Skocz do zawartości

Wyprawka dla ciężarnej siostry

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 kachaaa321

kachaaa321

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano wto, 11 lip 2017 - 11:18

Hej! Moja starsza siora jest w ciąży i przygotowujemy jej wyprawkę. Taki prezent w sumie… co tam byscie wrzucili?

#2 jankastrzela

jankastrzela

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano wto, 11 lip 2017 - 11:26

fajnie :) na pewno rzeczy, które przydadzą się i jej i maluchowi. jakieś fatałaszki, coś do kąpieli… nie wiem… kosmetyki? może mamie cos na rozstępy???

#3 kachaaa321

kachaaa321

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano wto, 11 lip 2017 - 11:32

To już w sumie wszystko mamy… Zastanawiam się co tam jeszcze wrzucić… Hm… A nie wiesz czy są jakieś kawy dla karmiących mam? Siostra bez kawy nie może żyć, a wiem, ze w ciąży lekarz kazał jej ogranicać, więc pewne przy karmieniu też będzie podobnie.

#4 jankastrzela

jankastrzela

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano wto, 11 lip 2017 - 11:39

Moja mama jak była w ciąży w tamtym roku i jak karmila. szok! mam tyle lat mlodszego braciszka :P wracając do mamy, to pila coś z rosmana. na pewno na opakowaniu był napis mama i coffe może??? domyslam sie ze w rosmanie nie ma za wielu kaw, wiec obczaj.

#5 kachaaa321

kachaaa321

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano wto, 11 lip 2017 - 13:47

O! Nie wiedziałam o czymś takim ;) Ja piję tylko prawdziwą :P Ale nie wiesz z czego robią tą kawę?

#6 jankastrzela

jankastrzela

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano wto, 11 lip 2017 - 13:53

zapytałam mamy i mowiła, że nazywa się mama coffee i jest kawą zbożową, ale smakuje jak prawdziwa i ma sporo błonnika i kwasu foliowego, więc dlatego jest dobra dla kobiet w ciąży i karmiacych.

#7 kachaaa321

kachaaa321

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano wto, 11 lip 2017 - 14:17

Dziękuję!!! Sama kupię na spróbowanie, bo lubię kawę zbożową, a siostrze dorzucę do wyprawki. Trzym się!

#8 Therese

Therese

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano sob, 29 lip 2017 - 21:29

A może cos oryginalnego? Dla mnie po porodzie bardzo praktycznym rozwiązaniem była kamerka - czujnik ruchu, który kupiłam na ithings.pl A wiadomo że pierwsze dni są najgorsze bo oko leci gdy tylko się usiądzie na chwilę. Dzieki temu kontrolowałam córeczke praktycznie 24h/dobę no chyba że mąż był już w domu to wtedy on przejmował konrolę

#9 kachaaa321

kachaaa321

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano śro, 23 sie 2017 - 15:11

To też może być fajne :) Myślę, że kawa i czujnik ruchu znajdą się w paczce dla mojej siostry. Dzięki!