Skocz do zawartości

bluza dla chłopaka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 marcin1

marcin1

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano wto, 22 sie 2017 - 09:19

Cześć! Potrzebuję kilka bluz pasujących do jeansów. Gdzie byście polecili kupować przez internet?

#2 nasti

nasti

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano pon, 11 wrz 2017 - 09:26

Polecam zajrzeć do sieciówek online. Mają przecenione modele, czasami takie, których już nie ma w sklepach. Można zbierać punkty i tak dalej.

#3 Novaczka

Novaczka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano pon, 11 wrz 2017 - 21:34

jakis konkretny fason? Styl? z kapturem? mam kilka naprawde oryginalnych https://www.karoka.p...ve-the-mountain popatrz sobie ile motywów, no i jakość tez jest dobra - bawelna. Mam 2 z zeszłego roku i do tej pory wygladaja jak na poczatku. nie mechacą się i swietnie komponuja sie z jeansami

#4 paparazzzo

paparazzzo

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisano śro, 13 wrz 2017 - 11:46

Bluz to nie brakuje w sklepach i sądzę, że łatwo je znaleźć w jakimkolwiek sklepie odzieżowym.

#5 Hajdux

Hajdux

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 70 postów

Napisano wto, 17 paź 2017 - 18:54

Ja do jeansów mam taką militaria.pl/under_armour/bluza_termoaktywna_under_armour_storm_rival_grey_1280781-025_p77893.xml raz że to under aromour wiec porządna a dwa że termoaktywna wiec sprawdza sie w roznych temperaturach bardzo fajnie ;)

#6 Jolin

Jolin

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 86 postów

Napisano pią, 20 paź 2017 - 12:02

Ta ze zdjęcia, w kolorze khaki, bardzo ładna.

#7 lirka

lirka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 59 postów

Napisano pią, 20 paź 2017 - 18:41

Wyświetl postUżytkownik Hajdux dnia wto, 17 paź 2017 - 18:54 napisał

Ja do jeansów mam taką militaria.pl/under_armour/bluza_termoaktywna_under_armour_storm_rival_grey_1280781-025_p77893.xml raz że to under aromour wiec porządna a dwa że termoaktywna wiec sprawdza sie w roznych temperaturach bardzo fajnie ;)
ua to w ogóle porządna firma jeżeli chodzi o odzież termo, mój chłopak ostatnio też sobie zamówił bokserki z ua i jest zachwycony

#8 Puraks

Puraks

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano nie, 22 paź 2017 - 21:23

Wyświetl postUżytkownik lirka dnia pią, 20 paź 2017 - 18:41 napisał

ua to w ogóle porządna firma jeżeli chodzi o odzież termo, mój chłopak ostatnio też sobie zamówił bokserki z ua i jest zachwycony

Mój chłopak ma od nich koszulki, ale że bokserki produkują to pierwsze słłysze :D

#9 Therese

Therese

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano nie, 22 paź 2017 - 21:31

podstawa to dobry materiał... nie znoszę bluz które po drugim praniu wygladaja doslownie jak szmata. Mam sprawdzoną stronke karoka.pl - zamawialam juz dla chlopaka i dla siebie ostatnio, bo zakochałam sie w tych wzorach. oczywiscie sa rozne bo osobno dla kobiet i osobno dla facetow. zreszta same zobaczcie Dołączona grafika

#10 karolcia17

karolcia17

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano nie, 22 paź 2017 - 22:12

Wyświetl postUżytkownik Puraks dnia nie, 22 paź 2017 - 21:23 napisał

Mój chłopak ma od nich koszulki, ale że bokserki produkują to pierwsze słłysze :D
szkoda, że damskich rzeczy nie robią

#11 Puraks

Puraks

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano czw, 26 paź 2017 - 19:51

Wyświetl postUżytkownik karolcia17 dnia nie, 22 paź 2017 - 22:12 napisał

szkoda, że damskich rzeczy nie robią

To fakt, ale może się doczekamy za niedługo :D  Ale będąc przy temacie to Fjord Nansen ma fajny top termoaktywny np w swojej ofercie :D Więc na zimę idealny :D

#12 Hajdux

Hajdux

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 70 postów

Napisano pią, 27 paź 2017 - 16:24

Wyświetl postUżytkownik Puraks dnia czw, 26 paź 2017 - 19:51 napisał

To fakt, ale może się doczekamy za niedługo :D  Ale będąc przy temacie to Fjord Nansen ma fajny top termoaktywny np w swojej ofercie :D Więc na zimę idealny :D
Top na zimę? A to nie będzie trochę za zimo?;> Czy to jakiś z merino wool?

Wyświetl postUżytkownik Puraks dnia nie, 22 paź 2017 - 21:23 napisał

Koszulki są super, szczególnie te termo i nawet można fajne promki w sieci na nie znaleźć militaria.pl/under_armour/koszulka_termoaktywna_under_armour_heatgear_compression_black_k_r_1257468-001_p44724.xml

Wyświetl postUżytkownik lirka dnia pią, 20 paź 2017 - 18:41 napisał

Te bokserki faktycznie są bardzo dobre, bo wgl ich nie czuć i na trening nadają się idealnie. Chyba są w większych zestawa po 3 w militariach jak dobrze kojarzę ?

