Skocz do zawartości

Łupież pstry Jakie sposoby leczenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomczykr

Tomczykr

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano śro, 16 sie 2017 - 09:07

Cześć. Byłem na razie u rodzinnego i lekarz przypisała mi maść na plamy na dekolcie oraz na plecach. Są dosć rozległe. Jednak stosuję już miesiąc i nie ma poprawy. Nie powiekszają się jednak i nie zmniejszają się. Ile to się leczy?
Ogólnie doktorka powiedziałaze jak to nie pomoze to przypisze mi tabletki jednak nie za bardzo chce mi sie brać tabletek . NIe da się tego jakoś inaczej wyleczyć?

#2 Tomczykr

Tomczykr

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano śro, 23 sie 2017 - 11:59

Mam podobnie. Dbam bardzo o czystość, ale jakoś się to chorbsko mnie przyczepiło. Poderjzewam,żę się od kogoś na siłowni zaraziłem. Mam własnie clotrimazolum Ale tak srednio pomaga jak u Ciebie ;/ Ten pityver jest na receptę? Muszę iśc ponownie do lekarki czy sam sobie kupię?

#3 Tomczykr

Tomczykr

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano pią, 08 wrz 2017 - 11:20

Miałaś szampon i emulsję powiadasz?

#4 nasti

nasti

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano wto, 03 paź 2017 - 20:00

Myślę, że lekarze wiedzą, co robią. Jeżeli chcesz się jak najszybciej pozbyć problemu to najlepiej zgodzić się na tabletki. Przy problemach skórnych może tez pomóc zmiana diety. Ja przeczytałam ostatnio na http://dolecz.pl/ o problemach skórnych i sama zastanawiam się nad udaniem do dermatologa. Niektóre leki mogą zaostrzać problem. Może warto zrobić testy na alergię? Pozdrawiam.