Skocz do zawartości

Dobry kolega

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomek99

tomek99

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano wto, 20 cze 2017 - 10:33

Hej potrzebuje dobrej rady. Jako mężczyzna wole dziewczyny :D  ale od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi chłopak mój kolega mam ochotę zrobić mu dobrze ale boje się o to jak zareaguje wiecie chodziliśmy do tego samego liceum (tu go poznałem) chodziliśmy bo On w tym roku skończył mnie został jeszcze rok. Ale o co chodzi? Chodzi o to że nie jesteśmy takimi najlepszymi kumplami spotkaliśmy się kilka raz mamy wspólny temat jak gdzieś się widzimy to sporo rozmawiamy a zdarzyło się na wycieczce szkolnej że podczas powrotu położył głowę na moich kolanach ale w tym roku nie widzieliśmy się często  bo miał maturę. Chce go do siebie zaprosić  jutro lub w piątek bo wtedy moich rodziców nie ma w domu przez 2h (u nas ciężko żeby był dom pusty) i wtedy chce to zrobić. Mam obawy czy się zgodzi czy nie rozpowie wszystkim i ogólnie jak zareaguje? Czy mam mu to zaproponować?  :(

#2 xbrownbeaut

xbrownbeaut

Początkujący

• Moderators
  • 9 postów
  • MiejscowośćKoszalin

Napisano wto, 20 cze 2017 - 22:55

Moim zdaniem? Totalna głupota :P

#3 tomek99

tomek99

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano śro, 21 cze 2017 - 13:58

Wyświetl postUżytkownik xbrownbeaut dnia wto, 20 cze 2017 - 22:55 napisał

Moim zdaniem? Totalna głupota :P
Czy mogę Cie po prości o rozwinięcie wypowiedzi
Dlaczego totalna głupota?

#4 brazoweoczy

brazoweoczy

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano czw, 06 lip 2017 - 00:19

Nie znam chłopaka, który chciałby kłaść głowę na kolanach innego chłopaka, ani nie znam chłopaka, który by na to pozwolił. Dziwne, zwłaszcza, że spotkaliście się kilka razy. Racja, że to totalna głupota, to nie jest zdrowe, że chcesz mu zrobić dobrze. Nie jesteś chyba w 100% hetero, ale rób co uważasz xd

#5 leni1996

leni1996

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano śro, 26 lip 2017 - 13:17

Wiesz wydaje mi sie ze nie jestes mu obojetny...skoro on polozyl Ci glowe na kolana...szok nie znam zadnego kolesia ktory tak sie zachowuje...nawet w zartach...
wydaje mi sie ze warto zaryzykowac ale postaraj sie z nim jakos wstepnie porozamiac a nie ze odrazu zaczniesz... bo dopiero wtedy moze sie zdarzyc jakis kwas... -_-

#6 tomek99

tomek99

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano nie, 06 sie 2017 - 22:05

Przepraszam że tak długo nie pisałem lecz ktoś próbował mi pomóc lecz nic z tego nie wyszło. Nie mogłem się z nim spotkać próbowałem lecz coś nam przeszkadzało a teraz znów poczułem że tego chce ale nwm jak się do tego zabrać jak się z nim spotkać i jak dojść do tego momentu jeżeli ktoś to czyta Proszę bardzo o Pomoc Proszę!

#7 tomek99

tomek99

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano wto, 08 sie 2017 - 09:09

Nie wiem co to za spam ale ukrył on mój post więc piszę go jeszcze raz:
Przepraszam że tak długo nie pisałem lecz ktoś próbował mi pomóc lecz nic z tego nie wyszło. Nie mogłem się z nim spotkać próbowałem lecz coś nam przeszkadzało a teraz znów poczułem że tego chce ale nwm jak się do tego zabrać jak się z nim spotkać i jak dojść do tego momentu jeżeli ktoś to czyta Proszę bardzo o Pomoc Proszę!

#8 Bober

Bober

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano śro, 16 sie 2017 - 09:05

Jak się sprawy potoczyly dalej?