Skocz do zawartości

Prawiczek w wieku 19 lat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 dev07

dev07

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano pon, 10 lip 2017 - 09:28

Cześć, jest mi niezmiernie ciężko napisać ten temat ale tak naprawdę Sobie już z tym nie radzę, w wieku 19 lat jestem prawiczkiem. Zawsze wyznawałem i do tej pory wyznaję zasadę iż przyjdzie na to odpowiedni czas ale przez ostatnie tygodnie moja "chcica" rośnie i żołnierz staje na baczność w najmniej odpowiednim momencie, zacząłem się zastanawiać nad straceniem prawictwa za pomocą pieniędzy (chodzi mi o Panie z serwisu chociażby roksa). Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, nie chcę też wyjść na "ciotę" ale Ja już na prawdę nie wiem co robić..

#2 Ksobieraj

Ksobieraj

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano sob, 15 lip 2017 - 07:40

To może ja zacznę. Mam 19 lat i też jestem prawiczkiem. Nigdy nie uprawiałem seksu I nie płacze z tego powodu. To naturalna reakcja i naprawdę warto trzymać ta zasadę, że warto z tym poczekać do odpowiedniego momentu. Takie mamy teraz czasy, że ludzie wstydzą się czystości i to wina przede wszystkim mediów.
Nie warto również wynajmować żadnych prostytutek bo oprócz tego że stracisz pieniądze to i tak będziesz czuć się źle.

#3 leni1996

leni1996

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano wczoraj, 13:06

Wiesz, nie wydaje mi sie ze to wstyd. Ja w wieku 19 lat stracilam dziewictwo razem z moim chlopakiem i z tego powodu nie uwazalam go wcale za ciote i jesli jakas laska kiedys Cie uzna za takiego to jest zwykla z niej  suka. Kazdy normalny czlowiek Cie zrozumie na kazdego przyjdzie czas. WEZ POD UWAGE TO ZE PANIE OFERUJACE SEKS ZA KASE NIE WIADOMO JAKIE GOWNA MAJA W SOBIE CHODZACE, naprawde poczekaj na swoja kolej nie spiesz sie...a pierwszy raz z dziwka to jest powod raczej do wysmiania... sprobuj sam sie rozluznic ze tak to powiem w razie pytan pisz :)