Skocz do zawartości

dodatkowe lekcje mat. rozszerzona

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 granda122

granda122

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano pią, 08 wrz 2017 - 14:22

hej! poczatek roku szkolnego i od razu biore sie do pracy. chodze do liceum w Krakowie, jestem w klasie maturalnej, zalezy mi na dobrych wynikach bo marzą mi sie studia z architektury, w zwiazku z tym chce zdawac rozszerzona matme. duzo zadan robie sama, chodze tez na kólko ale to za mało, chce miec pewnosc ze zrobilam wszystko zeby jak najlepiej zdac. dlatego szukam dodatkowych lekcji z matmy na poziomie rozszerzonym. wiem ze sa takie cykle organizowane w kilku szkolach równiez dla uczniów spoza tej szkoly, ktos cos slyszał? zalezy mi na wysokim poziomie

#2 LAB.kursy

LAB.kursy

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano wto, 12 wrz 2017 - 10:27

Witaj! Kursy, na jakich Ci zależy organizujemy w Laboratorium Wiedzy przy ul. Sławkowskiej. Mamy specjalną ofertę skierowaną do maturzystów: 7-miesięczne kursy z interesujących ich przedmiotów, na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Rozpoczynamy w październiku i kończymy w kwietniu, tuż przed maturą. Możesz wybrać kurs z matematyki rozszerzonej standardowy albo intensywny – różnią się liczbą godzin w tygodniu, przy czym warto nadmienić, że u nas godzina lekcyjna to jednocześnie godzina zegarowa, czyli pełne 60 minut. Do wyboru jest też rodzaj zajęć: prowadzimy zarówno kursy indywidualne, jak i grupowe. Pytania? Zapraszam do kontaktu lub odwiedzenia naszej placówki :)
Przedstawiciel Laboratorium Wiedzy, ul. Sławkowska 20, 31 - 016 Kraków
tel. 12 422 00 75, kursy@laboratoriumwiedzy.pl

#3 granda122

granda122

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano czw, 14 wrz 2017 - 10:50

wlasnie czegos takiego szukam, jeszcze w centrum- bajka! jaka cena?? i kiedy są zajęcia, w weekendy czy w tygodniu?

#4 LAB.kursy

LAB.kursy

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano pią, 15 wrz 2017 - 14:06

Cena jest uzależniona od liczby osób w grupie. Zajęcia indywidualne są droższe. Różne są też koszta w zależności od wyboru kursu standardowego lub intensywnego. Szczegółowy cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej: http://www.laborator...rsy-maturalne/. Terminy zajęć ustalamy indywidualnie z naszymi kursantami tak, aby nie kolidowały ze szkołą i innymi aktywnościami.
Przedstawiciel Laboratorium Wiedzy, ul. Sławkowska 20, 31 - 016 Kraków
tel. 12 422 00 75, kursy@laboratoriumwiedzy.pl