Skocz do zawartości

Zakup spodni

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 dominik070

dominik070

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano czw, 12 paź 2017 - 14:31

Witam . Otóż ostatnio próbuję znaleźć joggery na siebie. Przetrząsnąłem już parę stronke jak np . UrbanCity i tam są max 105 cm długości , a potrzebuję czegoś 110 cm . Może ktoś zna jakąs mniej znaną markę, albo fajny sprawdzony sklep internetowy gdzie takie joggery będę mógł nabyć. Z góry dzięki za odpowiedź ;)

#2 Pamela020

Pamela020

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano nie, 24 gru 2017 - 19:00

Bardzo dużo fajnych spodni, w tym joggerów znajdziesz w sklepie Dstreet. Wybór jest bardzo szeroki, zarówno jeśli chodzi o rozmiary jak i kolory. Materiały solidne, wysokiej jakości więc na pewno będziesz zadowolony z zakupu. Sama też zazwyczaj szukam ciuchów w internecie bo zwyczajnie nie lubię jeździć po sklepach i mierzyć ubrań godzinami tylko po to, żeby w efekcie i tak nie znaleźć tego czgo szukałam.

#3 paparazzzo

paparazzzo

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisano czw, 11 sty 2018 - 07:58

Bo ja wiem? Poszukaj jeszcze w sieci? Albo pochodź po galeriach handlowych, może się coś znajdzie?

#4 gunkires12

gunkires12

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano pon, 15 sty 2018 - 21:47

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...
Złe myśli są jak szczury. Nadchodzą stadami. Pojawia się jedna i już po chwili jest ich pełno.

#5 miaja78

miaja78

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano wto, 23 sty 2018 - 09:59

Bardzo fajnie do spodni (nawet dżinsów) wyglądają jakies eleganckie skórzane buty https://modini.pl/9-...meskie-skorzaneMój chłop takie ma i jestem zadowolony, a buty sa naprawdę dopełnieniem każdej stylizacji :)

#6 pre_Gosia

pre_Gosia

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano czw, 08 lut 2018 - 14:16

Znalezienie dobrych spodni teraz graniczy z cudem. Ja zawsze mam problem ze zwijającymi się nogawkami przy stopie oraz z ogólną jakością spodni. Jestem w nich w stanie chodzić miesiąc a potem się psują. Większość jest złej jakości, niewłaściwie zszyte. Po prostu tragedia.