Skocz do zawartości


Jak mieć fajnych znajomych i ciekawe życie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Astrid

Astrid

    Początkujący

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Płeć:Dziewczyna

Napisano pią, 11 sie 2017 - 12:25

Moje życie nie wygląda tak jakbym chciała. Mam 18 lat, mam jedno ciekawe hobby, mam niby chłopaka i ze dwie osoby z którymi czasami się widuję, ale jestem strasznie samotna na codzień. Z chłopakiem widuję się mniej niż raz w tygodniu, a koleżanki, no cóż, jedna jest z "depresją", a druga jest meega popularna i z tylooma ludźmi się spotyka że jak uda mi się z nią spotkać raz na trzy miesiące to jest cud. W swojej klasie jakoś nie zawarłam żadnych bliższych relacji, bo większość znała się już z gimnazjum i razem się trzymają, a ja jestem jakoś tak na uboczu: nie chodzę na imprezy, ani na piwo z nimi nie pójdę (a tu już "zasługa" rodziców, bo mi nigdy nie było wolno). W rezultacie siedzę w domu jakieś 6 dni w tygodniu. Przytłacza mnie to niesamowicie i chcę to zmienić.
Chciałabym pójść na ściankę wspinaczkową na przykład, ale nie mam z kim (potrzebna jest druga osoba do asekuracji)
Chciałabym iść do kina, bo nie mam co robić i może żeby kogoś poznać, a wtedy rodzice: "Siedź w domu, bez sensu do kina chodzić samemu" (y)
Jedynym moim wyjściem z tej sytuacji jest internet, ale tu znajduję same nieśmiałe osoby (a to mi średnio pasuje - wolałabym poznać kogoś takiego jak ja - z kim można konie kraść, kto wyciągnie mnie do ludzi, a nie od nich odciągnie)
ale kontakt i tak się zaraz urywa, mam wrażenie że ludzie nie szukają nowych znajomych i nie chcą poznawać obcych ludzi.
Chciałabym mieć paczkę fajnych znajomych, z którymi można pogadać, pójść w góry, na siłownie, porobić coś ciekawego. Tylko nie wiem co zrobić żeby taką paczkę znaleźć lub stworzyć.