Skocz do zawartości

Intensywny kurs angielskiego przed wyjazdem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 cornella

cornella

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano śro, 09 sie 2017 - 12:07

Za rok jak skończe szkołe wyjeżdzam do taty do Angli, on tam pracuje od lat i coś dla mnie znajdzie więc na jakiś czas sie tam zahacze a jak troche zarobie to może wróce i pójde na studia. W kazdym razie chodzi mi o podszlifowanie angielskiego do tego czasu. Jakoś nie mam chyba talentu bo w szkole jade na trójach, niby jakieś filmiki w internecie po angielsku ogarniam ale biegła znajomość toto nie jest. Polećcie jakiś fajny kurs całoroczny w Krakowie po którym poprawie swojego skilla :D

#2 Madeleine

Madeleine

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano czw, 10 sie 2017 - 07:56

przede wszystkim nie przejmuj sie ze bardziej ogarniasz filmiki na youtubie niż lekcje w szkole, to akurat normalka a bardziej liczy sie rozumienie i mówienie niż sprawdziany pisemne więc luz :-] takich kursów jest od groma, ale dobrze żeby sie ktoś wypowiedział co poleca, ja nie chodziłam, bo mój chłopak mówi biegle to sie z nim więcej ucze niż na kursie :-]

#3 MAK_Krakow.Al.Pokoju

MAK_Krakow.Al.Pokoju

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano pią, 18 sie 2017 - 12:04

Moja przedmówczyni ma trochę racji – liczy się przede wszystkim rozumienie i mówienie, bo to właśnie te umiejętności przydadzą Ci się w bezpośrednim kontakcie za granicą. Jeżeli zależy Ci na ich sprawnym przyswojeniu, zapraszam do skorzystania z intensywnego kursu języka angielskiego metodą bezpośrednią w naszej szkole MAK przy Al. Pokoju 5a. Zajęcia prowadzą u nas zarówno polscy wykładowcy, jak i native speakerzy, przez co kursanci mają możliwość poznania właściwego akcentu i wymowy. Kluczem jest u nas konwersacja anglojęzyczna, której poświęcamy większość czasu podczas kursu. Skuteczność metody ocenia się czterokrotnie wyżej niż pozostałych, więc jestem przekonany, że po rocznym kursie znacząco poprawisz swoje kompetencje i poradzisz sobie po przyjeździe do Anglii :)
Przedstawiciel Szkoły Językowej MAK, Aleja Pokoju 5a/6 31-548 Kraków, tel. (12) 413 85 34, aleje@mak.krakow.pl

#4 cornella

cornella

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano pon, 21 sie 2017 - 10:33

Dziękuje wam za słowa otuchy, jestem coraz bardziej zajawiona na ten kurs i coraz bardziej nie moge sie doczekac wyjazdu :D nie ukrywam ze lokalizacja na Al Pokoju jest bardzo na plus bo ja śmigam po mieście rowerem to bylabym w 15-20 minut, a jaka jest cena takiego rocznego kursu w całości?

#5 MAK_Krakow.Al.Pokoju

MAK_Krakow.Al.Pokoju

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano wto, 22 sie 2017 - 14:33

Cena kursu uzależniona jest od kilku czynników, między innymi od wielkości grupy oraz od tego, czy zdecydowałabyś się na zajęcia poranne czy popołudniowe. Szczegółowy cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej: http://mak.krakow.pl/cennik/. O konkrety możesz też pytać w siedzibie naszej szkoły, zapraszamy!
Przedstawiciel Szkoły Językowej MAK, Aleja Pokoju 5a/6 31-548 Kraków, tel. (12) 413 85 34, aleje@mak.krakow.pl