=Slider&kr=contigo-buff  ? Super opcja na prezent :D
właśnie o ten dokładnie chodziło nic dodać nic ująć jeżeli chodzi na chłodniejsze dni, szkoda tylko że buff nie jest z merino ale myślę że ten też da radę

#24 Hajdux

Hajdux

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 70 postów

Napisano nie, 10 gru 2017 - 19:04

Wyświetl postUżytkownik lirka dnia sob, 09 gru 2017 - 23:00 napisał

tylko jak narazie nie są dostępne niestety, a myślicie że warto pójść do sklepu i się zapytać czy mająw sklepie czy jak na stronie nie mają to w sklepie tym bardziej ?
Możesz sprawdzić na stronie militaria.pl przy produkcie. Mianowicie jest tam taki przycisk jak "sprawdź dostępność w sklepie" i pokaże Ci czy jest produkt dostępny czy nie.

w sumie fajnie że zrobili taką osobną zakładkę, przynajmniej w tym roku kupię coś tacie oryginalnego a nie skarpetki myślicie że co będzie lepszym pomysłem multitool czy scyzoryk ?
Hm to trudne pytanie. Jeżeli tato dużo majsterkuje to multitool bedzie super, a jak nie to bierz scyzoryk. Mi się ten vicek podoba militaria.pl/victorinox/scyzoryk_victorinox_evowood_10_2_3801_63_p32846.xml

właśnie o ten dokładnie chodziło nic dodać nic ująć jeżeli chodzi na chłodniejsze dni, szkoda tylko że buff nie jest z merino ale myślę że ten też da radę
Myślę, że i tak będzie to dobry wybór na prezent. Kubki contigo są wytrzymałe i długo trzymają ciepło. Sam kupiłem takiegomilitaria.pl/contigo/kubek_termiczny_contigo_west_loop_0,47l_-_czarny_mat_1000-0289_p40432.xml już dawno temu i jest super się sprawdza każdej zimy

#25 Puraks

Puraks

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano nie, 10 gru 2017 - 22:00

Wyświetl postUżytkownik Hajdux dnia nie, 10 gru 2017 - 19:04 napisał

Możesz sprawdzić na stronie militaria.pl przy produkcie. Mianowicie jest tam taki przycisk jak "sprawdź dostępność w sklepie" i pokaże Ci czy jest produkt dostępny czy nie.

O faktycznie, super ze ten przycisk funkcjonuje :D a nie wiem czy widzieliście, ale na militariach jest zakłądka z prezentami la facetów, extra pomysł -->  militaria.pl/meskie_prezenty_c1426.xml?product_name=&price_min=&price_max=&_order=-1&_limit=96&wkm=Slider&kr=trafione-prezenty#list

Hm to trudne pytanie. Jeżeli tato dużo majsterkuje to multitool bedzie super, a jak nie to bierz scyzoryk. Mi się ten vicek podoba militaria.pl/victorinox/scyzoryk_victorinox_evowood_10_2_3801_63_p32846.xml

Fajnie ten drewniany uchwyt wygląda, ale jak da mnie multitool jest bardziej przydatnym prezentem --> militaria.pl/leatherman/multitool_leatherman_surge_new_black_silver_-_limitowana_wersja_832462_p92572.xml

Myślę, że i tak będzie to dobry wybór na prezent. Kubki contigo są wytrzymałe i długo trzymają ciepło. Sam kupiłem takiegomilitaria.pl/contigo/kubek_termiczny_contigo_west_loop_0,47l_-_czarny_mat_1000-0289_p40432.xml już dawno temu i jest super się sprawdza każdej zimy

a wiesz może czy te kubki contigo można prać w zmywarce? chemia nijak ich nie uszkodzi ?

#26 karolcia17

karolcia17

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano pon, 18 gru 2017 - 10:37

Wyświetl postUżytkownik Puraks dnia nie, 10 gru 2017 - 22:00 napisał

O faktycznie, super ze ten przycisk funkcjonuje :D a nie wiem czy widzieliście, ale na militariach jest zakłądka z prezentami la facetów, extra pomysł -->  militaria.pl/meskie_prezenty_c1426.xml?product_name=&price_min=&price_max=&_order=-1&_limit=96&wkm=Slider&kr=trafione-prezenty#list
ja tam widzę sporo rzeczy z których sama bym się mega ucieszyła :)

Fajnie ten drewniany uchwyt wygląda, ale jak da mnie multitool jest bardziej przydatnym prezentem --> militaria.pl/leatherman/multitool_leatherman_surge_new_black_silver_-_limitowana_wersja_832462_p92572.xml
no przede wszystkim jest znacznie wygodniejszy w użyciu od scyzoryka

a wiesz może czy te kubki contigo można prać w zmywarce? chemia nijak ich nie uszkodzi ?
na pewno można. Jeszcze nie widziałam aby kubków tego typu nie można było myć w zmywarce

#27 ania1996

ania1996

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano nie, 24 gru 2017 - 18:04

Mi się wydaje, że warto się w tym temacie rozeznać wśród znajomych :) Zawsze będą w stanie pomóc :)
boisz się snów

#28 lirka

lirka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 59 postów

Napisano wto, 16 sty 2018 - 11:49

Wyświetl postUżytkownik karolcia17 dnia pon, 18 gru 2017 - 10:37 napisał

ja tam widzę sporo rzeczy z których sama bym się mega ucieszyła :)
co np ? w ogóle ruszyła wyprzedaż zimowa więc można kupić dużo rzeczy po niżej cenie :D

no przede wszystkim jest znacznie wygodniejszy w użyciu od scyzoryka
to prawda ale też dużo droższy

na pewno można. Jeszcze nie widziałam aby kubków tego typu nie można było myć w zmywarce
w sumie czy w zmywarce czy normalnie ręcznie to i tak będzie miał kontakt z chemią :P co do kubków to znacie może jakieś takie kubki na jedzenie ? bo w tych pudełkach wszystko tak szybko wystyga że odechciewa się jeść :(

#29 dronkross

dronkross

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano pią, 02 lut 2018 - 13:39

Intensywnie dając z siebie wszystko :D Mi zawsze pomaga przedtreningówka https://www.pbc24.pl...-red-punch.html . Jest mega moc, determinacja i satysfakcja :D

#30 sweety

sweety

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano pią, 16 lut 2018 - 10:49

No niby tak ale trzeba mieć do tego motywację a często sieniestety nie ma

#31 samozlo

samozlo

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano wczoraj, 15:41

Super! Dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)
Miłość jest jedyną miarą ludzkich pragnień, tylko miłość jest zdolna znieść granice między bogactwem a biedą, arystokracją a mieszczaństwem, a nawet między rasami.