Skocz do zawartości

krople do oczu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 bananana

bananana

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano sob, 15 lip 2017 - 13:54

znacie jakieś dobre krople do oczu? chyba za dużo siedzę przed kompem bo często wieczorem pieką mnie oczy, ciężko będzie sobie zrobić odwyk :) ale liczę na wasze podpowiedzi co do kropli, fajnie jakby można je było dłużej niż kilka tygoni używać po otwarciu

#2 _wktr_

_wktr_

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano nie, 16 lip 2017 - 18:38

Możesz kupić Visio Care albo HydroBalance ;)

#3 bananana

bananana

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano wto, 25 lip 2017 - 14:33

Babka w aptece poleciła mi hialeye free complex i te kupiłam, ale od razu była ulga po zakropleniu, chyba będę teraz je częściej stosować, nie chcę oczu znów doprowadzić do takiego stanu, widzę ze tez klimatyzacja w aucie działa na nie nie za dobrze

#4 kate_20

kate_20

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano nie, 13 sie 2017 - 13:33

W ciągu dnia Thealoz takie zwykłe czyste sztuczne łzy a na noc Systane Gel Drops.

#5 kate_20

kate_20

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano nie, 13 sie 2017 - 13:34

W ciągu dnia Thealoz takie zwykłe czyste sztuczne łzy a na noc Systane Gel Drops. Warto też zadbać o higienę brzegów powiek - poczytaj o tym w necie :-)

#6 karina99

karina99

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano pon, 21 sie 2017 - 12:34

Też kupiłam hialeye free i zakrapiam nimi oczy codziennie. Super działają, praktycznie od razu czuć nawilzenie. Kiedyś miałam bardzo wraż;liwe oczy, po kilu godzinach siedzenia przed komputerem byly suche i podraznione. No i najważniejsze krople mozna przechowywac kilka miesiecy, więc na pewno się nie zmarnują

#7 hipka

hipka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano pią, 24 lis 2017 - 22:46

A masz potwierdzoną alergie? Robiłeś testy jak nie to polecam zajrzeć na tą stronę  www . Świetne, kompleksowe i nowoczesne laboratorium. Zrobisz tam wszelkie badania wykluczające i potwierdzające alergie.

#8 zofija

zofija

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano śro, 20 gru 2017 - 20:27

a znacie jakieś dobre krople ktore mozna stosować przy soczewkach kontaktowych? Jak noszę szkła to strasznie bolą mnie oczy :( i to niezależnie od tego jakie używam szkla czy jednodniowe czy miesięczne

#9 wislanin

wislanin

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano wto, 16 sty 2018 - 22:58

Ja bym też poszperał w Internecie w tym obszarze tematycznym. Sądzę, że jest to dość sensowne rozwiązanie :)
Dom patrzył na nią smutno