Skocz do zawartości

Jak mam interpretować jego zachowanie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kasia123

kasia123

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano sob, 17 cze 2017 - 12:51

Cześć. Nie mam kogo zapytać o radę, dlatego zdecydowałam się napisać tutaj.
Jakiś czas temu poznałam chłopaka, który wyraźnie dał mi do zrozumienia, że mu się podobam, bo dość szybko zdecydował się zaprosić mnie na randkę. Nie zastanawiałam się nad tym długo, bo także mi się spodobał. Zanim jednak do tej randki doszło to kontaktowaliśmy się ze sobą poprzez pisanie. Niby wszystko ok - ale jednak nie do końca.
Otóż on prawie nigdy nie odezwał się do mnie pierwszy. Zdarzyło się to raz, może dwa, a tak to zazwyczaj ja pisałam do niego pierwsza, no a najczęściej pod jakimś pretekstem. Kiedy już zaczynaliśmy pisać, to rozmowa, owszem - kleiła się - ale też nie pisaliśmy codziennie, bo jak wyżej wspomniałam, nie chciałam bez przerwy zaczynać...A kiedy ja nie zaczynałam rozmowy, to praktycznie nie zdarzało się, aby on pierwszy się do mnie odezwał.
Gdy wreszcie doszło do wyżej wymienionej randki, to był naprawdę świetny dzień. Był dla mnie bardzo miły, szarmancki, tematy w zasadzie nam się nie kończyły i w moim odczuciu miło spędziliśmy razem czas. Wydawało mi się, że od tego dnia nasze kontakty zejdą na lepszą drogę, więc delikatnie zasugerowałam, że chętnie kontynuuję tę znajomość i jeszcze kiedyś się z nim spotkam. Liczyłam na to też z jego strony, ale zmienił temat i zaczął mówić o małej ilości czasu...
Minęły dwa dni od naszego spotkania, nie odzywa się do mnie od tamtej pory. A ja już nie chcę pisać do niego pierwsza, bo czuję, że mu się narzucam.
Nie wiem co o tym myśleć, bo z jednej strony sam mnie wyciągnął i naprawdę wydawało mi się, że dobrze się czujemy w swoim towarzystwie, a z drugiej, to jego milczenie jest dość dziwne...:/

#2 katieee

katieee

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano czw, 13 lip 2017 - 12:05

Moim zdaniem przez to, że wykazałaś tak duże zainteresowanie chłopak jest pewny, że już cię w pewnym sensie zdobył i mu przestało zależeć. Skoro jest miły to podoba mu się to, że do niego pisze, zaczepiasz go itp. ale nie wiążę z tym żadnej przyszłości. Lepiej sobie odpuść :(

#3 motykagoralska

motykagoralska

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano pią, 04 sie 2017 - 09:29

Temat stary ,ale się wyrażę. Widze to tak,że chłopak jest być może introwertyczny.Być może ty relacje postrzegasz tak,że cały czas powinno się coś dziać,powinniście ciągle rozmawiać.Dla niego być może ta cisza jest ważniejsza niż mówienie.Jeżeli on nie ma potrzeby bycia stale z kimś w kontakcie ,albo nie jest na tyle otworzy lub nie ma czasu to nie będzie pisał :)