Skocz do zawartości

Po masturbacji mam wyrzuty sumienia i nachodzi mnie pytanie "po co to zrobiłem?"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dav4

Dav4

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano pon, 03 lip 2017 - 07:26

Mam 15 lat i jestem chłopakiem. Masturbuję się od 11 roku życia. Od zawsze mam jakiś mega silny popęd seksualny. Erekcję miewam nawet przy najmniejszym dotyku (nie tylko penisa, np. gdy koleżanka złapie mnie za nogę lub delikatnie przesunie po udzie).
Moim problemem jest to że często się masturbuję. Gdy mam zajęcie albo jestem czymś zafascynowany i pochłonięty na maksa to potrafię się nie masturbować przez kilka tygodni (było tak gdy byłem w związku itp.) ale z reguły robię to codziennie (zazwyczaj tylko raz). Czasem staram się powstrzymać i tego nie robię przez jakieś dwa dni ale potem mam już takie ciśnienie że po prostu muszę sobie strzepać. Za każdym razem zastanawiam się po co to zrobiłem, jaki był tego cel skoro była to krótkotrwała przyjemność i mam wrażenie ze życie bez walenia byłoby piękniejsze mimo tego, ze sprawia mi to na prawdę dużą przyjemność. Nie przypuszczam, że na obecną chwilę zrezygnowałbym z tego na zawsze ale to normalne że robię to codziennie?
I jak u was z częstotliwością?

#2 kryśku

kryśku

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisano czw, 06 lip 2017 - 08:19

Wydaje mi się, że w Twoim wieku to normalne. Ale ja nie jestem ekspertem i nie chcę Cię wprowadzić w błąd. Akurat znam coacha, który siedzi w tym temacie, zajrzyj na as-coaching.pl. To jest coaching on-line, więc możesz spokojnie dyskretnie skorzystać, że nawet rodzice się nie dowiedzą :)

#3 leni1996

leni1996

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano śro, 26 lip 2017 - 13:29

Spokojnie okres dojrzewania, nie miej zadnych wyrzutow sumienia. To nic wielkiego z biegiem czasu przejdzie ;)