Skocz do zawartości

Oryginalne hobby

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kryśku

kryśku

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisano pon, 17 lip 2017 - 12:23

Jestem ciekawy o jakim najbardziej oryginalnym hobby słyszeliście bądź czy wy takie posiadacie? :)

#2 rozsadnie

rozsadnie

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 82 postów

Napisano pon, 17 lip 2017 - 13:01

Ja na swoim przykładzie-kolekcjonowanie nasion marihuany :) dobrze,że jest pełno sklepów gdzie można je nabyć np. nasionamari bo inaczej musiałbym sporo kombinować ;p

#3 Therese

Therese

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano pon, 24 lip 2017 - 21:17

Nie wiem czy jest najbardziej odjechane o jakim słyszałam, ale za każdym razem gdy komuś o tym mówię - słyszę WOW! przez wakacje stwierdziłam że sobie dorobię na uwaga - stolarce ;p a dokładnie robieniu mebli z palet :) uwielbiam grzebać się w tego typu pracach. Ostatnio miałam zlecenie na siedziska do ogrodu. Meble zamawiam z pakobud.com.pl (gdyby ktoś szukał) a reszta to juz kwestia inwencji. Na szczęście moi "klienci" zdają się na mnie no może poza wyborem koloru

#4 kryśku

kryśku

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisano wczoraj, 11:28

Wyświetl postUżytkownik rozsadnie dnia pon, 17 lip 2017 - 13:01 napisał

Ja na swoim przykładzie-kolekcjonowanie nasion marihuany :) dobrze,że jest pełno sklepów gdzie można je nabyć np. nasionamari bo inaczej musiałbym sporo kombinować ;p
Kiedyś o tym słyszałem. Ten sklep jest bezpieczny? bo przecież marihuana to narkotyk przecież więc jak z tym jest :D