Skocz do zawartości

Jak to jest?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Anonimowo

Anonimowo

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano pon, 13 lis 2017 - 17:42

Mam pytanie . Czy na testach próbnych w 3 klasie gimnazjum na liście wywieszonej na klasach kto gdzie w jakiej klasie bedzie pisal test jest na tej liscie napisane pierwsze drugie imie i nazwisko czy tylko pierwsze imie i nazwisko?? Bo mam smeiszne drugie imie i nie chce zeby sie wsyzscy o tym dowiedzieli bo heda sie wysmiewac

#2 Doradca

Doradca

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 72 postów

Napisano pon, 13 lis 2017 - 21:14

Cześć
Zależy to od kilku czynników , mianowicie :
*Czy cała ta lista na egzaminach próbnych jest drukowana według dziennika szkolnego ? Jeśli tak , a jest to dziennik elektroniczny to na liście będziesz wpisana tak jak nazywasz się w dzienniku - jeśli masz tam wpisane drugie imię to też będzie widoczne .
*Jeśli wykaz i podział uczniów przychodzi z OKE/CKE to widoczne będzie tam imię , nazwisko i numer PESEL .
Więc wszystko zależy czego używają w twojej szkole . Z drugiej strony czemu wstydzisz się swojej tożsamości ? Co to za imię ?
PS. To jak opisałem to wyżej , ja tak to pamiętam - było to dwa lata temu , więc mogę się mylić

#3 Anonimowo

Anonimowo

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano sob, 25 lis 2017 - 11:43

No bo poporstu w szkole sie beda wysmiewac z mojego imienia bo tam sa tacy chorzy ludzie ze az przykro. Dziekuje wydaje mis ei ze bedzie to drugie imie bo chyba na idzienniku ejst :/ mam nadzieje ze nie bedzie bo chyba nie wytrzymam tych hejtow

#4 Doradca

Doradca

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 72 postów

Napisano sob, 25 lis 2017 - 14:31

Mogę wiedzieć jakie to imię ?