Skocz do zawartości

Jak odzyskać znajomą?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ton.yo

ton.yo

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano nie, 17 wrz 2017 - 17:34

Witam; Swój problem opisałem już częściwo w tym poście http://forum.teenzon...ram-z-milosci/. Jak przeczytacie ten post, to wtedy czytajcie tutaj dalej.
Od tego czasu moja sytuacja z Ają pokomplikowała się; Ona w pewnym momencie mnie zablokowała na instagramie i fb i powiedziała że musimy od siebie odpoczą, i że wrócimy do takich stosunków jak mieliśmy jak zobaczy, ze już się w niej nie kocham, i że sprawa zamknięta; W trakcie wakacji, kiedy w lipcu zobaczyłem, że już moja miłość minęła, chciałem się z nią skontaktować i porozmawiać o naszych stosunkach, smsowałem do niej i pisałem mejle. Ona nie odpisywała, więc napisałem do jej mamy, która mi napisała, że Aja nie chce ze mną rozmawiać, boi się mnie i chce ode mnie jak najdalej; prosiłem ją żeby namówiła ją na rozmowę, że chcę ją tylko zapewnić, że chciałbym się z nią już tylko przyjażnić; W końcu napisała mi, że Aja się zgadza, ale tylko w obecności psychologa szkolnego; porozmawiałem i doszliśmy razem do tego, że ona mnie odblokuje,i wszystko będzie jak dawniej, tylko ja nie będę tak często do niej podchodził jak wcześniej (ona nie lubi być tak absorbowana). No i wszytsko ok, po tygodniu próbuję się do niej przytulić na pożegnanie jak zwykle, a ona ze nie, że jeszcze muszę poczekać, i że będę mógł jak ona będzie chciała; Próbowałem jej potem napisać na fb, że izolacja działa na mnie inaczej niż ona chce, ale napisała mi że manipuluję i że mi nie wierzy; Następnego dnia rano zapytałem się jej wprost, czy ona jeszcze chce kontynuować tą zajomość, to powiedziała mi że nie wie; próbowałem ją przekonać, ale ona ciągle nie, i że obiecałem psychologowi, że już nie będę jej dręczył, bo mnie znowu zablokuje; na domiar złego jej przyjaciółka zaczęła mnie odciągać i gadać mi, że jestem psychiczny i w ogóle; nie wytrzymałem tego nerwowo i zwiałem ze szkoły na resztę dnia; nazajutrz starałem się na Aję nie zwracać uwagi, tylko raz była sytuacja że musiałem się jej o coś zapytać, bo nikt inny nie wiedział, no to my ze sobą normalnym tonem, proszę dziękuję itp.; Ale ten dzień był dla mnie straszny: miałem dreszcze, bóle w klatce piersiowej i brzuchu, mdłości (dwa razy rzygałem), poty, a na dodatek jeszcze musiałem uważać, żeby nikt się nie zorientował, a zwłaszcza Aja; Sobota minęła normalnie, ale już zaczął mnie boleć brzuch strach pomyśleć co będzie jutro... Jedynym wyjściem jest rozmowa z nią i przekonanie, żeby znowu zaczęła być dla mnie taka jak dawniej; ale nie mam pomysłu jak to zrobić.... Pomóżcie!!!!
P.S Ktoś pewnie pomyśli, że to wszystko tak jest, bo dalej ją kocham; nie, naprawdę strata przyajciela jest dla mnie trudna, a z nią mogłem pogadać na interesujące mnie tematy, w których reszta moich znajomych jest kompletnie zielona;
P.P.S Acha, i po tym czwartku mnie nigdzie nie zablokowała ani nie usunęłą ze znajomych; Czyli chyba naprawdę nie wie, tak jak mówiła, albo mimo wszystko chce mi dać szansę?

#2 grazkadd

grazkadd

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano wto, 26 wrz 2017 - 14:56

Po prostu zostaw tę biedną dziewczynę samą i przestań ją męczyć. Jesteś taki trochę psychol, wiesz?

#3 ton.yo

ton.yo

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano wto, 26 wrz 2017 - 22:13

Wyświetl postUżytkownik grazkadd dnia wto, 26 wrz 2017 - 14:56 napisał

Po prostu zostaw tę biedną dziewczynę samą i przestań ją męczyć. Jesteś taki trochę psychol, wiesz?
Ale czy samą przyjaźń da się jeszcze odzyskać czy już nie?

#4 grazkadd

grazkadd

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano pon, 02 paź 2017 - 08:55

Może się da, może się nie da. Nie ma co się starać na siłę - prawdopodobne naciskając, tylko ją straszysz i zniechęcasz. Lepiej odpuść i pozwól sprawom, żeby się "same" ułożyły. Czasami trzeba tej drugiej osobie dać trochę przestrzeni.
Z drugiej strony, zastanów się też czy przyjaźń z dziewczyną, do której coś czujesz jest dobra dla Ciebie, czy nie będziesz się po prostu męczył.

#5 ton.yo

ton.yo

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano pon, 02 paź 2017 - 10:03

Chcę być najbliżej niej jak tylko się da; Oczywiście że chciałbym żebyśmy byli razem, ale jeżeli jedynym wyjściem jest przyjaźń, to trudno... Ale wierzę że kiedyś zmieni zdanie...
Aha, i jeszcze kiedyś, jak między nami były normalne stosunki, to zgodziła się na pocałunek, taki wiecie jaki...
Trudno po czymś takim uznać, że to już koniec, że trzeba teraz zapomnieć...

#6 Doradca

Doradca

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano pon, 02 paź 2017 - 21:33

Nie . Stanowcze nie , to zdecydowanie nierozsądne żeby chcieć utrzymywać przyjaźń z osobą którą kochamy a która nas odrzuca i nie chce naszej miłości.

#7 ton.yo

ton.yo

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano pon, 02 paź 2017 - 21:58

Wyświetl postUżytkownik Doradca dnia pon, 02 paź 2017 - 21:33 napisał

Nie . Stanowcze nie , to zdecydowanie nierozsądne żeby chcieć utrzymywać przyjaźń z osobą którą kochamy a która nas odrzuca i nie chce naszej miłości.
Ale bez kontaktu z nią jest jeszcze gorzej. Jestem już po kilku próbach samobójczych z tego powodu...

#8 *Julka*

*Julka*

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano wto, 07 lis 2017 - 16:07

Oczywiście że walcz o tą znajomość , sama straciłam niedawno przyjaciela i czuję dokładnie to samo co ty :( . Jeżeli jeszcze nie jest pewna to poczekaj- musisz być cierpliwy. Co się stało że się ciebie boi?

#9 lisek.amadeusz@tlen.pl

lisek.amadeusz@tlen.pl

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano pon, 04 gru 2017 - 11:27

Walcz o znajomośc i miłość! Pamiętaj, że na każda kobietę jest jakis sposób... Nie bądź nachalny. teraz jest dobry bozonarodzeniowy czas. Kup jakieś ciekawe kwiaty np http://amarantkwiaty...oze-narodzenie/ taka wiazanka bozonarodzeniowa na pewno ja rozczuli;) tak, myślę, że właśnie to jest dobry pomysł. Nie przesadzaj z prezentami itp. Wykorzystaj magię świąt! Powodzenia

#10 buddystka

buddystka

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano śro, 10 sty 2018 - 16:17

Ja jestem zdania, że sam nie wiesz czego chcesz