Skocz do zawartości

GMO zywnosc modyfikowana genetycznie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ulubieniec muzyki

Ulubieniec muzyki

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano nie, 27 sie 2017 - 13:26

Co o tym sądzicie

#2 Therese

Therese

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisano sob, 09 wrz 2017 - 11:26

a co tu dużo pisac - temat żywy od kilku lat. mnie najbardziej przerażają warzywa i owoce, które z założenia są zdrowe, ale jakim cudem mogą leżeć i leżeć i leżec i nic im sie nie dzieje... ewidentnie cos z ta swiezoscia jest nie tak ;/ jestem wege dlatego warzywa i owoce to dla mnie podstawa no i nie ukrywam ze troche trzeba sie nachodzic zeby znalexc coś "swiezego". a ze tryb zycia nie pozwala mi na chodzenie po sklepach, bo pracuje praktycznie 15h/dobe to wybralam catering dietetyczny. w macro bios bar maja linie diet dla wegetarian. sprawdzilam ich oczywiscie :) pridukty zamawiaja z BIO upraw i to sie chwali, zreszta maja tez swoj sklep z produktami eko i to sie nazywa jakość - produkt jest naturalny co widac po kolorze no i zapachu. owoce sa soczyste a nie jak gąbki, na ktore trafia sie w marketach

#3 Novaczka

Novaczka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano sob, 30 wrz 2017 - 20:44

to nawet daje sie odczuc na wlasnym zdrowiu. ja mam pelni syfów na twarzy a nigdy wczesniej nie mialam z tym problemu... zreszta od jakiegos czasu zauwazylam ze mam coraz wieksze problemy z przemiana materii i tu nie chodzi o aktywnosc fizyczna, bo staram sie regularnie biegac,a  ewidentnie problem lezy glebiej. lekarz polecil mi dicopeg 10g dla oczyszczenia jelit, ale co z tego skoro za chwile problem wroci. przecikez trzeba cos jesc... gdzie najlepiej kupowac jedzenie w takim razie skoro to z marketu jest beee?

#4 kurkiromek

kurkiromek

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano czw, 19 paź 2017 - 09:06

Samo GMO to chyba nie problem. Bardziej fakt, że wielkie korporacje wykorzystują je i ich zmodyfikowane rośliny wygrywają konkurencję z innymi. To chyba nie jest uczciwe, ale nie orinetuję się czy to legalne.