Skocz do zawartości

Prezent dla chłopaka?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Weronika124565

Weronika124565

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano czw, 04 kwi 2013 - 20:57

Ma ktoś pomysł dla mojego chłopaka który będzie za niedługo kończył 15 lat? Ja wymyśliłam że kupię mu kartkę i miśka którego spryskam moimi perfumami :) Z racji tego że bardzo lubimy się przytulac i on bardzo lubi moje perfumy co będzie mu mnie przypominało :) Mogłabym mu kupić gre ale ja chce prezent przypominający mu mnie jego ukochaną :PP

#2 DeIntegro

DeIntegro

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • MiejscowośćLublin

Napisano pią, 03 maj 2013 - 21:10

A może zrobisz coś z Origami? Wcześniej były już tematy o prezentach, poszukaj tam.

#3 Penum

Penum

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisano sob, 11 maj 2013 - 13:20

Weronika myśle że twój pomysł przypadnie mu do gustu;) Równie dobrze możesz mu kupić grę ale jakoś sobie nie wyobrażam tego :D Przychodzi narzeczona do chłopaka i wręcza mu gre na komputer w prezencie xD hehehe.

#4 Kinga :P

Kinga :P

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisano sob, 11 maj 2013 - 20:25

twój pomysł jest świetny :) sama bym lepiej nie wymyśliła :P

#5 secreto

secreto

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Numer GG:47767023
  • MiejscowośćŁódź

Napisano czw, 23 maj 2013 - 08:47

Ja jestem za miśkiem sama kupiłam kiedyś mojemu takiego, tylko takiego wieeeelkiego i ma go nadal, trzyma u siebie w pokoju i właśnie co jakiś czas psikam go swoimi perfumami. Jest to naprawdę świetny pomysł i wcale nie jest tak, że chłopak nie może dostać miśka, jak to niektórzy myślą. Wydaje mi się, że powinien być zadowolony :lol:

#6 GosiaQ

GosiaQ

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • MiejscowośćWarszawa

Napisano czw, 20 cze 2013 - 21:31

no ten pomysł z miśkiem jest całkiem fajny, tylko nie wydaje mi się, żeby chłopak był zadowolony z maskotki.. bardziej to pasuje aby dziewczyna dostawała pluszaka, niż chłopak.. może lepiej wywołaj jakieś fajne Twoje zdjęcie i wsadź w antyramę , taką aby mógł sobie powiesić w pokoju? ;-)

#7 coperion

coperion

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano śro, 05 sie 2015 - 23:06

Po prostu go o to zapytaj :) Ja jestem od Ceibie 10 lat starsza i mój chciał piłę, więc weszłam na to forum www.castorama.pl/forum/niezbedne-narzedzia-i-urzadzenia-budowlane/pila-spalinowa-lancuchowa/ i doczytałam z czym to się je i kupiłam :)

#8 kryśku

kryśku

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisano czw, 15 cze 2017 - 21:14

Myślę, że możesz zainwestować w dobrej jakości program antywirusowy. W końcu każdemu się przyda. Fajnym programem jest na pewno G data. Możesz kupić licencję na niego w sklepie kluczsystem.

#9 Marajka

Marajka

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano pią, 18 sie 2017 - 20:47

A może ucieszyłby się, jakbyś go zabrała na strzelnicę? Ja tak zabrałam mojego na strzelnicę Progun i był bardzo zadowolony :)