Skocz do zawartości

Mój krasz jest dziwny :o

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Purplefox887

Purplefox887

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano pią, 26 maj 2017 - 15:52

Jestem zakochana w takim jednym chłopaku z mojej klasy. Zaprosił mnie kiedyś do tańca, i się w nim wtedy zabujałam po prostu. Ale ostatnio zachowuje się trochę dziwnie...
Ciągle daje mi jakieś komplementy, nawet jeśli nie zrobię niczego szczególnego, nawet jeśli np. na Wuefie gramy w tenisa i ja nie trafię piłki to on zawsze mi mówi że bardzo ładnie itp.
Kiedyś na Snapchacie ciągle wysyłał mi czarne ekrany, codziennie, dopóki nie wysłałam mu jakiegoś snapa z powrotem, a teraz jak mu wysyłam snapy to on ich nie otwiera, nie wysyłam ich często, na pewno rzadziej niż on to robi, jak chodzę po klasie to wtedy często za mną patrzy, jak nauczyciel posadzi nas obok siebie to wtedy zmienia miejsce (a jeszcze niedawno robił wszystko żeby być jak najbliżej mnie, haha), jak ma do mnie jakieś pytanie to wtedy prosi jego najlepszego kumpla żeby mnie zapytał zamiast niego i jest dla mnie zdecydowanie za miły, ZDECYDOWANIE.
Wszyscy mówią mi, że powinnam go olać, że z nim jest coś nie tak, ale ja go kocham, i nie chcę sobie dawać z nim spokoju.
Co mam robić? Pomocy.

#2 Truchełko

Truchełko

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano pią, 26 maj 2017 - 16:06

Spytać go wprost o co chodzi. Nawet smsa mu wysłać, wiadomość na Fb czy gdzieś. Jak będzie udawał, że nic się nie dzieje to może już taki typ śmieszka i lubi pogrywać z dziewczynami?

Leży na drodze zwierza truchło, całe od słońca aż popuchło…

#3 Aragorn

Aragorn

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisano pon, 05 cze 2017 - 14:23

Rzeczywiście jakiś dziwny ten kolo.