Skocz do zawartości

Powiedzieć prawdę?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nastolatka10

Nastolatka10

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano pią, 07 lip 2017 - 00:02

Ostatnio poznałam chłopaka który długo chciał ze mną być. W końcu się zgodziłam. Niestety, moi rodzice często mnie kontrolują, a ja mam okropne wyrzuty sumienia ponieważ nie chce ich okłamywać. Wiele razy ich zawiodłam. Nie potrafię powiedzieć im ze z nim jestem bo on "nie spełnia ich wymagań" i zaraz będę słuchać ze opuszczę się w nauce. Z drugiej strony i tak się dowiedzą o tym związku a ja nie chce zranić tego chłopaka.  Co robić?

#2 Nikola9;)

Nikola9;)

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • MiejscowośćKraków

Napisano czw, 13 lip 2017 - 10:27

Ja na Twoim miejscu mimo wszystko powiedziałabym rodzicom (na spokojnie) prawdę :)

#3 Ksobieraj

Ksobieraj

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 43 postów

Napisano sob, 15 lip 2017 - 20:32

Zawsze powiedzieć najgorszą prawdę niż kłamać. Głowa do góry. Może nie będzie źle :)

#4 Sonet

Sonet

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano pon, 21 sie 2017 - 11:26

Użytkownik Nastolatka10 dnia pią, 07 lip 2017 - 00:02 napisał

Ostatnio poznałam chłopaka który długo chciał ze mną być. W końcu się zgodziłam. Niestety, moi rodzice często mnie kontrolują, a ja mam okropne wyrzuty sumienia ponieważ nie chce ich okłamywać. Wiele razy ich zawiodłam. Nie potrafię powiedzieć im ze z nim pzwiązku a ja nie chce zranić tego chłopaka.  Co robić?
  Uważam że powinnaś im powiedzieć prawdę a co do ich wymagań to twoja przyszłość i to ty masz sobie wybrać przyszłego męża wiele razy jest  tak że rodzice przekreślają kogoś a w chwili kiedy związek trwa i kończy się małżeństwem i wszystko jest dobrze rodzice nie przyznają się do błędu ale chwalą partnera życiowego swoich dzieci