Skocz do zawartości

Wyprawka dla ciężarnej siostry

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 kachaaa321

kachaaa321

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano wto, 11 lip 2017 - 11:18

Hej! Moja starsza siora jest w ciąży i przygotowujemy jej wyprawkę. Taki prezent w sumie… co tam byscie wrzucili?

#2 jankastrzela

jankastrzela

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano wto, 11 lip 2017 - 11:26

fajnie :) na pewno rzeczy, które przydadzą się i jej i maluchowi. jakieś fatałaszki, coś do kąpieli… nie wiem… kosmetyki? może mamie cos na rozstępy???

#3 kachaaa321

kachaaa321

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano wto, 11 lip 2017 - 11:32

To już w sumie wszystko mamy… Zastanawiam się co tam jeszcze wrzucić… Hm… A nie wiesz czy są jakieś kawy dla karmiących mam? Siostra bez kawy nie może żyć, a wiem, ze w ciąży lekarz kazał jej ogranicać, więc pewne przy karmieniu też będzie podobnie.

#4 jankastrzela

jankastrzela

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano wto, 11 lip 2017 - 11:39

Moja mama jak była w ciąży w tamtym roku i jak karmila. szok! mam tyle lat mlodszego braciszka :P wracając do mamy, to pila coś z rosmana. na pewno na opakowaniu był napis mama i coffe może??? domyslam sie ze w rosmanie nie ma za wielu kaw, wiec obczaj.

#5 kachaaa321

kachaaa321

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano wto, 11 lip 2017 - 13:47

O! Nie wiedziałam o czymś takim ;) Ja piję tylko prawdziwą :P Ale nie wiesz z czego robią tą kawę?

#6 jankastrzela

jankastrzela

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano wto, 11 lip 2017 - 13:53

zapytałam mamy i mowiła, że nazywa się mama coffee i jest kawą zbożową, ale smakuje jak prawdziwa i ma sporo błonnika i kwasu foliowego, więc dlatego jest dobra dla kobiet w ciąży i karmiacych.

#7 kachaaa321

kachaaa321

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano wto, 11 lip 2017 - 14:17

Dziękuję!!! Sama kupię na spróbowanie, bo lubię kawę zbożową, a siostrze dorzucę do wyprawki. Trzym się!

#8 Therese

Therese

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano sob, 29 lip 2017 - 21:29

A może cos oryginalnego? Dla mnie po porodzie bardzo praktycznym rozwiązaniem była kamerka - czujnik ruchu, który kupiłam na ithings.pl A wiadomo że pierwsze dni są najgorsze bo oko leci gdy tylko się usiądzie na chwilę. Dzieki temu kontrolowałam córeczke praktycznie 24h/dobę no chyba że mąż był już w domu to wtedy on przejmował konrolę

#9 kachaaa321

kachaaa321

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano śro, 23 sie 2017 - 15:11

To też może być fajne :) Myślę, że kawa i czujnik ruchu znajdą się w paczce dla mojej siostry. Dzięki!

#10 Helenka21

Helenka21

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano wto, 06 lut 2018 - 16:02

W takiej wyprawce na pewno nie może zabraknąć przede wszystkim dobrej jakości ubranek - https://kochanyurwis.pl/niemowle. Będzie ich potrzeba kilka komplecików na zmianę, bo dzieci sporo się ślinią lub ulewa im się po jedzeniu, więc często się takie ciuszki wymienia. Warto kupować nieco większe to starczą na dłużej. I zawsze starać się wybierać jak najbardziej naturalne materiały.

#11 mazi88

mazi88

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano wto, 13 lut 2018 - 21:17

moja znajoma dostała kamerkę Mikavi YE2. Z tego co opowiadała to działa zarówno jako elektroniczna niania bo ma wbudowany mikrofon i głośnik. Również może działać jak monitoring zdalny ponieważ wysyła informację o tym że ktoś pojawił się w jej polu widzenia.