#13 Puraks

Puraks

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano nie, 29 paź 2017 - 19:55

Wyświetl postUżytkownik Hajdux dnia pią, 27 paź 2017 - 16:24 napisał

Top na zimę? A to nie będzie trochę za zimo?;> Czy to jakiś z merino wool?

nie no, przeciez na niego jeszcze coś zakłądamy :) to merino raczej nie jest bo skłąd to : Materiał: 50% poliamid, 45% polipropylen, 5% elastan także raczej nie będzie dodatkowego grzania biustu :P

Koszulki są super, szczególnie te termo i nawet można fajne promki w sieci na nie znaleźć militaria.pl/under_armour/koszulka_termoaktywna_under_armour_heatgear_compression_black_k_r_1257468-001_p44724.xml

oo, super:D nie wiedziałąm ze maja takie promocje:) a wiecie może czy mozna w jakis sposób dostac kartę stałego kleinta i dodatkowe zniżki ? :D

Te bokserki faktycznie są bardzo dobre, bo wgl ich nie czuć i na trening nadają się idealnie. Chyba są w większych zestawa po 3 w militariach jak dobrze kojarzę ?

a nie rolują się podczas ruchu? nie ma żadnego dyskomfortu ?

#14 Hajdux

Hajdux

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 70 postów

Napisano śro, 15 lis 2017 - 12:10

Wyświetl postUżytkownik Puraks dnia nie, 29 paź 2017 - 19:55 napisał

nie no, przeciez na niego jeszcze coś zakłądamy :) to merino raczej nie jest bo skłąd to :
Ah ok to jak tak to jeszcze rozumiem sens zakupu :D A co na to ? Bluza termo czy  jak?

oo, super:D nie wiedziałąm ze maja takie promocje:) a wiecie może czy mozna w jakis sposób dostac kartę stałego kleinta i dodatkowe zniżki ? :D
Są takie rzeczy w militariach jak karty stałego klienta wgl? Ja o tym jeszcze nie słyszałem

a nie rolują się podczas ruchu? nie ma żadnego dyskomfortu ?
Nie, przylegają bardzo dobrze wiec nie ma tego irytujacego wrazenia, że zaraz z bokserek zrobią się stringi xD

#15 Puraks

Puraks

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano śro, 15 lis 2017 - 23:11

Wyświetl postUżytkownik Hajdux dnia śro, 15 lis 2017 - 12:10 napisał

Ah ok to jak tak to jeszcze rozumiem sens zakupu :D A co na to ? Bluza termo czy  jak?

No wydaje mi sie ze koszulka termoaktywna najlepiej, bo z bluzami termo to w sumie nie wiem co pod spód powinnysmy zakłądac a czego nie ;/

Są takie rzeczy w militariach jak karty stałego klienta wgl? Ja o tym jeszcze nie słyszałem

Nie spotkałam się aczkolwiek pytam bo mój facet robi tam zakupy jak szalony wiec na bank by mu sie przydało :D Teraz zamówił sobie zestaw kubek termiczny+buff wiec juz na zime jest przygotowany :D

Nie, przylegają bardzo dobrze wiec nie ma tego irytujacego wrazenia, że zaraz z bokserek zrobią się stringi xD

Hah, no to fajnie ze tak dobrze leżą, bokserki powinny zostac na swoim miejscu i byc bokserkami a stringi zostawmy dla Magic Mike'a :lol:  btw, myslicie ze byłyby dobrym prezentem dla faceta czy zbyt przyziemne ?

#16 kitti32

kitti32

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano czw, 25 sty 2018 - 12:34

Tutaj https://www.hevenmadeonearth.com/ Myślę, że bez problemu coś znajdziesz. Mają ubrania streetwaer'owe. Bluzy, koszulki. Wzory unikalne,a to też duży plus. Spokojnie zamawiasz online. No i spory wybór - znajdziesz coś co mu się spodoba.

#17 Helenka21

Helenka21

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano sob, 27 sty 2018 - 22:03

Jeansy są tak uniwersalnymi spodniami, że pasuje do nich praktycznie każda bluza. Jeśli szukasz czegoś oryginalnego to oglądałam ostatnio fajne bluzy z nadrukiem - https://dstreet.pl/p...rukiem-236.html. Z pewnością do jeansów będą pasowały, tak samo jak do dresów czy jegginsów. Ostatnio szukałam czegoś podobnego dla chłopaka na prezent i te mi wpadły w oko.

#18 pre_Gosia

pre_Gosia

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano czw, 08 lut 2018 - 14:13

Zwykłe bluzy spokojnie znajdziesz w sieciówkach. Akurat styl sportowy cały czas jest w modzie więc na wybór nie można narzekać. Zawsze warto też popatrzeć na stronach internetowych bo tam też nie można na to narzekać.