Skocz do zawartości

Czy podczas okresu mogę zajść w ciażę?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 moniczka

moniczka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisano wto, 04 lip 2017 - 12:54

Podczas 4- dniowej miesiączki kochałam się z moim chłopakiem drugi,trzeci i czwarty dzień miesiączki, mój chłopak podczas każdego stosunku w te dni zrobił to dwa razy czy mogę obawiać się ciąży?
...publiczność okazuje największe nieposłuszeństwo, na jakie jest w stanie się zdobyć. Milczy. W ten sposób mówimy, że nie ma zgody. Nie ma aprobaty. Wszystko jest nie tak.

#2 brazoweoczy

brazoweoczy

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano czw, 06 lip 2017 - 00:09

Okres nie jest metodą antykoncepcji... To są podstawowe rzeczy, które kobieta powinna wiedzieć. Jeśli się nie zabezpieczaliście i były to dni płodne - istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.

#3 Kirra

Kirra

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano pon, 10 lip 2017 - 21:51

Problem polega na tym, że wszystko zależy od żywotności plemników i odpowiedniego ph pochwy. Jeżeli cykl jest regularny istnieje ryzyko zajścia w ciąże, natomiast nieregularny okres może nas przed ciążą ustrzec. Pamiętajmy, że test ciążowy wyjdzie poprawnie dopiero po 3-4 tygodniach od zapłodnienia, test z krwi możemy wykonać wcześniej.

#4 kate_20

kate_20

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano śro, 16 sie 2017 - 13:01

Miesiączka nie zapewnia uniknięcia ciąży. Podczas okresu, jeśli decydujesz się na seks a nie planujesz ciąży, powinnaś zabezpieczać się tak samo jak podczas innych dni cyklu. Zrozumienia, czym jest owulacja i cykl miesiączkowy ułatwią info: http://www.myob.pl/t...l-miesiaczkowy. Masz na tej stronie również kalendarzyk miesiączkowy.