Skocz do zawartości

Co myślicie ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 #zakochananazawsze

#zakochananazawsze

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano sob, 12 sie 2017 - 23:50

Zacznę od tego że podoba mi się kolega starszy o 3 lata. Mam 16. Znamy się od 10 lat ale bliski kontakt mamy od zeszłego roku. Jestem po zerwaniu a on pomaga mi się otrząsnąć. Przeszło mi już jakiś czas temu i wróciła mi fascynacja nim, bo już kiedyś mi się podobał. Czuję że nie mam szans. Wiem, że to nie jest żadna miłość tylko zauroczenie ale i tak. Powiedzcie mi co mam zrobić, a jeśli potrzeba szczegółów to piszcie 😚

#2 nurek

nurek

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano nie, 03 wrz 2017 - 00:04

Dlaczego nie masz szans ? Przyjaźnicie się , jesteście blisko ze sobą , może wyskocz gdzieś z nim ? Spędzaj z nim dużo czasu , może porozmawiaj też z nim o tym . Bądź osobą bliską jego sercu .

#3 kaskaa22

kaskaa22

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano pią, 15 wrz 2017 - 12:21

Póki nie spróbujesz nigdy nie przekonasz się czy masz szanse czy nie. Może on czeka na twój krok :-)

drzewka
http://iglaste.pl/

#4 swieta

swieta

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano pon, 18 wrz 2017 - 17:54

Z doświadczenia wiem, że lepiej próbować i najwyżej się nie uda, niż nie spróbować i do końca życia wypominać sobie, że czegoś się nie zrobiło. Jeśli znacie się i lubicie się, to jest to już bardzo poważny krok w kierunku czegoś więcej

#5 #zakochananazawsze

#zakochananazawsze

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano nie, 24 wrz 2017 - 21:09

Od tego wpisu wiele się zmieniło. Zaprosił mnie do siebie do domu na film i jak go ogl to mnie objął i przysunął do siebie żebym się przytuliła. To było takie słodkie 😍. Innym razem rozmawialiśmy i wszystko mu wyznałam. Od tego czasu się pozmieniało, bo on znów zachowywał się jakbym była dla niego tylko przyjaciółką. Do czasu mojej domowki... Oboje trochę za dużo wypiliśmy, mam trochę luki w pamięci ale wiem że pół imprezy się całowaliśmy. Byłam na niego zła że mnie nie powstrzymał ani nic nie zrobił, a on mi powiedział że sam miałby ciężko się powstrzymać i z jego strony to już od dawna nie jest tylko przyjaźń, ale boi się zrobić ten krok. Zakochana w nim jestem i wiem że on we mnie też. Jak mu pomóc zrobić ten krok i w końcu z nim być ? Dzięki za pomoc 😘