Skocz do zawartości

Problemy z nauką

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Anonimowo

Anonimowo

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano śro, 08 lis 2017 - 20:12

Mam pewuen prolem i pewne pytanie.  Najpierdlw zaczne od pytania : czy na testach próbnych na liście osob ktore bedzie wywieszone na klasach gdzie kto w jakiej kladi episze test . Czy na tej liscie ejsy wywieszine tylko pierwsze imiem i nazwisko czy dwa imiona i nazwisko? ( na testach probnych na liscie) . To pytanie . A problem mam jescze taki. Poprostu w tym roku pisz etesty i sie strasnzie stresuje do jakiej szkoky sie dostane. Poprostu obawiam sie ze sie nie dostane do tej szkoly o ktorej marze bo narazie za dobrze to sie nie zapowiada. Staram sie jak moge i wychodzi ale czasem naprawde nie wyjdzie i nie daje rady . Bo za duzo wszymystkiego naraz... mam tego popristu dosyc . Chcialbym zasnąć na zawsze bo moje zycie niebhedsie mialo sensu jak sie nie dostane tam g d ie chce . Chcialbym kiedys zostac kims bardziej wyksztalconym a nie pracownikiem ( nie moge za duzo pracowac fizycznie bo mam problemy z sercem) . Prosze oo pomoc co mam zrobic zebh sie tak tym nie przejmowac ? Bo mam naprawde dosyc. Nie koge nawet zachorowac bo bede miala zaleglosci  ani wyjsc gdzies z przyjaciolmi bo musze sie uczyc.  Mam dosyc tego nie dosc ze problemy naukowe to jescze wnie domu mam pelno problemow i to mnie dobija psychicznie. Prosze o pomoc. Ale jest jescze jeden problem . Obawiam sie ze nawet jak sue dostane do tej szkoly co chce to towarzystwo nie pozwoli mi normalnie funkcjonowac bo neistety do tej samej szkoly idzie dziewczyna ktora ma o wiele wiekszego fajma i bardziej ja lubia idr mnie ( bo pije alkohol i wgl popisuje sie ona ) a ja taka nie jestem nie lubie sie popisywac ani niszczyc sobie zdrowia uwarzam za glupote palenie czy picie codziennego alkoholu . Proszbeo pomoc co zorbic gdy nawet sie dostane do tej szkoly zeby miec tam kogos zaufanego a nie zeby ona nastawiala wszytkich przeciwko mnie. Pomocy bo juz nie wytrzymujevze stresem

#2 Anonimowo

Anonimowo

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano śro, 08 lis 2017 - 20:12

Przepraszam za niektore bledy ale spieszylam sie bardzo zeby to napisac